Забудовники Рівного та області

Група Смарт

Заснована у 2009 році

4 будинки здано у 4 ЖК з 2010 року

4 будинки в процесі у 3 ЖК

Стоград

19 будинків здано у 8 ЖК з 2010 року

6 будинків в процесі у 6 ЖК

Fine City Development

3 будинки здано у 1 ЖК з 2010 року

немає будинків в процесі

Інтергал-Буд

Заснована у 2003 році

3 будинки здано у 3 ЖК з 2010 року

немає будинків в процесі

DBN

Заснована у 2013 році

2 будинки здано у 1 ЖК з 2013 року

немає будинків в процесі

Алатир-Інвест

4 будинки здано у 2 ЖК з 2010 року

4 будинки в процесі у 3 ЖК

M Group Development

Заснована у 2010 році

немає зданих будинків

немає будинків в процесі

SK Group

Заснована у 2015 році

немає зданих будинків

1 будинок в процесі у 1 ЖК

Артхауз

1 будинок здано у 1 ЖК з 2010 року

немає будинків в процесі

AV-Group

Заснована у 2015 році

немає зданих будинків

1 будинок в процесі у 1 ЖК

Новий Вектор

2 будинки здано у 1 ЖК з 2010 року

немає будинків в процесі

БКМ

Заснована у 2012 році

немає зданих будинків

1 будинок в процесі у 1 ЖК

Каталог будівельних компаній Рівного не такий великий, як у Києва, Одеси чи Дніпра, однак і він містить солідний список девелоперів. До нього потрапили перевірені роками компанії, уже добре знайомі покупцям первинного житла, і новачки, що з’явилися на ринку відносно недавно. Плануючи придбати квартиру в новобудові, не завадить дізнатися актуальний список забудовників Рівного.

Найкращі забудовники Рівного: де шукати інформацію

Щоб скласти власну базу будівельних компаній, яким можна довіряти, доведеться вивчити багато інформації. Дізнатися, хто найнадійніші забудовники Рівного, допоможе аналіз даних з кількох ресурсів.

Будівельні організації Рівного на ЛУН.ua

У каталозі novostroyki.lun.ua можна знайти всі будівельні компанії міста та їхні житлові комплекси, в яких на даний момент продаються квартири від забудовника. Ресурс містить власний рейтинг фірм з вказуванням числа об’єктів у базі й кількості ЖК, в яких наразі реалізують нерухомість.

Кожна будівельна компанія Рівного, що входить до каталогу новобудов, містить посилання на офіційний сайт. Для деяких фірм вказана дата заснування. Також у каталозі є посилання на свіжі проекти компанії, що ще будуються або ж недавно були введені в експлуатацію.

Профільні та міські форуми

Виділивши для себе з загального списку кілька організацій, багато хто починає шукати відгуки про їхню роботу. Реальні відгуки про забудовників Рівного можна спробувати знайти на тематичних і звичайних міських форумах. Не варто довіряти надміру позитивним чи негативним постам, оскільки вони можуть бути замовленими. Однак найчастіше знайти на форумах корисну й правдиву інформацію нескладно, адже рекламні відгуки модератори зазвичай видаляють.

Офіційні сайти й сторінки в соцмережах

Усі будівельні компанії Рівного мають офіційні сайти, на яких можна знайти інформацію і про девелопера, і про його проекти. Часто такі ресурси містять фотографії етапів будівництва, планування квартир, актуальні ціни на квадратні метри та, звісно ж, контактні дані.

Деякі фірми відкривають офіційні сторінки в соціальних мережах. Найчастіше саме в соцмережі можна швидше отримати зворотній зв’язок: уточнити наявність квартир, вартість житла, дату здачі будинку в експлуатацію тощо.

Відділ продажу

Якщо вивчені всі забудовники Рівного, рейтинг і житлові комплекси і вже вибрана квартира, можна звертатися до відділу продажу. Менеджер відповість на питання, запропонує доступні варіанти квартир і планувань, підрахує вартість житла за умовою передоплати чи розстрочки.

Перед купівлею квартири в новобудові важливо знайти всю наявну інформацію про проект і девелопера, щоб придбане житло радувало довгий час.

Більше
Менше