Ціни на типові проєкти містечка
Ціни від забудовника станом на 31.05.2021
Повідомити про неточність
Гривня
Долар
Ділянки
4, КМ  Лісова Пристань, Кіровське
Ділянка 4
від 654 тис. грн
11 соток
1, КМ  Лісова Пристань, Кіровське
Ділянка 1
продані
3, КМ  Лісова Пристань, Кіровське
Ділянка 3
продані
5, КМ  Лісова Пристань, Кіровське
Ділянка 5
продані
Розташування
вул. Кленова
Повідомити про неточність
Характеристики
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 31.05.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип Вільні Забудовуються Забудовані
Ділянки 2 12 109
Акції та спецпропозиції забудовників
КМ Барвіта
КМ Барвіта
Заміські будинки будь-якої площі біля лісу з розвиненою інфраструктурою
Рекомендації
Разом з цим КМ переглядають
Поруч із КМ Лісова Пристань
Про котеджне містечко

«Лісова Пристань» — це власний будинок із земельною ділянкою в екологічно чистому районі, посеред соснового лісу на березі річки Оріль. У центрі котеджного містечка — затока з озером, а вздовж річки — піщаний пляж протяжністю 250 метрів. У селищі є внутрішні ділянки, а також ділянки з виходом на берег для облаштування власного пляжу або причалу, де можна купатися, рибалити та насолоджуватися природою.

Інфраструктура

Поруч з котеджним містечком «Лісова Пристань» центр смт Обухівка, а за 15 хвилин на авто по регіональній автодорозі Т-0404 — Індустріальний район Дніпра з його магазинами, торговими та розважальними центрами, поліклініками, дитячими садами, школами та іншими інфраструктурними об'єктами.

Купувати продукти за 5 хвилин на авто від будинку мешканці котеджів зможуть у супермаркеті «АТБ», продуктовому магазині «Кіровський» або на міському ринку, а також у продуктовому магазині «Хороший», до якого на авто 8 хвилин.

Батьки можуть віддати дошкільнят у Обухівський дитячий садок або відвозити по дорозі на роботу в один з дошкільних навчальних закладів Індустріального району Дніпра: до найближчого дитячого садка №384 автомобілем 20 хвилин. Для школярів на відстані 7 хвилин на авто від будинку — Обухівська середня школа, а за 15 хвилин на авто — середня школа №114 того ж Індустріального району.

Також у Обухівці є аптека, салон краси, парк та кінний клуб «Срібна підкова». При необхідності звернутися за медичною допомогою можна у місцеву амбулаторію сімейної медицини або у Дніпровську міську лікарню №20, до якої автомобілем 16 хвилин.

Особливості

  • власна прибудинкова ділянка 8-16 соток, де можна облаштувати зону відпочинку, дитячий майданчик, посадити сад чи город

  • якщо хочете ділянку побільше — є можливість докупити та об'єднати сусідні ділянки

  • недалеко Дніпровсько-Орільський природний заповідник з заплавних лісами, дібровами та луками, де зустрічаються рідкісні та червонокнижні рослини і тварини

  • індивідуальне водопостачання та каналізація

  • огороджена територія під цілодобовою охороною

Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування