Квартира без посредников, документы более трёх лет, прописанных нет, фото и видео соответствует ,лоджия остеклена,сплит система есть.В квартире арендаторы,можно их передать по наследству )))14500 грн в месяц .Может кого интересует арендный бизнес у меня есть аналогичная квартира на 18 этаже,тоже на продажу
Прохання дзвонити з 09:30 до 17:30
Продаж 2к квартири з документами більше 3х років! Без ремонту! В будинку є діюче ОСББ, з адекватним керівництвом. Під будинком підземний паркінг, який використовується як бомбосховище.
Поруч з будинком Sport Life Теремки (8000 м2) з великим ультрасучасним басейном і іншими спортивними майданчиками. В будинку є Новус, і не далеко Сільпо. Є церква. Також в 11 хвилинах на авто до ТРЦ Respublika Park. Вікна на дві сторони. Біля будинку 3ри невеликі озера, на які виходять вікна з кімнати. Поруч є Київський іподром та метро Іподром в 15 хвилинах пішки. Також поруч ВДНГ, в 10 хвилинах на авто.
Трикімнатна квартира у 5 будинку ЖК "Еврика", на 15 поверсі з видом на університет та ВДНГ.
Загальна площа - 94,84 кв.м, класне планування, роздільні кімнати, висота стелі 3 метри.
В будинку створено кооператив, розпочато активну добудову з плановим терміном закінчення в 2 роки, наразі ступінь готовності будинку - 60%.
Сума поворотних членських внесків в кооператив по даному обʼєкту 17500$ (30 тис грн в місяць протягом 2 років).
Ціна: 56 000 usd + переуступка за рахунок покупця.
Будинок введено в ЕКСПЛУАТАЦІЮ !!! Продаж 1-кімнатної квартири з видом на ВДНГ! Пропонується стильна 1-кімнатна квартира загальною площею 38,8 м² за адресою: вул. Самійла Кішки (Маршала Конєва) 5-Б, 16 поверх із чудовим панорамним видом на Виставковий центр. Планування: Простора кімната — 18 м² Світла кухня — 8 м² Суміжний санвузол — 7,5 м² Зручний хол — 4,5 м² Лоджія — 4 м² Переваги: Сучасний ремонт — заїжджай і живи! Продається з усіма меблями та технікою Теплий будинок з енергоефективними рішеннями Створено ОСББ — порядок, безпека і контроль Консьєрж-сервіс — додаткова зручність та безпека Ідеальне місце для комфортного життя або вигідної інвестиції. У пішій доступності метро, ВДНГ, парки, магазини, школи. Ціна 82000дол
Продається власна квартира на 7 поверсі, лічильники води, тепла( батереї з терморегуляторами), південна сторона, дуже тепла, встановлені кондицінери в санвузлі встановлено бойлер, лоджія засклена і утеплена.
Поряд три школи, садочок, супермаркети, до м.Іподром пішки 12хв.
Власник, без комісій.
Квартира житлова, показ за домовленістю.
Продам нову квартиру під ремонт. Є можливість збільшити площу кухні за рахунок перегородки (не несуча) та зробити прохід з кухні у вітальню. Балкон засклений.
В будинку проактивний ОСББ, консьєрж, камери, генератор (вода та ліфт працює під час відключення), поштомат НП. Будинок введено в експлуатацію.
Пішки 15 хв. до метро Іподром, 30 хв до ВДНГ. Поруч розвинена інфраструктура, Сільпо, Sport Life.
Додатково дизайнерський проект (планувався під сімю з однією дитиною). Приклади дизайну додано.
Продаж напряму без посередників, ріелторів.
Квартира має зручне та просторе планування. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана централізованою системою опалення.
Продаж здійснюється шляхом переуступки через ФК "ГАРАНТ КАПІТАЛ". Витрати на переоформлення діляться порівну.
Квартира розташована в перспективному житловому комплексі "Еврика", будинок #28. Етап будівництва - котлован. Потенційна здача будинку - 2029 рік. Проект перейшов до нового управителя — Грант Капітал, і його добудовуватиме Stolitsa Group. Переоформлення на нового управителя зроблене.
ЖК "Еврика" має зручне розташування поблизу метро ВДНХ та Іподром, всього 5 хвилин пішки. Зручна транспортна розвязка дозволяє легко дістатись будь-якої частини міста.
Квартира з роздільним плануванням і євроремонтом. Є велика закрита тераса, яку можна облаштувати як затишну кімнату відпочинку або робочий простір. Санвузол суміжний з великою ванною.
Система опалення комбінована. Є бойлер і пральна машина.
Квартира продається з усіма меблями та технікою. Кухня простора з повним набором вбудованої техніки: духовка, варильна поверхня, посудомийна машина, витяжка, великий холодильник. Встановлено 2 кондиціонери.
Продаж від власника, комісія для покупця 0%%.
Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією. У підїзді є консьєрж. На території ЖК є паркінг зі шлагбаумом, спортивний та дитячий майданчик. Територія доглянута та охороняється.
До зупинки автобуса - 2 хвилини пішки. Сильпо, Novus, АТБ - 5 хвилин пішки. До парку з озерами та доріжками для прогулянок - 5 хвилин пішки. Поблизу розташовані магазини, аптеки, школи, дитячі садочки, ресторани, кафе, банки, відділення «Нової пошти». До станцій метро «Виставковий центр» і «Іподром» - 10 хвилин пішки.
Квартира має стильний та якісний ремонт.
Квартира з роздільним санвузлом.
Створено кооператив. Будинок буде зданий в експлуатацію наприкінці 2026 року.
До станції метро Іподром 10 хвилин пішки.
Квартира з роздільним плануванням. Ремонт після будівельників. Є можливість перепланування в дві однокімнатні квартири.
У квартирі підключені всі комунікації. Є власна котельня.
Квартиру можна оформити по переуступці. Продаж від власника.
ЖК Еврика - житловий фонд від 2021 р. Будинок введений в експлуатацію, люди вже проживають. В будинку є консьєрж, ліфт та вантажний ліфт. Створено власний кооператив. На території ЖК підтримується порядок, навіть машини не ставлять у дворі.
Квартира розташована біля станції метро "Іподром".
Квартира знаходиться в стані будівництва. Санвузол має 2 і більше одиниць.
Квартира виплачена на 100%%. Можливий обмін.
Будинок знаходиться в стані коробки до 16 поверху. Будівництво тимчасово зупинено. Забудовник - Столиця Груп (замість Аркади). Укладений Меморандум про добудову. Очікується фінансування з 10%% від продажів ЖК Н2О де здійснюється будівництво. Приблизний строк здачі - 2030 рік.
Квартира розташована поряд з метро Іподром та ВДНГ в пішій доступності. Поблизу є садочки, школи, супермаркети, аптеки, нова пошта, вся інфраструктура, парк, озеро.
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт після будівельників.
Квартира не мебльована.
Перуступка становить приблизно 1 тис.$
Створено кооператив. Доплати в кооператив становлять приблизно 10-11 тис. дол.
Квартира розташована за 10 хвилин пішки від станції метро Іподром.
Квартира з роздільним плануванням, повністю з ремонтом. Є суміжний санвузол. На підлозі ламінат.
У квартирі встановлені лічильники тепла, води та електроенергії. Є автономний електрогенератор. Система опалення - централізована.
Квартира мебльована і оснащена технікою. Наявні меблі на кухні.
Продаж без посередників.
ЖК Ліко-Град - сучасний, комфортабельний та повноцінний житловий масив. Будинок побудований у 2014 році. Є ліфт (пасажирський та вантажний), відеоспостереження, пожежна сигналізація, охорона території. Поблизу розташовані зелений парк та озеро.
Житловий комплекс розташований поруч із трьома станціями метрополітену.
Балкон не заселений. Є кондиціонер. Встановлено сигналізацію.
Квартира має роздільне планування та 2 санвузли. Ремонт після будівельників.
Система опалення централізована.
Квартира продається за переуступкою. Створено кооператив, наразі йде активне будівництво. Будинок здається в кінці 2026 року.
ЖК "Еврика" - житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою. Будинок не межує з шахтою ліфта.
До метро "Іподром" 8 хвилин.
Квартира розташована у середині будинку.
Квартира розташована у середині будинку, не межує з шахтою ліфта. Будинок здається в кінці 2026 року.
Квартира продається за переуступкою. Створено кооператив. Наразі йде активне будівництво.
ЖК "Еврика" - житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою.
До метро "Іподром" 8 хвилин.