Пропонуємо унікальну можливість стати власником прибуткового бізнесу та місця для відпочинку в самому серці Карпат! Цей сучасний інвестиційний проект розташований у мальовничому селі Ільці, лише за 6 км від Верховини, столиці Гуцульщини. На території площею 30 сотих вже побудовано один будинок, введений в експлуатацію, площею 39,1 м². Тип об’єкта – житловий садибний будинок із каркасною конструкцією та великими вітражними вікнами, що дарують чудовий вигляд на природу. Будинок має все необхідне: кухню-вітальню, спальню, санвузол із душовою кабіною, підігрів підлоги, кондиціонер, камін та повний набір побутової техніки. До будинку додається власна сауна на дровах, чан, простора тераса на 30 м² та зона для барбекю. На території також є рецепція, яку за бажанням можна переобладнати в житловий будинок, а в самому центрі ділянки облаштовано затишне кострище. Для зручності організовано якісний капітальний заїзд, що дозволяє комфортно дістатися локації в будь-який сезон. Ділянка огороджена, на об’єкт заведено 40 кВт світла, воду з 80-метрової свердловини, а також каналізацію з біосептиком, розрахованим на 5 будинків. На території вже підготовлено два додаткових місця для будівництва котеджів – із підведеними всіма необхідними комунікаціями, що полегшує майбутнє розширення бізнесу. Завдяки прекрасному панорамному виду на Чорногірський хребет, цей комплекс стане ідеальним місцем для відпочинку та незабутнього проведення часу. Інвестиційний потенціал об’єкта вражає: очікуваний дохід може сягати 12–15% річних. Це чудова нагода поєднати власний комфорт із стабільним доходом. Не втрачайте можливість інвестувати в перспективний бізнес та відпочивати у власному куточку Карпат. Розглядається можливість обміну на нерухомість.
Продається 2-поверховий будинок загальною площею 462 м2 з прибудинковою територією 0,13 га біля річки в центрі села Криворівня за вул. Москалівка.
Код приміщення – #36155039
• 2 поверхи;
• новобудова;
• сирець;
• балкон;
• тераса.
Зручний просторий будинок готельного типу має 2 поверхи та цокольній. Будувався готельний комплекс з броварнею, можливо переробити під інший напрямок бізнесу або гарний житловий будинок. Збудований на 53 % - зроблено все якісно. Функціональним плануванням передбачено 7+ кімнат з санвузлами та виходом на відкритий балкон (2 кімнати в 1 поверсі та 5 у 2 поверсі). Кухня, їдальня, просторий хол на 1 поверсі, Сухий цокольний поверх за проектом має парну, відпочинкову та більярдну кімнати, а також підсобні приміщення.
Просторе подвір’я має газон та огорожу з воротами, зручний під’їзд асфальтований вздовж центральної траси.
Є повний пакет документів, готовий до переоформлення.
Щоб дізнатись деталі та домовитись про огляд, телефонуйте!
Котедж MAVI – затишний котедж у Карпатах, 10 хв від Верховини
Пропонуємо компактний котедж MAVI в комплексі Emshir Villas, що ідеально підходить для тих, хто шукає місце для відпочинку чи вигідної інвестиції.
Основні характеристики:
Площа: 36 м²
Поверховість: 1
Кількість кімнат: 1
Дизайн: сучасний мінімалізм
Стан: готовий до заселення
Особливості:
Котедж має вбудовану BBQ-зону на терасі.
Вигідне розташування в центрі курортної зони Карпат.
Переваги інвестицій:
Висока дохідність: стабільний потік туристів гарантовано приносить дохід від оренди (до 12% річних).
Керуюча компанія забезпечує завантаженість понад 70%, що гарантує стабільний дохід.
Телефонуйте, щоб дізнатися більше про вигідні умови придбання та перспективи прибутковості!
Код 38251015
Продається затишний будинок-маєток з каменю та дикого зрубу.
Маєток знаходиться на горі, біля стежки, що веде на гору Піп Іван, відокремлено від інших будинків.
На території розташовані:
- триповерховий будинок з 3 спальнями, SPA, більярдом,
- відкритий басейн з підігрівом, протитоком, водоспадом і підсвіткою,
- альтанка з мангалом,
господарський будиночок,
- вогнище,
- біо-септик.
У цоколі з каменю (1-й поверх):
- сауна на 6 осіб (фінська електрична та на дровах);
- хамам на 6 осіб (за принципом римської парної);
- 2 купелі;
- SPA- Jacuzzi з набором форсунок,
- паровий бокс Jacuzzi на 2 особи;
- куток для відпочинку (м’яка частина, столик, крісло);
- санвузол (туалет, умивальник);
- котельня з Тепловим насосом на 32кВт, твердопаливним котлом (резерв), електрокотлом (резерв).
Другий поверх (дикий зруб):
- спальня на 2-3 особи,
- санвузол з туалетом і душовою кабіною Jacuzzi,
- вітальня з каміном, диваном і кріслами,
- кухня-їдальня на 10 осіб
Третій поверх (дикий зруб):
- більярдний зал, більярний стіл
- спальня 1 на 2-3 особи,
- 2 санвузла з туалетами, біде і гідромасажними ваннами Jacuzzi
- спальня 2 на 2-3 особи,
- горище з 2 кімнатами з матрацами з сіном.
Кондиціонери у всіх спальнях і на кухні.
В оздобленні будинку використовувались імпортні дорогі оздоблювальні матеріали, в спальнях якісні дерев‘яні меблі. Будинок виконано в сучасному етно-стилі, в дизайні багато ексклюзивних деталей виконаних вручну майстрами по дереву.
Реновація і модернізація будинку виконана в 2024 році.
При будівництві будинку виконані укріплювальні роботи на земельній ділянці, зроблені дренажи для води.
Свій трансформатор потужністю 160кВт, по договору в будинок заведено 80кВт. Генератор і система автоматичного аварійного живлення будинку.
Будівництво схожого будинку в горах обійдеться мінімум в 2 рази дорожче, ніж ціна виставлення на продаж.
Будинок обслуговується працівниками, які проживають поряд.
Будинок знаходиться в прикордонній зоні, останні 10 км дороги висипані щебнем, проїзд з обмеженою швидкістю на будь-якій машині. Безпосередньо до будинку можливо доїхати цілорічно тільки на джипі чи паркетнику (200 метрів вгору по кам‘яній дорозі).
Якщо Ви хочете приватності від людей і Світу, то це місце саме для Вас!
Місце в оточенні природи, гір та свіжого повітря в серці Верховини – в селі Красник.
Безпечне житло в наймальовничішому місці Карпат.
Гармонійний відпочинок подалі від міського шуму.
Що входить у вартість вілли?
1) земельна ділянка, яка передається у власність інвестора: 4,3 сотки для вілли 54 м2 та 8 соток для вілли 96 м2
2) повністю готова вілла «під ключ» з ремонтом згідно дизайн-інтер’єру, тепла підлога, піч-камін, побутова техніка та декор
3) всі необхідні комунікації - вода, каналізація, світло та Інтернет
Також доступ до інфраструктури:
- infinity басейн,
- відпочинкові та BBQ зони біля кожної вілли,
- приватна парковка на 8 авто,
- адмін будівля з рецепцією та кухнею для приготування сніданків,
- свердловина
Ви отримуєте готовий обʼєкт в комплексі для здачі в подобову оренду нашою управлінською компанією.
Ви купуєте віллу та стаєте власником комерційної нерухомості, яку передаєте в менеджмент керуючій компанії.
Наша керуюча компанія бере на себе всі аспекти управління комлексом від А до Я: заселення гостей, обслуговування інфраструктури, сплату комунальних послуг, маркетинг та просування комплексу, оплату ЗП, рекрутинг та управління персоналом, сплату податків та інше.
Площа — 54 м2
Інвестиції — $118 800
Дохідність – 12% річних
Окупність — 8,3 років
Пасивний дохід від оренди —
$14 336 за рік
Безкоштовне проживання до 4 тижнів на рік для власників віл.
Машиною від комплексу можна дістатись до:
Верховини – 15 хв
Ворохти – 40 хв
високогірного села Дземброня – 40 хв
Буковеля – 1 год 15 хв
Квартира у житловому стані.
Опалення пічне (твердопаливне). Центральна вода, є криниця. Підведено світло.
Квартира мебльована. Є супутникове телебачення.
Документи всі впорядку.
Частина будинку. Є гараж.
Квартира розташована біля асфальту. У районі є будівельний магазин, автомийка та лікарня.
Рівний земельний участок прилягає до асфальту. Є підсобні приміщення.
Будинок деревяний, пошкоджений пожежею. Будівлі не залишилися.
Будинок та земельна ділянка мають підключення до електромережі.
Документи в порядку. Ціну домовимось.
Є дві земельні ділянки: одна площею 1 гектар 20 соток, інша - 40 соток. 15 соток під забудову під будинок, інша під сільське господарство.
До ділянки підїжджає дорога.
Обєкт складається з трьох будівель, трьох терас та двох альтанок з зоною барбекю. Всі приміщення у відмінному стані та не потребують ремонту чи реставрації. На ділянці також розташований гуцульський деревяний будинок, придатний до проживання.
Напруга електроенергії 80 кВ. Опалення комбіноване - твердопаливне та електричне. Вода джерельна зі свердловини. Каналізація септик. Вивіз відходів організований.
Обєкт оснащений всією необхідною технікою та електроприладами, які працюють.
Затишна база відпочинку розташована серед мальовничих гір Карпат. Дорогою можна доїхати легковим автомобілем у будь-яку пору року та погоду.
На території є гуцульський деревяний будинок, який береже в собі гуцульський дух та автентичність.
На ділянці є альтанка, мангал, підсобні приміщення, балкон, камін, спортзал, підігрів підлоги. Додатково є гостьовий літній будинок з душовою кабіною та терасою. Встановлено кондиціонер. Наявні кабельне, цифрове ТБ, супутникове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi. Санвузол - 2 і більше.
Будинок розташований на ділянці правильної форми.
До будинку підключені світло та вода.
Будинок знаходиться в Карпатах за 600 метрів від асфальтованої дороги. Заїзд легковим авто можливий. Поруч ліс, а по межі ділянки тече струмок.
Будинок розташований на сонячній стороні, тому цілий день світло і тепло. Квартира має глибокий панорамний краєвид на гори.
Новий барнхаус з авторським проектом. У будиночку є антресоль з додатковим спальним місцем.
Будинок оснащений комбінованою системою опалення з теплою підлогою. У санвузлі є душова кабіна. Є скважина з джерельною водою, каналізація септик.
Будинок повністю готовий до облаштування меблями та інтерєром. Повністю готовий санвузол.
Будинок розташований на власній території площею 5 соток. Є власна тераса з накриттям, підготовлене місце під чан. Також є підсобні приміщення, гараж, сад, город, альтанка, мангал. Територія огороджена, обладнана сигналізацією, відеоспостереженням та охороною.
Будинок знаходиться у самому серці Карпат біля лісу. Заїзд зручний на будь-якому авто. Будинок розташований за 200 м від центральної магістралі.
Будинок має камін. У будиночку є Wi-Fi. Є асфальтована дорога до будинку.
Цегляна споруда у чорновому стані (коробка) без вікон та внутрішнього оздоблення.
Простора будівля з великим потенціалом під садибу, музей, готель чи резиденцію.
Розташована в історичному та туристично привабливому місці. Село-легенда, відоме на весь світ своїми музеями, духовністю та натхненням. Тут розташована Церква Різдва Пресвятої Богородиці, памятка архітектури та духовний символ регіону. Криворівня – справжній культурний центр Гуцульщини, місце, що надихало геніїв української літератури та мистецтва (Лесю Українку, Михайла Коцюбинського, Івана Франка, Василя Стефаника та інших). Відоме місце з великою історичною вартістю та постійним потоком туристів.
Земельна ділянка з гарним краєвидом та виходом до річки Чорний Черемош. Живописні краєвиди, чисте повітря та атмосфера духовного натхнення. Всі комунікації присутні. Впорядкована документація.
Вілла має зручне зонування простору з відокремленою зоною спальні, окремим санвузлом, кухнею-вітальнею та терасою. У вітальні облаштована затишна зона для відпочинку з диваном, а панорамні вікна відкривають неймовірний вид на гори. З зони спальні відкривається двосторонній вигляд на навколишні гори: зліва – на Верховину, справа – на Чорногорський хребет. Дизайнерський інтерєр виконано з використанням натуральних матеріалів, сучасної техніки, енергоефективних технологій, продуманого освітлення та декору.
Вілла обладнана тепловим насосом, свердловиною, каналізацією септик та електрикою.
Вілла повністю мебльована. Кухня обладнана всім необхідним для зручного перебування: простора робоча зона, плита, посудомийна машина, холодильник, духова шафа, кухонний посуд та приладдя. В зоні спальні встановлене велике, низько вмонтоване ліжко. Для особливого затишку є піч-камін.
Вілла є чудовими інвестиціями для пасивного доходу.
Відпочинковий комплекс представлений 8 віллами 2-х типів: 4-х місні та 2-х місні з частиною земельної ділянки (4,3 або 8 соток землі, залежно від типу вілли). Кожен будиночок має окремий санвузол, кухню-вітальню та терасу з неймовірним виглядом на Чорногорський хребет. Однією з головних родзинок комплексу є відкритий видовий басейн. Схил, на якому розміщений комплекс, знаходиться на сонячній стороні. Кожна вілла розташована таким чином, щоб мати відкритий краєвид на гори.
Машиною від комплексу можна дістатися до Верховини (15 хв), Ворохти (40 хв), високогірного села Дземброня (40 хв) та Буковеля (1 год 15 хв).
Вілла має "смарт-будинок", що дозволяє керувати функціями через додаток. На терасі можна організувати обідній простір, засмагати на лежаках, відпочивати в чані джакузі, читати книгу, сидячи на мяких зонах відпочинку. Вілла чудово підійде для зручного розміщення 3-х осіб.
Господарство складається з житлового будинку з передпокоєм, кухнею, вітальнею, коморою та терасою. Споруди в доброму по віку стані, потребують косметичного покращення. Одна кімната (вітальня) у новому стані з глиняною штукатуркою, під чистову обробку. Підлоги міцні, деревина стін добротна, дах не протікає. Є достатньо простору для облаштування зручностей та планування сучасного інтерєру.
Є діюче електропостачання. Поблизу є проводовий інтернет. Система опалення твердопаливна. Санвузол розташований у дворі.
Предмети побуту залишаються.
Можливий торг на місці.
На земельній ділянці знаходяться житловий будинок, криниця, гараж, стайня та дровітня.
Господарство розташоване на периферійній вулиці за 27 км від Верховини. До центральної дороги - 300 м, до найближчого магазину - майже 2 км. Дорога для легкових авто проїзна в будь-яку пору року. Є автобусне сполучення Білоберізка-Верховина (300 м до зупинки транспорту). По сусідству знаходиться приватна сироварня. Навкруги гори, ліс та річка Черемош.
2 кімнати
без ремонту
100 м²
1-поверховий будинок
29 травня
Знайдено 29 травня
9.47 млн грн
150 590 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Котедж в Буковелі, дохідна нерухомість, інвестиція в нерухомість
Котедж має 2 спальні кімнати, велику вітальню з кухонною зоною, суміжний санвузол з вікном. Дизайнерський ремонт виконаний у сучасному карпатському стилі за авторським проектом.
В котеджі встановлено справжній камін. Системи опалення - твердопаливна. Є підігрів підлоги. В комплексі повністю автономні комунікації: постійно є електрика, тепло і водопостачання. Каналізація - септик.
Котедж повністю оснащений під ключ. Є меблі, кондиціонер, душова кабіна, телевізор.
Є гарантія від забудовника на 8%% річного прибутку на перші три роки. Прогнозований прибуток від готельного оператора Ribas: 14%% річних в USD. Прогнозований прибуток із капіталізацією самої нерухомості: 18%% річних в USD. Виплата дивідендів раз в квартал. Можна проживати в котеджі 19 днів на рік без втрати прибутку. Є опції по розрахунках.
Котедж розташований у готельному комплексі POTAY, побудованому за унікальним проектом. Красива локація серед 100-річних смерек на височинні з захоплюючими краєвидами на Говерлу і Петрос. У комплексі передбачено SPA, відкритий басейн (всі сезони), лазню серед смерек, ресторан, чай-хату, зони відкритого вогнища, йога-платформу. Є охорона території, відеоспостереження та сигналізація.
Таємниче місце, недоступне для великих шумних компаній і випадкових людей.
На терасі є чан, який має часткову скляну огорожу. Дах частково скатний під кутом. Висота стель 3.5 м. Зовнішні стіни з газоблоку, утеплені базальтовими мінеральними плитами. Оригінальне зовнішнє оздоблення - гонт (гуцульські дерев’яні дощечки) та дерев’яні елементи. Право власності на майно і на земельну ділянку (до 5 соток). Велика перевага - капітальне монолітно-каркасне будівництво з палями під будинком, що є гарантією сейсмостійкості, енергозбереження і багаторічної ліквідності. Строк експлуатації 100 років. Є Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ. На території є альтанка, мангал та сауна.
2 кімнати
з ремонтом
62.89 м²
1-поверховий будинок
23 травня
Знайдено 2 квітня
власник
генератор
10.25 млн грн
58 563 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж двох будинків у Карпатах | продаж готового бізнесу з базою кл
Будинки скандинавського типу з авторським ремонтом.
Будинки обладнані комбінованою системою опалення. Є каналізація септик, електрика, свердловина. Територія має автономний електрогенератор.
Будинки повністю укомплектовані меблями, побутовою технікою, кухонними аксесуарами, постільною білизною, халатами, рушниками.
Продаж готового бізнесу з розкрученими соціальними мережами та своєю базою постійних клієнтів. Проект працює з хорошою дохідністю.
На території є гараж для зберігання речей, чани на дровах з підсвіткою, альтанка 60 кв.м., гойдалка та мангал. Є своє озеро та річка, що впадає через 200 метрів у річку Чорний Черемош. Територія огорожена, обладнана сигналізацією та відеоспостереженням. Є охорона території.
Будинки розташовані біля асфальтної дороги.
Будинки оснащені Wi-Fi та швидкісним інтернетом. Є санвузол (2 і більше), підсобні приміщення, кондиціонер, душова кабіна, підігрів підлоги, тераса та гостьовий літній будинок. На території є спортзал.
3 кімнати
з ремонтом
175 м²
1-поверховий будинок
24 травня
Знайдено 11 червня 2024 р.
13.33 млн грн
66 642 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Відпочинковий комплекс в мальовничому селищі Волова/Кривопілля.
Комплекс складається з двох житлових будинків, "колиби", господарського будинку та гаража. Основний будинок - двоповерховий, загальною площею 197 кв.м. та житловою площею 97 кв.м. На першому поверсі розташовані просторий зал, кухня, 2 кімнати, санвузол та передпокій. На другому поверсі є 4 спальні, санвузол, закрита тераса та 2 балкони. Другий будинок - двоповерховий, загальною площею 90 кв.м. На першому поверсі знаходяться коридор, роздільний санвузол, кухня, 3 кімнати та котельня з твердопаливним котлом. На другому поверсі є балкон. У житловому стані.
Основний будинок має електричне опалення з 3-фазним лічильником, електричним котлом та 2 бойлерами на 100 та 50 л. Другий будинок має 1-фазний лічильник. У комплексі є септик та джерельна гірська вода.
Продається з усіма меблями та технікою.
У власності є земельні ділянки загальною площею 32 сот. з цільовим призначенням "Під будівництво і обслуговування житлових будинків". Ділянки правильної прямокутної форми.
Комплекс складається з двох житлових будинків, "колиби", господарського будинку та гаража площею 20 кв.м.
Головною перлиною цієї локації є її унікальне розташування. Тут можна насолоджуватися неперевершеними пейзажами та чистим гірським повітрям. Ідеально підходить під зелений туризм.
У комплексі є огороджена територія, гараж, гостьовий будинок, літній будинок, альтанка з мангалом, підсобні приміщення, сад, город.
Будинок має євроремонт. Планування включає 5 кімнат, кухню-їдальню площею 25 кв.м., два санвузли, підвал, гараж на два авто, терасу площею 60 кв.м.
До будинку підведено автономну воду та опалення. Встановлено твердопаливну систему опалення та автономний електрогенератор. Каналізація - септик.
Будинок продається разом зі всіма меблями та технікою. Є швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi.
Будинок розташований на висоті 1300 метрів над рівнем моря та межує з лісом.
Будинок має чудове розташування в мальовничому селі Кривопілля. Навколо відкривається неймовірний краєвид на гору Говерлу та Петрос.
До будинку належить земельна ділянка площею 20 сотих з садом та городом.
Будинок під чистову обробку. Є допоміжні споруди.
Є світло та вода з колодязя. Система опалення - твердопаливна.
Можливий торг.
Ділянка межує з лісом з двох сторін. На ділянці є сад та город.
Є асфальтована дорога.
Будинок продається з матеріалами для його реставрації. Санвузол розташований у дворі.
Будинок готовий на 60%%. Є тераса площею 200 кв.м.
Будинок не мебльований.
Будинок продається.
Будинок розташований унікально - в горах серед лісу, неподалік протікає річка Чорний Черемош. Підїзд легковим авто.
На відстані 1 км розташовані супермаркет, школа та пошта.
Унікальне місцерозташування в перспективі не матиме жодного сусіда поруч, адже навколо лісове господарство.
Будинок має авторський проект. У будинку 2 спальні, простора вітальня площею 52 кв.м. та повністю обладнана кухня. Санвузлів 2 і більше. Ремонт виконаний за авторським проектом.
Будинок повністю мебльований. Кухня обладнана сучасною технікою. Додатково є швидкісний інтернет, телевізор, кондиціонер.
Можливе розтермінування на 2 роки.
Будинок розташований у преміум апарт-готелі "Crystal Hills". На території є великий SPA-комплекс площею 1700 кв.м. з відкритим вуличним басейном на гори та внутрішніми басейнами, саунами, спа-процедурними кабінетами. Також є охорона території, відеоспостереження та сигналізація.
Будинок розташований у самому серці курортного містечка Буковель. Зручний доступ до всіх розважальних та рекреаційних закладів, гірських витягів та трас для лиж та сноуборду.
Будинок має вид на гірські вершини. Є тераса. У будинку встановлено систему індивідуального електроопалення. Додатково є душова кабіна, сауна, баня.
Будинок має ідеальний стан, але потрібен ремонт на ваш смак.
На території є світло та вода.
Ділянка має сільськогосподарське призначення.
Біля будинку знаходиться новий гараж.
Ділянка розташована за 5-7 км від центральної частини селища. Дорога до ділянки переважно шутрована, з камянистими відрізками.
4 кімнати
з ремонтом
15000 м²
1-поверховий будинок
26 травня
Знайдено 26 лютого
власник
3.18 млн грн
24 848 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок в Карпатах, поруч гора Писаний камінь, готовий для проживання
Будинок готовий для проживання. На першому поверсі розташовані кухня-студія, коридор, санвузол, складське приміщення, гараж та приміщення під котельню з окремим входом. На другому поверсі знаходяться дві кімнати, санвузол та тераса з неймовірним краєвидом. У будинку зроблений євроремонт.
Будинок обладнаний пічним опаленням, яке охоплює кухню-студію та дві кімнати другого поверху. На першому поверсі є тепла підлога. Всі комунікації підключені. Каналізація септик.
Усі меблі в будинку нові та залишаються.
Всі документи на будинок та територію є в наявності. Є можливість придбати додатково більшу ділянку за додаткову оплату.
Будинок має гараж площею 38 кв.м. На території знаходиться закрита альтанка з каміном. Територія обгороджена новим забором, на ній посаджені декоративні та плодові дерева. На вулицю виведений кран з водою для зручності поливу квітів або технічного використання.
До будинку легко доїхати легковою машиною в будь-яку пору року. Поруч із територією є ліс, до буковецького перевалу 800 метрів, поруч розташована памятка - гора Писаний камінь.
Будинок має неймовірний краєвид. Площа земельної ділянки становить 0,10 га. У будинку є супутникове ТБ.
Модульний будинок з ремонтом. Кухня-студія з панорамними вікнами, дві спальні та санвузол.
Стеля та підлога утеплені 200 мм матеріалом, стіни - 150 мм.
Консультація від керівника та безкоштовний прорахунок вартості в офісі у Верховині.
Модульний будинок.