Продам частину будинка , три кімнати . Опалення пічне , вода центральна ( є ще криниця) біля асфальту , гараж , 5 сотих землі. Участок рівний прилягає до асфальту . Район будівельного магазину , автомийки та лікарні. Світло підведено , документи всі впорядку. Деталі по телефону .

власник
Продам частину будинка не далеко від центра

Продаєть хата на розбір ,(може бути під музей) також може бути зі землею 15 сотиків . 1000 Дол . За сотик.,світло вода на ділянці є.

власник
Продається хата на розбір

Продається стара Гуцульська хата під розбір, підходить під музей, продається також все, що в хаті в якості музейних експонатів, до хати можна заїхати щоб розібрати, все гарно збереглось. Вся колишня електро проводка збережена. Будинку більше 100 років.

власник
Гуцульський будинок, музей, стародавній будинок, розбір
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається будинок,з господарчими спорудами,і земельною ділянкою 200 сотих,ціна за сотку 220$.В мальовничих Карпатах.Ділянка повністю огорожена.Ділянка підходить як під забудову,так і введення фермерського господарства,можна викортстати під забудову туристичної бази.По ділянці проходить високовольтна лінія.На ділянці є великий фруктовий сад,і природнє джерело ,по бажанню для ставка. Чудове місце для відпочинку,збирання грибів,катання на лижах. Детальніше по телефону.

власник
Продається будинок із земельною ділянкою.

Три деревяні новозбудовані котеджі по 100 кв.м. кожний з мансардовим поверхом та дві старі гуцульські хатки на території 69 соток. Кожна будова має окрему адресу та знаходится на земельній ділянці з окремим кадастровим номерем і може відчуджуватися окремо. На території є господарські споруди різного призначення, ставок. Комплекс розташований в живописному місці смт. Верховина Івано-Франківської області на горі Магурка на висоті 730 м. над рівнем моря, 100 м. вище Верховини. Є вода, каналізація, електрична енергія (3 фази), гарна підїздна дорога з твердим покриттям . Котеджі повністю мебльовані, обладнані кухонною технікою та посудом. Також на цій території є вільна земельна ділянка (15 сот.) з окремим кадастровим номером під забудову. Ставок розміром 34 м. на 17 м. глубиною 3 м. з рибою. Територія з трьох сторін оточена горами та лісом. З фасадної сторони має чудовий вид на селище та гірський хребет. Територія повністю ізольована від продуктів життєдіяльності селища. Гарне, затишне та безпечне місце.

власник
Котеджі в Карпатах, продам.

Популярні запити

Географія Верховина