Розташування та генплан
вул. Межова
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК V Квартал (П'ятий квартал) генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
15 хв
35 хв
15 хв
35 хв
15 хв
35 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 28.07.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Ще від Perfect Group
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Ві Квартал
Ще про цей ЖК
Про проєкт
ЖК V Квартал (П'ятий квартал) ще шукають як ЖК Ві Квартал, 5 Квартал, В Квартал, П'ятий квартал
Повідомити про неточність

Новий житловий комплекс «V Квартал» у Києві розташований у Подільському районі, на вулиці Межова, неподалік від проспекту Правди - однієї з найбільших автомобільних магістралей міста.

Завершення ходу будівництва новобудови і здача її в експлуатацію відбудеться в четвертому кварталі 2018 року. Проте вже стартував продаж квартир у ЖК «V Квартал», ціни при цьому в два рази менші, ніж вартість житла в інших будинках району.

Поруч розташована школа, є дитячий садок, супермаркет, до станції метро «Сирець» приблизно чотири кілометри. Неподалік знаходиться дитяча поліклініка, кілька кафе і ресторанів.

«П'ятий Квартал» - житловий комплекс заввишки 12-25 поверхів, що споруджується за монолітно-каркасною технологією із застосуванням матеріалів тільки найкращої якості. Це дозволяє власникам житла самостійно визначати планування апартаментів.

Стіни будівель виконуються з газоблоків, фасад утеплюється мінеральною ватою, яка є одним з найбільш ефективних утеплювачів, що не здатні до займання і не підтримують горіння.

На території комплексу обладнується дитячий ігровий майданчик, місця для відпочинку і наземна парковка, буде встановлений невеликий фонтан.

Відповідно до останніх вимог споживачів апартаменти обладнуються індивідуальними тепловими пунктами, які отримують енергію від дахової котельні першого будинку.

Купити квартиру в ЖК «П'ятий Квартал» у м. Київ від забудовника «Perfect Group» можна без обробки. У вікна вставляються двокамерні склопакети REHAU, виконується стяжка підлоги, встановлюються каналізаційні поліпропіленові стояки. Водопровід входить в 1-2-3-кімнатні апартаменти через підлогу до внутрішньоквартирного пожежного кранкомплексу і вузлу обліку води.

Уточнити ціну квартири можна по телефону, опублікованому на офіційному сайті. Там же доступні фотографії будинку, вказані умови придбання житла. Відгуки про новий багатоповерховий будинок усі бажаючі можуть почитати на тематичному форумі.

Поширені питання