Продаж квартир від забудовника
Оновлено 07.04.2021
Повідомити про неточність
48 000 — 55 000
Дата введення:
Введено
1-кімнатні
55 — 58 м²
від 3.03 млн грн
55 000 грн/м²
2-кімнатні
68 — 71 м²
від 3.74 млн грн
55 000 грн/м²
3-кімнатні
124 — 126 м²
від 6.2 млн грн
50 000 грн/м²
4-кімнатні
166 м²
від 7.97 млн грн
48 000 грн/м²
Розташування та генплан
вул. Казимира Малевича (Боженка) / вул. Лабораторна
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
Клубний будинок „Малевича, 48“ генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 26.06.2019: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Клубний будинок на вул. Казимира Малевича, 48 в Києві – сучасна новобудова класу бізнес, що складається з шести секцій заввишки від семи до шістнадцяти поверхів. Будівництво об'єкта велося в кілька черг і зараз усі вони повністю введені в експлуатацію.

Особливості клубного будинку

МЖК «Оболонь» побудував на вулиці Казимира Малевича, 48 клубний будинок, який є актуальним для свого часу і затребуваним серед покупців. У ході будівництва компанія використовувала тільки сучасні технології та найкращі матеріали.

Особливу увагу приділено теплоізоляції. Зовнішні стіни монолітно-каркасного будинку декоровані вентильованим фасадом і додатково утеплені шаром мінеральної вати. У квартирах встановлені енергоощадні вікна зі срібним покриттям, що допомагають підтримувати комфортний мікроклімат у приміщеннях.

Інфраструктура та благоустрій

Клубний будинок має впорядковану територію, де для жителів з дітьми є ігрові майданчики з безпечним покриттям. Для розміщення автомобілів передбачена підземна парковка на сімдесят п'ять місць.

Житловий район, в якому розташовується новобудова, в повному обсязі забезпечений інфраструктурою. Тут працюють школи і дитячі садочки, магазини та ТРЦ, кафе та ресторани, музеї й театри.

Умови реалізації житла

Продаж квартир в КБ Казимира Малевича, 48, ціни яких включають чорновий ремонт – це пропозиція житла з просторими метражами й оригінальними планувальними рішеннями. Тут є як практичні однокімнатні квартири, так і просторі житлові приміщення на три рівні.

На офіційному сайті проєкту можна отримати більше інформації про новобудову, уточнити технічні характеристики нерухомості, подивитися фото. Там же можна знайти докладні відомості про те, як купити квартиру в КБ на вул. Казимира Малевича, 48 в м. Київ від забудовника МЖК «Оболонь».

На профільних форумах, які присвячені первинній нерухомості столиці, можна прочитати відгуки мешканців клубного будинку і розглянути фото варіантів оформлення квартир.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Клубний будинок „Малевича, 48“
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування