RENOME Comfort

3 будинки
в процесі
13 будинків
здано з 2010
2003
рік заснування
Новобудови забудовника RENOME Comfort у Рівному
Інші забудовники
Про будівельну компанію RENOME Comfort

RENOME Comfort — це девелоперська компанія повного циклу, за плечима якої на 2020 рік 65 тисяч кв. метрів побудованого і зданого житла та 25 тисяч кв. метрів комерційних площ в управлінні. Фахівці RENOME Comfort виконують весь спектр робіт, від пошуку ділянок під забудову та розробки проєктів до обслуговування об'єктів після введення в експлуатацію.

RENOME Comfort заснована у 2003 році і на сьогодні вона входить до групи компаній РЕНОМЕ, яка займається IT-технологіями та FinTech-рішеннями, будівництвом, девелопментом, виробництвом металопластикових конструкцій, а також рішеннями для банківського сектора. Свій перший будинок компанія здала у 2007 році, а через 13 років у портфелі RENOME Comfort 18 зданих будинків у 5 житлових комплексах ЖК у Рівному.

Філософія компанії, як і групи РЕНОМЕ в цілому — впровадження передових технологій для створення сучасного житла, яке задовольняє кожного конкретного власника. Успішно справлятися з цим завданням RENOME Comfort допомагає багаторічний досвід, постійний розвиток та велика виробнича база. Зокрема, виробництво металопластикових конструкцій, яким займається компанія РЕНОМЕ ПАРТНЕР. Також до групи входить компанія РЕНОМЕ ЄВРОБУД, яка спеціалізується на благоустрої та утепленні будинків. Спільними зусиллями вони забезпечують власникам житла максимальний комфорт та мінімальні витрати на опалення, електропостачання та комунальні послуги в цілому. Наприклад, житловий комплекс «Гетьман Виговський» став першим ЖК у Рівному з підземним паркінгом, а ЖК Spectrum — інноваційний проєкт найскладніших конструкторських схем, геометричних форм та яскравих кольорів.

Більше
Менше