Розташування та генплан
вул. Колекторна
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖМ Патріотика на озерах генплан
25 хв
25 хв
25 хв
30 хв
25 хв
35 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на квітень 2021
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 26.04.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖМ Патріотика на озерах ще шукають як Патріотика-2, Патріотика 2
Повідомити про неточність

«Патріотики на озерах» — це амбіційний проєкт від банку «Аркада», ідейне продовження масиву «Патріотика». Відмінною особливістю нового житлового масиву буде розташування прямо на березі озера Тягле, а називатися кожен будинок буде на честь відомих озер та лиманів України.

Розташування уздовж озера урізноманітнює внутрішню інфраструктуру масиву місцями для відпочинку та прогулянок, а також зробить краєвиди з вікон багатоповерхівок ще привабливішими.

Інфраструктура

Добиратися додому майбутні мешканці «Патріотики на озерах» зможуть як на метро, ​​пройшовши від зупинки пішки 15 хвилин чи на маршрутці, зупинка якої буде за 10 хвилин пішки.

Район зростає, а разом з ним зростає інфраструктура. На території «Патріотики» вже відкрили магазини, сервісні послуги та аптеки. Купити щось для дому та ремонту завжди можна у будівельному гіпермаркеті «Епіцентр», до якого можна дійти пішки за 5-10 хвилин.

Купити продукти поряд з будинком можна у новому супермаркеті Novus, а ближче до зупинок метро відкриті «Сільпо», «АТБ», «Білла» та Varus. По дорозі від проспекту Миколи Бажана зустрічаються невеликі стихійні ринки та лотки зі свіжими фруктами та овочами. Там же, біля зупинок метро, ​​розташовані невеликі торгові центри. Для більших закупівель поруч гіпермаркет Metro Cash&Carry.

Для маленьких дітей поблизу розташовані дитячі установи району Осокорки: центр «Ладушки Чавдар», дитячий міні-садок «Хеппі Чілдрен», дитячий садок «іДіти», креативний дитячий простір, приватний дитячий садок «Мій маленький Единорожка», садок сімейного типу «Лунтик», дитячий клуб «Смартік» та дитячі садки №132, №21. Для додаткового розвитку дітей поруч музичні школи, художні студії, мовні курси та школи танців. Дорослішим дітям «Нова школа», гімназія міжнародних відносин та скандинавська гімназія.

Позайматися спортом можна буде на вуличних тренажерах або сходивши на тренування у «Фітнес Цех», фітнес клуб «Колізей» або до «Ківі фітнес». Для дітей відкрито дитячий спортивний клуб «Легкий Старт». Навколо озер Тягле та Небреж цінувальники велопоїздок зможуть прокласти цікаві веломаршрути.

Особливості

  • відпочинок на воді, набережна вздовж озера

  • перші поверхи будинків комплексів будуть відведені для комерційних площ під магазини, аптеки, кафе, відділення банків та офіси

  • планування з дворівневими квартирами

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Патріотика-2
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування