Продаж квартир мкр. Нова забудова без комісії
789 оголошень по 231 квартирі
без комісії
$ 610 тис.
3 861 $/м²
вулиця Джона Маккейна, 3-А
Либідська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж унікальної квартири 158м2 з терасою 75м2 в ЖК Французький квартал 2, вул. Джона Маккейна, 3А, Печерський район.
Особливості квартири: стан від будівельників, панорамне скління, найкраща тераса у комплексі, останній поверх. Подібних квартир, з унікальним плануванням та терасою і без сусідів, у житловому комплексі Французький квартал 2 немає.
Функціональне планування: простора кухня-вітальня з виходом на терасу та панорамним видом на місто, 3 окремі кімнати, 2 санвузли, вбиральні, лоджія.
Однією з основних переваг "Французького кварталу 2" є його розташування в престижному Печерському районі, всього за 5 хвилин їзди від центру міста. В пішій доступності знаходяться станції метро "Либідська" та "Палац Україна", добре розвинена транспортна інфраструктура. У комплексі безліч ресторанів та кафе, винні магазини, аптеки, обмін валют, салони краси. Недалеко розташований ТРЦ "Ocean Plaza".
☎️ Для отримання додаткової інформації (фото/відео) та організації перегляду, будь ласка, звяжіться з нами за вказаними контактними даними (дзвінки/Telegram, Viber, WhatsApp).
Документи на готові до продажу. Можливий розрахунок криптовалютою: usdt/btc.
Запрошуємо на перегляд у зручний час (ключі на руках).
4 кімнати
без ремонту
158 / 100 / 40 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 24
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 800 тис.
7 273 $/м²
вулиця Івана Федорова, 2-А
Олімпійська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж видової 3-кімнатної квартири в ЖК Tetris Hall 2, вул. Івана Федорова, 2а, центр, Печерськ.
Без комісії. Пряма пропозиція від власника, СПП, є відеоогляд. Обладнана інвентором. Пряцює при відключені опалення/вода/ліфти.
У продажу — унікальна 3-кімнатна квартира площею 110 м² в одному з найпрестижніших житлових комплексів Києва — Tetris Hall. Будинок із басейном на даху, лаунж-зоною та панорамними терасами — символ сучасного стилю та комфорту в самому серці столиці.
Про квартиру
Квартира розташована на 18-му поверсі, із панорамним видом на НСК «Олімпійський» та історичну частину міста. Виконано новий дизайнерський ремонт за індивідуальним проєктом.
Усе абсолютно нове: меблі, техніка, освітлення та декор — від провідних світових брендів.
Планування
Простора кухня-вітальня з виходом на великий балкон
Майстер-спальня з гардеробною кімнатою та власною ванною
Кабінет / дитяча / гостьова кімната
Гостьовий санвузол із гігієнічним душем
Оснащення
Преміальні двері, паркет, плитка, сантехніка
Сценарне освітлення, автоматичні штори та жалюзі
Сигналізація, відеоспостереження, обладнана інвентором.
Відеоогляд квартири доступний за запитом
Про комплекс
Tetris Hall 2 — закрита й охоронювана територія з інфраструктурою для комфортного життя:
Дитячий садок “Академія А” на території
Зелений двір із дитячими та спортивними майданчиками
Власний фітнес-зал і дитяча кімната
Підземний паркінг, укриття
Сучасне лобі понад 700 м²
Лаунж-зона з басейном і BBQ на даху
При відключенні працює опалення/вода/ліфти.
Ця квартира — ідеальний варіант для тих, хто цінує естетику, статус і комфорт у кожній деталі.
ЖК Tetris Hall — місце, де життя набуває стилю.
Зв’яжіться з агентством «Маяк», щоб домовитись про перегляд.
Для колег-рієлторів — СПП, звертайтеся.
3 кімнати
з ремонтом
110 / 70 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 26
2019 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 315 тис.
2 248 $/м²
Назарівська вулиця, 7-Б
Університет
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ. Пропонується до продажу 3 кімнатна квартира.
Дуже гарна, зручна в усіх сенсах життя, за плануванням, простора, світла,тепла зимою, прохолодна літом .
В квартрі виконано дорогий з вікористанням високоякісних будівельних матеріалів ремонт.
Квартира обладнана всіма необхідними для безтурботного життя меблями та побутовою технікою відомих світових брендів.
Квартира в стані: заходь, живи та насолоджуйся.
Квартира знаходиться в будинку з чудовою локацією: історичному центрі міста, Шевченківський район, за парканом ботанічний сад ім. Фоміна, паркет на підлозі, італійські меблі, дорога сантехніка, мастер спальня, вікна у двір, тиха квартира у самому центрі столиці!
В 5-10 хвилинах : Державний універсітет ім.Т.Г. Шевченко, Центральний вокзал, станція метро Університет, парк Шевченка, Бессарабський, Володимирський ринок, Хрещатик, центральний стадіон, палац спорту.
Будинок клубний, знаходиться у дворі та має гарний стан, підїзди охайні, консьєрж, підземний паркінг, охорона двору, парковка безкоштовна, в будинку банкомати трьох банків.
Поруч магазини, ТРЦ, аптеки, лікарня, ВУЗи, школи, дитячі садки, зупинки громадського та міського транспорту, школа майбутніх мам "Дар", салон краси і солярій "Дезире", адвокатські та юридичні послуги.
3 кімнати
з ремонтом
140.1 / 97 / 9.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 7
2000 Рік будівництва
без комісії
$ 3 млн
8 746 $/м²
вулиця Івана Федорова, 2-А
Олімпійська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивний дворівневий пентхаус у ЖК «Тетріс Хол»
📍 вул. Федорова, 2а
Пропонується унікальна 6-кімнатна дворівнева квартира на 24–25 поверхах 26-поверхового будинку.
▪ Загальна площа — 343 кв.м
▪ Житлова площа — 155 кв.м
▪ Кухня — 22 кв.м
▪ 4 відкриті лоджії з панорамними видами на місто
Планування продумане до дрібниць для комфортного життя великої родини:
Перший рівень:
✔ вітальня
✔ трапезна
✔ кухня
✔ пральна кімната
✔ 5 спалень
✔ 5 ванні кімнати
✔3 відкриті лоджії
Другий рівень:
✔ 2 спальні
✔ 2 ванні кімнати
✔2 гардероби
✔ 1 відкрита лоджія
Квартира повністю мебльована та оснащена преміальною побутовою технікою та інженерними рішеннями останнього покоління.
- меблі та оздоблювальні матеріали від Rimadesio
- кухонна техніка Miele, Liebherr
- сантехніка OIOLI, Villeroy & Boch
- система резервного живлення, антизатоплання,
- система очищення та помякшення води в усій квартирі
- кондиціонери Mitsubishi
-
Кондиціонери , очищення води та інші рішення для максимального комфорту.
Житловий комплекс Tetris Hall — один із найпрестижніших комплексів столиці з цілодобовою охороною, власною інфраструктурою та знаменитою панорамною лаунж-зоною з басейном на даху.
Ідеальна пропозиція для тих, хто цінує простір, приватність, високий рівень сервісу та життя в самому центрі Києва.
Про комплекс
Tetris Hall residential complex — один із найвідоміших преміальних житлових комплексів Києва, реалізований девелопером KAN Development у Печерському районі. Комплекс став знаковим завдяки сучасній архітектурі, високому рівню сервісу та унікальній інфраструктурі для мешканців.
Головні переваги
Панорамний 25-метровий басейн на даху — один із перших подібних проєктів в Україні.
Простора rooftop-зона з BBQ, літнім кінотеатром, кафе та лаунж-просторами з видами на центр Києва.
Власний фітнес-клуб для мешканців.
Party Room для приватних заходів та святкувань.
Просторе дизайнерське лобі площею близько 300 м² із баром, каміном та зонами відпочинку.
Дитячий садок Академії А+ на території комплексу.
Багаторівневий підземний паркінг та сучасні системи безпеки.
Закрита територія, цілодобова охорона, контроль доступу та відеоспостереження.
Локація
Комплекс розташований між вулицями Федорова та Діловою, поруч зі стадіоном НСК Олімпійський та станцією метро Олімпійська. У пішій доступності ресторани, бізнес-центри, бутіки та вся інфраструктура центру столиці.
6 кімнат
з ремонтом
343 / 155 / 22 м²
цегляна технологія
поверх 24 з 26
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 297 тис.
4 569 $/м²
вулиця Антоновича, 44
Олімпійська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ДИЗАЙНЕРСЬКА КВАРТИРА в продажу! Chicago Central House
Пропонуємо Вашій увазі елегантну дизайнерську квартиру в одному з найпрестижніших житлових комплексів столиці.
Про квартиру:
- Вишукане планування: простора кухня-вітальня з відкритим простором, стильна спальна кімната, окрема пральня, містка гардеробна, просторий хол і затишний балкон;
- Свіжий дизайнерський ремонт, виконаний у сучасному стилі. Кожен квадратний метр продуманий до найменших деталей, забезпечуючи максимальний комфорт і зручність для життя. У ремонті використані лише преміальні матеріали класу А;
- Повна комплектація: квартира облаштована всією необхідною побутовою технікою та дрібними деталями (посуд, столові прибори тощо) і повністю готова до життя;
- Неймовірна панорама з 20-го поверху відкриває захоплюючі краєвиди на НСК "Олімпійський", правий берег Дніпра, сучасну архітектуру Києва та його історичні райони. Це вид, який здатен зачарувати навіть найвибагливішого покупця.
Про житловий комплекс Chicago Central House:
- Елітний рівень обслуговування. Преміальний клас комплексу підтверджується високоякісними послугами консьєрж-сервісу, цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Вишукане лобі для ділових зустрічей та простора зона для комфортного очікування Ваших гостей;
- Інфраструктура найвищого рівня. Усе необхідне для комфортного життя знаходиться поруч – елітні ресторани та кавярні, преміум супермаркети, фітнес-центри класу А та салони краси. Життя в центрі столиці відкриває безліч можливостей;
- Бездоганна локація. Комплекс розташований у самому серці Києва з чудовим транспортним сполученням, що забезпечує легкий доступ до всіх ключових локацій міста.
Ця квартира – ідеальне поєднання стилю, комфорту та статусу.
Запрошую Вас на перегляд даної квартири
2 кімнати
з ремонтом
65 / 22 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 25
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 379 тис.
4 622 $/м²
Предславинська вулиця, 42
Либідська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
На ринку практично неможливо знайти другу квартиру такого рівня виконання у цій площі.
Це не класичний дизайнерський ремонт та не черговий сучасний інтерєр.
Це повноцінний архітектурний проект, реалізований для проживання з використанням преміальних натуральних матеріалів.
Планування:
• кухня-вітальня;
• master bedroom;
• вбиральня;
• санвузол;
• балкон;
• продумані системи зберігання.
В обробці використані:
• натуральна шпона темного дерева;
• великоформатний кварцит;
• натуральний онікс, що світиться;
• інженерна дубова дошка;
• монолітний Solid Surface острів з інтегрованим підсвічуванням;
• авторська столярня;
• архітектурне висвітлення.
Особливість квартири – атмосфера private residence та boutique hotel.
Тут немає випадкових рішень та компромісів.
Кожна деталь створювалася для проживання власника.
Вартість квартири вказана без урахування паркомісця.
До квартири додається просторе паркомісце у підземному паркінгу житлового комплексу.
Продаж квартири розглядається разом із паркомісцем.
Усі деталі — за телефоном або під час перегляду.
2 кімнати
з ремонтом
82 / 50 / 32 м²
цегляна технологія
поверх 16 з 24
2021 Рік будівництва
без комісії
$ 79.9 тис.
1 902 $/м²
Велика Васильківська вулиця, 118
Палац «Україна»
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2квартири вул.Велика Васильківська (Червонооармійська) буд.118, 7/8пов ліфт 42/25/7м Совмін. будинок, цегла Загальна площа 42м Жила 25м Кімнати суміжні. Кухня 7м Санвузол окремо, ванна. Балкон із вітальні застеклений. Вікна у двір Дуже тихо і зелено. Чистий, охайний підїзд, ліфт. В дворі є парковка для авто.
Квартира в житловому стані вбудована кухня. Газ, газова поверхня, духовка, холодильник Дві вбудовані шафи. Квартира розташована в шикарному місці, в центрі міста навпроти Національный Палац Україна, Костел, Володимирський базар,2 хвилини метро Палац Україна Прекрасна інфраструктура школа, дит.садочок ліцеї, гімназії, магазини, ресторан Одеса, піццерія, бутики, кавярні, Володимирський базар, метро Палац Україна 2хв м.Олімпійська, м.Палац Спорту. Парк Заньковецкої, Малевича , Костел Святого Миколая, Київский планетарій, Національный будинок органної і камерної музики (концертна зала) Прекрасна івестиція! Чистий продаж, документам більше 3х років, всі виписані Ключі на угоді Вільна Квартира продається з меблями та техникою Заходь і живи Ціна 79900 S. .Без комісіі для покупця.
2 кімнати
з ремонтом
42 / 25 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 7
1965 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 90 тис.
1 969 $/м²
вулиця Саксаганського, 54/56
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Центр Києва, газ, генератор на ліфт та дві окремі кімнати — квартира, яка однаково добре підійде як для життя, так і для інвестиції
Пропонується світла 2-кімнатна квартира площею 45,7 м² на 14 поверсі доглянутого будинку серії БПС, за адресою вул. Саксаганського 54/56.
Планування квартири максимально практичне: дві окремі кімнати, що забезпечують комфорт для сім’ї, пари або орендарів. Окремою перевагою є просторий балкон із двома виходами, який об’єднує простір квартири та відкриває гарний вид на місто.
Переваги квартири та будинку:
• дві роздільні кімнати;
• житловий стан — можна заїхати одразу після покупки;
• газ;
• 14 поверх із гарними панорамними видами;
• два ліфти (пасажирський та вантажний);
• генератор, що забезпечує роботу ліфтів під час відключень електроенергії;
• ОСББ та доглянутий будинок;
• чисте парадне та охайна прибудинкова територія.
Локація — одна з головних переваг об’єкта. Будинок розташований у самому центрі столиці, де межують Печерський, Шевченківський та Голосіївський райони. У пішій доступності метро «Університет», «Олімпійська» та «Площа Українських Героїв», парк імені Тараса Шевченка, Ботанічний сад ім. Фоміна, численні кафе, ресторани, супермаркети та навчальні заклади.
Квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестування. Завдяки центральній локації та функціональному плануванню орендна ставка для подібних квартир у цьому районі традиційно залишається стабільно високою.
Телефонуйте, квартира актуальна, ключи на руках
2 кімнати
з ремонтом
45.7 / 26.4 / 8.5 м²
утеплена панель
поверх 14 з 16
1974 Рік будівництва
Популярні запити
без комісії
$ 1.4 млн
2 800 $/м²
бульвар Тараса Шевченка, 11
Театральна
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 5+к квартири у Києві, Шевченківський р-н, Шевченка Тараса бульвар, 11, 500 кв.м, 11/11 эт., з ліфтом, 3 спальні, 3+ з/в, новий будинок, дизайнерський ремонт.
Елітний дворівневий пентхаус у клубному будинку навпроти готелю Премєр-Палас.
На першому поверсі – вітальня 92 кв.м, 2 спальні + 3 санвузли, на другому поверсі – ще одна вітальня 92 кв.м, 1 спальня, кабінет + 1 санвузол.
Абсолютно всі елементи квартири виконані дорого та зі смаком. Система «розумний дім», аварійні системи автономного опалення, електропостачання та гарячої води. Стіни прикрашені оригіналами дорогих картин, дорогі килими з шовку, санвузли викладені оніксом. Панорамні вікна з красивими краєвидами на центр міста.
5 кімнат
з ремонтом
500 / 400 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 11
2005 Рік будівництва
без комісії
$ 185 тис.
1 981 $/м²
вулиця Антоновича, 125-А
Палац «Україна»
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу стильна 4-кімнатна квартира площею 93,5 м², виконана за авторським дизайнерським проєктом.
Це інтерєр, у якому кожна деталь продумана до дрібниць: гармонійне поєднання матеріалів, фактур, кольорів і освітлення створює атмосферу справжнього комфорту та елегантності.
Раціональне планування, грамотне зонування та якісне виконання робіт роблять квартиру не лише красивою, а й максимально зручною для життя.
У квартирі:
паркетна підлога з натурального ясена;
плитка з підігрівом на кухні та в обох санвузлах;
італійські меблі;
інверторні кондиціонери Daikin;
у головному санвузлі встановлена ванна-трансформер, яка легко перетворюється на комфортну душову зону.
Локація — одна з найкращих у центрі Києва. Лише три хвилини пішки до станції метро «Палац Україна». Поруч зелений сквер імені Георгія Гонгадзе з фонтаном та затишними алеями, а також знаменитий Володимирський ринок, де завжди можна придбати свіжі продукти, фермерські делікатеси та товари на будь-який смак.
Це квартира для тих, хто цінує якісний дизайн, комфорт і престижне розташування. БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
4 кімнати
з ремонтом
93.4 / 54.4 / 13.7 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 16
1989 Рік будівництва
без комісії
$ 139 тис.
3 195 $/м²
Жилянська вулиця, 68
Палац спорту
Скопіювати посилання
Поскаржитися
КВАРТИРА ВІД ВЛАСНИКА.
ПОРЯД ОЛІМПІЙСЬКА МЕТРО.
Без КОМІСІЇ.
Квартира для тих хто хоче щось гарно купити і отримати пасивний дохід.
ЗАРАЗ ВЖЕ ПРОЖИВАЄ ОРЕНДАР.
Пропонується видова 1к квартира в ЖК 38 Перлина, вул. Жилянська, 68. Забудовник KADORR GROUP.
11 поверх.
Функціональне планування:
✅простора окрема спальня;
✅велика кухня, вхідна група, с/в, вбиральня;
✅зона відпочинку, гардеробна.
Новий ремонт, відмінне дизайнерське рішення. Використані тільки якісні матеріали: італійський кахель, сантехніка Grohe, дизайнерські вбудовані меблі, німецька фурнітура.
Повністю укомплектована побутовою технікою провідних світових виробників: інверторні кондиціонери, вся техніка Samsung, Bosch, Electrolux: посудомийна машина, бойлер, LCD панель.
У будинку 3 безшумних швидкісних ліфти компанії KONE (два пасажирські та один вантажний). Місце розташування відмінне. Центр. Підходить для комфортного життя. У пішій доступності метро Вокзальна, Олімпійська, Університет, Площа Льва Толстого, Палац Спорту. Поруч Ботанічний сад імені академіка Фоміна, безліч представницьких офісів, ТРЦ, магазинів, кафе, ресторанів, спортивних клубів та інше.
1 кімната
з ремонтом
43.5 / 15 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 22
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 171 тис.
2 898 $/м²
вулиця Антоновича, Будинок
Палац «Україна»
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без %
Остання 1-кімнатна квартира в комплексі бізнес-класу «A136 Highlight Tower» (формат, який практично повністю розпроданий).
вул. Антоновича 136
Квартира у центрі Києва з раціональним плануванням та панорамним склінням.
Формат 1-кімнатних у комплексі представлений обмежено, що робить об’єкт сильним рішенням як для проживання, так і для інвестиції.
Площа — 59 м.кв.;
Поверх — 5/33
Стан — без ремонту
Комплекс A136 Highlight Tower — сучасний бізнес-клас із повноцінною внутрішньою інфраструктурою:
• лобі з висотою стелі понад 7 м
• власний бізнес-простір: коворкінг, переговорні кімнати
• SPA-зона та фітнес-простір для резидентів
• підземний паркінг + укриття
• закрита територія з контролем доступу та охороною
• сервісна концепція клубного формату
• сучасні інженерні рішення
Фінальна стадія готовності!
Є можливість вільного придбання паркомісцьмотомісць на дворівневому, підземному паркінгу.
Локація — центр Києва: Палац «Україна», Ocean Plaza, Либідська, дуже зручна транспортна розв’язка.
Телефонуйте) Є різні варіанти обєктів та відео додатково.
1 кімната
без ремонту
59 / 30 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 33
2026 Рік будівництва
без комісії
$ 139 тис.
1 986 $/м²
Жилянська вулиця, 118
Вокзальна
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається стильна двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Елегант» за адресою: вулиця Жилянська, 118.
Квартира видова, знаходиться на 27 поверсі, має чудовий краєвид на місто.
Кухня та кімната обʼєднані в спільну зону, окрема кімната - спальня, виконаний якісний ремонт в класичному стилі, квартира обладнана усією необхідною побутовою технікою та меблями.
Загальна площа квартири становить 70 кв.м., є бойлер, підігрів підлоги, лічильники на воду, опалення та електроенергію. Квартира у власності більше 3 років.
Готова до перегляду.
Продаж від власника, без комісії!!!
2 кімнати
з ремонтом
70 м²
монолітно-каркасна
поверх 27 з 32
2013 Рік будівництва
без комісії
$ 360 тис.
3 618 $/м²
Предславинська вулиця, 42-А
Либідська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири 99,5 м² | ЖК «Французький квартал 2», вул. Предславинська, Печерськ
Стильна дизайнерська квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів центру Києва. Продумане планування, авторський дизайн і престижна локація створюють комфортний простір для життя в ритмі міста.
### Характеристики приміщення
— Загальна площа: 99,5 м²
— Поверх: 3 / 10
— Кількість кімнат: 3
— Планування: простора кухня-вітальня, 2 спальні
— Санвузли: 2
— Фонд: житловий
### Інтер’єр та оснащення
— Дизайнерський ремонт від Igor Sirotov Architects
— Преміальні оздоблювальні матеріали
— Вбудовані меблі та побутова техніка
— Сучасне зонування простору
— Квартира повністю готова до проживання
### Будинок та комфорт
— ЖК «Французький квартал 2»
— Паркінг у будинку
— Доглянута територія комплексу
— Сучасні інженерні рішення
### Інфраструктура та транспорт
— Печерський район, центр Києва
— Поруч метро «Либідська»
— Швидкий доступ до ключових локацій міста
— Поруч ТРЦ Ocean Plaza
— Супермаркети «Фуршет», «Ашан», «Сільпо», Володимирський ринок
— Салони краси, спортзали, кафе, ресторани, бари
— У пішій доступності дитячі садки, школи, спортивні секції
Квартира стане ідеальним вибором для тих, хто цінує сучасний стиль, престижну локацію та комфорт життя в центрі столиці.
Запрошуємо на перегляд у зручний час разом з Royal Real Estate!
Код об’єкта: RR13607
3 кімнати
з ремонтом
99.5 / 40 / 40 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 10
2021 Рік будівництва
без комісії
$ 400 тис.
4 000 $/м²
вулиця Антоновича, 44
Олімпійська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії. Унікальна пропозиція: пропонується простора та стильна квартира загальною площею 99.3 м2, розташована на 14 поверсі у житловому комплексі Chicago Central House.
Ексклюзивне планування ( кухня-вітальня та спальня виходять на КСУ). Планування: майстер- спальня, два сучасних сан-вузли , простора кухня-вітальня, 2 гардеробні та балкон, що ідеально підходять для комфортного життя. Якісний ремонт і стильний дизайн створюють відчуття затишку та комфорту.
ЖК бізнес класу. Презентабельна вхідна група, підземний паркінг, консьєрж-сервіс, висота стелі 3м.
Поруч розташована вся інфраструктура, що необхідна для комфортного проживання.
2 кімнати
з ремонтом
100 / 20 / 45 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 24
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 420 тис.
4 000 $/м²
вулиця Антоновича, 44
Олімпійська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Унікальна пропозиція в елітному ЖК Chicago central house.
Квартира загальною площею 105м має дуже зручне планування: великий передпокій, дві спільні (у кожній окрема гардеробна кімната), простора кухня-вітальня, 2 санвузли.
Розташована на невисокому 8 поверсі,але при цьому має чудові видові характеристики.
У квартирі виконаний якісний дизайнерський ремонт. Використовувалися екологічні матеріали преміум класу від світових виробників.
Chicago Central House - жк бізнес класу. Презентабельна вхідна група, підземний паркінг, консьєрж-сервіс, висота стелі 3м.
Поруч розташована вся інфраструктура, що необхідна для комфортного проживання.
3 кімнати
з ремонтом
105 / 40 / 35 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 24
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 165 тис.
2 292 $/м²
Велика Васильківська вулиця, 84/20
Олімпійська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3 кімнатної квартири вул. Велика Васильківська, 84/20, Олімпійська
Будинок розташований у самому центрі Києва, поруч метро Олімпійська, Костел Святого Миколая, НСК «Олімпійський».
мікрорайон Нова Забудова, Печерськ, адміністративно Голосіївський район
Зручне планування складається з:
- вітальня
- кухня
- спальня
- спальня
- коридор
- гардероб
- санвузол з ванною
- два балкони
Висота стелі - 3,2 метри
Свіжий сучасний ремонт, все від найкращих виробників. Квартира повністю укомплектована всією необхідною побутовою технікою (у тому числі посудомийна та пральна машини, вбудована техніка на кухні) та меблями.
В квартирі встановлено сигналізація, є декоративний камін, 3 кондиціонери (у кожній кімнаті), у санвузлі та коридорі - підігрів підлоги.
Два балкони з видом на внутрішній двір та на вул. Велика Васильківська.
Закритий тихий внутрішній двір тільки для мешканців.
Капітальний ремонт покрівлі на чердаку був зроблений у 2015 році.
Будинок зведений у 1928–1929 роках за проєктом серії «Царський». Це добротна цегляна будівля з характерною архітектурою та високою якістю будівництва. Товсті цегляні стіни забезпечують гарну тепло- та шумоізоляцію, а залізобетонні перекриття додають надійності й довговічності конструкції.
Будинки цього типу цінуються за свою капітальність, виразну архітектуру та комфортне проживання в центральній частині міста.
---
Продажа 3 комнатная квартира ул. Большая Васильковская, 84/20
Дом расположен в центре Киева, рядом метро Олимпийская, Костел Святого Николая, НСК «Олимпийский».
микрорайон Новая Застройка, Печерск, Голосеевский район
Удобная планировка состоит из:
- гостиная
- кухня
- спальня
- спальня
- коридор
- гардероб
- санузел с ванной
- два балкона
Высота потолков – 3,2 метра
Свежий современный ремонт, все от лучших производителей. Квартира полностью укомплектована всей необходимой бытовой техникой (в том числе посудомоечная и стиральная машины, встроенная техника на кухне) и мебелью.
В квартире установлена сигнализация, есть декоративный камин, 3 кондиционера (в каждой комнате), в санузле и коридоре - подогрев полов.
Два балкона с видом на внутренний двор и ул. Большая Васильковская.
Закрытый тихий внутренний двор только для жителей.
Капитальный ремонт кровли на горизонте был сделан в 2015 году.
Дом построен в 1928–1929 годах по проекту серии «Царский». Это добротное кирпичное здание с характерной архитектурой и высоким качеством строительства. Толстые кирпичные стены обеспечивают хорошую тепло- и шумоизоляцию, а железобетонные перекрытия придают надежность и долговечность конструкции.
Дома этого типа ценят свою капитальность, выразительную архитектуру и комфортное проживание в центральной части города.
3 кімнати
з ремонтом
72 / 52 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1929 Рік будівництва
без комісії
$ 950 тис.
4 398 $/м²
бульвар Тараса Шевченка, 11-А
Театральна
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Тараса Шевченка бул. , 11, квартира або офісне приміщення в новому елітному будинку з охороною та підземним паркінгом. Будинок знаходиться в самому центрі біля парку ім. Тараса Шевченка. У підїзді консьєрж, видовий скляний ліфт і 2 незалежні сходи. Квартира чи офісне приміщєння розташоване на 9 поверсі/11 поверхового будинку. З вікон гарний вид на центр Києва та парк Шевченка. Загальна площа 216 кв. м. З вікон відкривається вид на центр міста. В квартирі: вітальня, 3 спальні, кухня, 2 с/в, гардеробна і впобутова кімната. Продаєтсья без меблів.
4 кімнати
з ремонтом
216 / 130 / 19 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 11
2005 Рік будівництва
без комісії
$ 315 тис.
2 647 $/м²
вулиця Казимира Малевича, 48
Скопіювати посилання
Поскаржитися
РЕЗЕРВНЕ ЖИВЛЕННЯ (працює опалення, ліфти, освітлення).
Продаж ексклюзивної 3 кімнатної квартири з панорамними вікнами в Клубному Будинку «Малевича, 48». Ремонту 3 роки.
Квартира облаштована приточно - витяжною вентиляцією з підлоговими конвекторами , інверторною системою кондиціювання повітря Cooper &Hunter.
Будинок має закриту територію, шлагбаум на вїзді, пост охорони, консьєрж в підїзді, підземний та наземний паркінги, дитячий майданчик.
Міцно побудований будинок бізнес класу (монолітно-каркасний, червона цегла, утеплений, фасади – клінкерна цегла). Висота стелі 3 м.
Загальна площа квартири 118, 5 м2.
Кухня- студія обєднана зі столовою зоною та гостиною. (40 м2)
Майстер спальня з просторою ванною кімнатою та великою шафою.
Дитяча спальня з балконом та ванною кімнатою.
Великий коридор облаштований місткими шафами.
Виконаний якісний дизайнерський ремонт в світлих тонах із використанням екологічних натуральних матеріалів, на підлозі дубовий паркет, двері та всі фасади шаф та кухні натуральне дерево з використанням дзеркал, фурнітура від фірми Swarovski. Сантехніка, крани, та аксесуари відомого бренду Villeroy; Boch.
Перші поверхи будинку займають кафе, салони краси, бутики.
Поруч станції метро Палац Україна (700 м), Володимирський ринок, Станція невідкладної допомоги, безліч ресторанів, магазинів, ТРЦ, тощо
Продаж здійснюється міжнародною агенцією RE/MAX Family за договором та ціною, погодженою з власником, без комісії для покупця.
3 кімнати
з ремонтом
119 / 62 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 16
2016 Рік будівництва
без комісії
$ 430 тис.
2 911 $/м²
Велика Васильківська вулиця, 67/7
Олімпійська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏡 БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
✨ Простора 4-кімнатна квартира в історичному центрі Києва біля метро «Олімпійська»
📍 м. Київ, Печерський район
📍 вул. Велика Васильківська, 67/7
Пропонується до продажу стильна та повністю укомплектована квартира в добротному цегляному будинку сталінської забудови.
Це чудовий варіант для людей, які цінують простір, комфорт, якість будівництва та престижне розташування в самому центрі столиці.
📐 Характеристики квартири:
✔ Загальна площа — 147,7 м²
✔ Житлова площа — 86,5 м²
✔ Кухня — 12 м²
✔ Поверх — 4/7
✔ Висота стелі — 3,3 м
✔ Цегляний будинок
✔ Окрема кладова кімната
✨ Переваги квартири:
🔹 Якісний євроремонт
🔹 Просторі та світлі кімнати
🔹 Функціональне планування
🔹 Засклений та утеплений балкон
🔹 Підігрів підлоги в санвузлі
🔹 Нові броньовані вхідні двері з італійською фурнітурою
🔹 Вбудовані меблі та гардеробна зона
🍽 Техніка та оснащення:
✅ Вбудована кухня
✅ Варильна поверхня
✅ Духова шафа
✅ Витяжка
✅ Кондиціонери
✅ Пральна машина
✅ Домашній кінотеатр
🏢 Будинок та прибудинкова територія:
✔ Класична сталінка з товстими цегляними стінами
✔ Закритий двір
✔ Паркомісця для мешканців
🌳 Інфраструктура:
У пішій доступності знаходяться:
🛍 ТРЦ та супермаркети
☕ Ресторани та кавярні
🏋️ Спортивні клуби
🎓 Навчальні заклади
🏥 Медичні установи
🏢 Бізнес-центри
⛪ Костел Святого Миколая
🏟 НСК «Олімпійський»
🚇 Транспортна доступність:
✔ Метро «Олімпійська» — всього 3 хвилини пішки
✔ Зупинки громадського транспорту — 1 хвилина пішки
💎 Квартира повністю готова до комфортного проживання та не потребує додаткових вкладень.
📑 Документи готові до угоди.
📞 Телефонуйте та домовляйтеся про перегляд. Такі квартири в центрі Києва трапляються нечасто!
4 кімнати
з ремонтом
147.7 / 86.5 / 12 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 7
1951 Рік будівництва
без комісії
$ 118 тис.
2 331 $/м²
вулиця Антоновича, 38-В
Олімпійська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Чудовий варіант для комфортного проживання або інвестиції. Квартира з якісним ремонтом у будинку з тихим закритим подвір’ям.
Характеристики:
• м. Київ, вул. Антоновича, 38В
• 50,4 м² | житлова — 29,5 м² | кухня — 6,9 м²
• 3/3 поверх
• Цегляний будинок, 1917 року
• Роздільне планування
• Централізоване опалення
• Підземний паркінг — відсутній
Стан квартири:
Квартира з ремонтом. Повністю замінені комунікації (електропроводка, труби водопостачання та опалення). Встановлено теплу підлогу в кухні, ванній кімнаті та на балконі. Якісна деревяна підлога в один рівень і масивні деревяні міжкімнатні двері.
Переваги:
• Повністю оновлені всі основні комунікації.
• Тепла підлога у трьох зонах для додаткового комфорту.
• Відремонтований підїзд, є хвіртка на поверх.
• Тихе закрите подвіря з парковкою для мешканців будинку.
Локація:
До станції метро «Олімпійська» — лише 5 хвилин пішки. Голосіївський район забезпечує зручне транспортне сполучення, поруч розташовані магазини та вся необхідна міська інфраструктура.
Ціна: 117 500 $
СуперЕксперти нерухомості допоможуть вам придбати житло — звертайтеся. Ми поруч, щоб ви знайшли найкраще.
2 кімнати
з ремонтом
50.4 / 29.5 / 6.9 м²
поверх 3 з 3
без комісії
можливий продаж по єОселя
$ 243 тис.
3 471 $/м²
вулиця Антоновича, 74
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаю ексклюзивну 2-кімнатну квартиру в ЖК преміум-класу «NEW YORK Concept House» (вул. Антоновича, 74, Центр)!
Квартира має стильний сучасний дизайн, повна комплектація меблями та побутовою технікою від провідних європейських брендів.
Функціональне планування — простора кухня-вітальня для приємних вечорів, затишні окремі спальні, окремий санвузол.
Про житловий комплекс:
Безпека та комфорт — закрита територія, цілодобова охорона, вхід за магнітними картками, презентабельний хол із лаунж-зоною.
Інфраструктура будинку — швидкісні ліфти Schindler, підземний та гостьовий паркінги, власна керуюча компанія.
Ідеальна локація (Центр Києва):
Транспорт — піша доступність до станцій метро «Олімпійська» та «Палац Україна».
Все поруч — Володимирський ринок, ТЦ «Гулівер», СК «Олімпійський», елітні фітнес-клуби, ресторани, затишний сквер із бюветом та костел Св. Миколая.
Це ідеальна пропозиція для тих, хто цінує престижне життя в самому серці столиці, абсолютний комфорт та американські стандарти якості!
📞 Телефонуйте прямо зараз, щоб узгодити час перегляду!
2 кімнати
з ремонтом
70 / 36 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 23
2018 Рік будівництва
без комісії
$ 350 тис.
5 385 $/м²
Володимирська вулиця, 86-А
Золоті ворота
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається стильна 2-кімнатна квартира в ЖК Resident Concept House
Київ, вул. Володимирська 86а(Печерський район)
Є в продажі вільні паркомісця.
Ціна: $350 000
Площа: 65 м²
Поверх: 5-й із 10
Планування та функціонал квартири
• Простора вітальня-кухня — сучасний дизайн, велика кількість світла, стильні та якісні меблі.
• Окрема майстер спальня з косметичним столиком
• Друга спальна, може бути як і дитячою, так і окремим кабінетом для роботи
• Два санвузли:
– один із душем
– другий із ванною
• Гардеробна кімната
• Окрема пральна зона при вході — з пральною та сушильною машинами Bosch
Оздоблення та техніка
• Підлога — паркетна дошка Arbofari
• Кухня — фасади МДФ, мийка Franke
• Уся побутова техніка Bosch: варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч,повногабаритна посудомийна машина, пралка та сушильний автомат
• Раковина з плитки + змішувач Devit
• Інсталяції Tece
• Гігієнічний душ Paffoni
• Душовий гарнітур Paffoni
• Змішувачі Bugnatese
• Ванна Villeroy & Boch
• Телевізор Samsung
• Кондиціонери Cooper&Hunter
• Фасади — МДФ та скло, виконані в єдиному сучасному стилі
• Усі меблі обладнані фурнітурою Blum — плавне закривання, бездоганна ергономіка, надійність у кожній деталі
Про комплекс Resident Concept House
Елітний житловий комплекс у самому серці Печерська — поєднання преміальної архітектури, комфорту та безпеки.
• Територія з охороною та відеоспостереженням
• Підземний паркінг, сучасна вхідна група
• Дизайнерські лобі та прибудинкова територія
• Поруч Ботанічний сад, ресторани, кафе, бізнес-центри
• 5 хвилин до метро Олімпійська / Палац Україна
• Поруч розташовані ЖК Чикаго/Роял/Тетріс/Перлина
Стан квартири:
— Продається з меблями та технікою
— Ремонт виконано з дорогих матеріалів
— Абсолютно готова до проживання — без додаткових вкладень
Телефонуйте або пишіть у Viber / Telegram — домовимось про перегляд!
2 кімнати
з ремонтом
65 / 50 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 10
2024 Рік будівництва
без комісії
генератор
$ 230 тис.
2 706 $/м²
вулиця Антоновича, Будинок
Палац «Україна»
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2к квартиру в ЖК А136 вулиця Антоновича 136-138 Голосіївський район Правий берег метро Палац Україна.
Квартира знаходиться на 7 поверсі 33-х поверхового будинку. Загальна площа 85м2, дві окремі кімнати 19м2 та 20м2, кухня вітальня 24м2, два санвузли, вбиральня.
ЖК А136 – інноваційний 33-поверховий хмарочос бізнес-класу в самому серці столиці.
Чому саме A136 Highlight Tower найкращий:
- єдиний будинок із фасадами з натурального юрського каменю;
- власний SPA із wellness зоною, діагностикою стану здоровя;
- експлуатована покрівля, яка працює цілий рік, має відкриту та закриту зони відпочинку;
- Преміум кінотеатр;
- фітнес зона з індивідуальними програмами тренувань та оздоровлення;
Технологія будівництва – монолітно-каркасна;
- матеріал стін – керамічна цегла;
- стелі житлових поверхів – 3м., у пентхаусах – 3,3м.
- ліфти – 5 основних та 2 для нежитлового фонду;
- Комбінований фасад - з 5 по 34 поверхи - навісний вентильований з обробкою з
керамограніта, вітражний з поверхневою опорою.
з 1 по 4 поверхи – натуральний камінь травертин.
- утеплення зовнішніх стін – мінеральна вата;
- двері - металеві протиударні вогнетривкі, 2 типи замків.
- Вікна - високотехнологічні 5-камерні з УФ покриттям, шумоізоляцією та енергозберігаючі.
- енергозберігаючі технології – посилена теплоізоляція будинку, індивідуальне опалення.
- ЖИВЛЕННЯ - в будинку залишається 2 потужні генератори, які зможуть повністю
забезпечити потреби електроенергії у будинку, враховуючи ліфти.
Цілодобовий консьєрж-сервіс, персонал цілодобово готовий допомагати у вирішенні будь-яких питань.
Безпека та конфіденційність:
- інтелектуальна панель виклику;
- відеоспостереження;
- Система охорони безпеки;
- Система пожежної безпеки.
2 кімнати
без ремонту
85 / 40 / 24 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 33
2026 Рік будівництва