КМ Аріадна

Одеська область Чорноморське
ЛУН поруч, щоб допомогти
Маєте питання — напишіть нам
Написати
Розташування
Характеристики проєкту
Статус будівництва будинків
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 0 23
Таунхауси 0 0 15
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із КМ Аріадна
КМ Золотий Берег
Київський
КМ Золотий Берег
Житлобудсервіс-1
Від 51.04 млн грн
КМ Сосновий берег
Ліски
КМ Сосновий берег
Від 36.09 млн грн
Таунхаус „Академічний“
Крижанівка
Таунхаус „Академічний“
Від 2.89 млн грн
КМ Лінія Успіху
Молодіжне
КМ Лінія Успіху
Від 1.71 млн грн
КМ Бугове
Молодіжне
КМ Бугове
Від 2.01 млн грн
Про проєкт
КМ Аріадна ще шукають як Аріадна

Купити будинок у КМ «Аріадна» в смт. Чорноморське від забудовника «Ростінвестгруп» пропонують за вигідною ціною. Селище знаходиться поруч з узбережжям неподалік від Одеси. На території 4,8 га зведено 23 індивідуальних котеджі й 4 будинки з квартирами-таунхаусами.

Інфраструктура

Розташоване котеджне містечко «Аріадна» під Одесою. Деякі двоповерхові будинки залежно від площі мають також мансарди й цокольні поверхи, підвальні приміщення. Котеджі з різною кількістю кімнат розташовані на закритій території, на якій облаштовані зручні автомобільні й пішохідні дороги, місця для занять спортом, дитячий майданчик, невеличкий ставок. Власна інфраструктура включає кафе-паб і спортивно-оздоровчий клуб. Також жителі зможуть відвідувати розташовані поруч аквапарк і комплекс розваг.

Особливості будинків

«Аріадна» – котеджне містечко, в якому забудовник врахував основні запити сучасних покупців. У результаті з'явилася нерухомість з продуманими плануваннями, високими стелями, сучасними комунікаціями. У кожного котеджу й таунхаусу є прибудинкова територія розміром від 2,5 до 15 соток, місце для паркування автомобіля. Оскільки КМ прирівняне до класу «економ» і знаходиться за містом, вартість будинків тут прийнятна.

Умови покупки житла

На офіційному сайті об'єкта можна дізнатися умови, на яких здійснюється продаж будинків у КМ «Аріадна», ціни за м2, також подивитися фото варіантів, що залишилися в наявності. Оскільки частина котеджів уже продана, потенційні покупці можуть знайти на форумах реальні відгуки власників нерухомості, готових розповісти про її особливості й переваги.