КМ Аріадна

Одеська область Чорноморське
Розташування
вул. Затишна
Повідомити про неточність
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва будинків
Оновлено 07.12.2018: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 0 23
Таунхауси 0 0 15
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із КМ Аріадна
Про проєкт
КМ Аріадна ще шукають як Аріадна
Повідомити про неточність

Купити будинок у КМ «Аріадна» в смт. Чорноморське від забудовника «Ростінвестгруп» пропонують за вигідною ціною. Селище знаходиться поруч з узбережжям неподалік від Одеси. На території 4,8 га зведено 23 індивідуальних котеджі й 4 будинки з квартирами-таунхаусами.

Інфраструктура

Розташоване котеджне містечко «Аріадна» під Одесою. Деякі двоповерхові будинки залежно від площі мають також мансарди й цокольні поверхи, підвальні приміщення. Котеджі з різною кількістю кімнат розташовані на закритій території, на якій облаштовані зручні автомобільні й пішохідні дороги, місця для занять спортом, дитячий майданчик, невеличкий ставок. Власна інфраструктура включає кафе-паб і спортивно-оздоровчий клуб. Також жителі зможуть відвідувати розташовані поруч аквапарк і комплекс розваг.

Особливості будинків

«Аріадна» – котеджне містечко, в якому забудовник врахував основні запити сучасних покупців. У результаті з'явилася нерухомість з продуманими плануваннями, високими стелями, сучасними комунікаціями. У кожного котеджу й таунхаусу є прибудинкова територія розміром від 2,5 до 15 соток, місце для паркування автомобіля. Оскільки КМ прирівняне до класу «економ» і знаходиться за містом, вартість будинків тут прийнятна.

Умови покупки житла

На офіційному сайті об'єкта можна дізнатися умови, на яких здійснюється продаж будинків у КМ «Аріадна», ціни за м2, також подивитися фото варіантів, що залишилися в наявності. Оскільки частина котеджів уже продана, потенційні покупці можуть знайти на форумах реальні відгуки власників нерухомості, готових розповісти про її особливості й переваги.