Розташування
Повідомити про неточність
Героїв Дніпра
35 хв
Мінська
35 хв
Оболонь
35 хв
Згорнути
Характеристики
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 17.09.2019: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 36 0 14
Акції та спецпропозиції забудовників
Про котеджне містечко
КМ Швейцарская деревня ще шукають як Швейцарське Село
Повідомити про неточність

Котеджне містечко «Швейцарская деревня» – це комфортабельна заміська нерухомість, яка розташована в передмісті Києва в оточенні мальовничої природи. Котеджі із земельними ділянками приваблюють потенційних покупців прийнятними цінами. Будинки за містом є хорошою альтернативою квартирі у столиці.

Розташування котеджного селища

КМ «Швейцарская деревня» у Нижчій Дубечні Вишгородського району Київської області розташоване на відстані 23 км від меж Києва і 20 км від Вишгорода. До столиці на машині можна доїхати приблизно за півгодини по трасі Р69.

Селище оточене хвойним лісом, який забезпечує жителів свіжим повітрям і красивими видами з вікон. Вишгородський напрямок сам по собі є територією дивовижної природи, адже розташований між Київським морем і річкою Десна, відстань до якої від котеджів 3-5 км. Екологія в цій місцевості – сприятлива.

Інфраструктура котеджного містечка

Забудовник здає в експлуатацію новобудови з інженерними комунікаціями:

  • індивідуальним водопостачанням – на кожній ділянці землі є своя артезіанська свердловина;
  • централізованим електропостачанням;
  • каналізацією – система повного циклу очищення;
  • газом.

Котеджне селище «Швейцарская деревня» оснащене внутрішньою інфраструктурою:

  • дитячим майданчиком;
  • магазином;
  • спортивним майданчиком;
  • рестораном;
  • каналом для ловлі риби шириною 20 м.

Жителі мають доступ і до об’єктів інфраструктури села Нижча Дубечня: школи, дитячого садка, магазинів, медпункту, зупинки громадського транспорту (до неї 800 метрів від КМ).

Котеджі будують на закритій території – по периметру встановлена огорожа. За охорону селища відповідає професійна служба безпеки. При в’їзді обладнаний контроль-пропускний пункт. Ті, хто планує купити будинок у КМ «Швейцарская деревня» у Нижчій Дубечні, можуть під єднати котеджі до індивідуальної охорони.

Технологія будівництва й типи нерухомості

Спеціально для «Швейцарського села» розробили архітектурну концепцію в стилі «шале». Типові проєкти котеджів передбачають наявність 2 поверхів, гаражів чи навісів для авто, балконів і терас. Планування сучасні – просторі вітальні з камінами, гардеробні, кілька спалень, зручні кухні. Відгуки про помешкання можна пошукати на тематичних форумах.

Будівництво котеджів проводять з цегли й термоблоку. Генплан на офіційному сайті виконаний у вигляді інтерактивної карти – можна вибрати готовий котедж з ремонтом і меблями і виходом до озера, велику земельну ділянку з ще недобудованим будинком чи побачити вже продані позиції. Запис на перегляд дозволить оцінити вподобаний варіант у реальності.

Девелопер здійснює продаж будинків у КМ «Швейцарське село» у Нижчій Дубечні за передоплатою і в розстрочку терміном 1-2 роки з обов’язковим першим внеском. Кращі пропозиції за вартістю 1 м² доступні тим, хто готовий внести 100% оплати.

Разом з цим КМ переглядають
Поруч із КМ Швейцарская деревня
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування