Розташування
вул. Протасів Яр, вул. Миколи Амосова
Повідомити про неточність
Згорнути
Характеристики проєкту
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 10.01.2022: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Турбійон
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Tourbillon ще шукають як ЖК Турбійон, Турбилон, Турбілон
Повідомити про неточність

Tourbillon в перекладі з французької — «вихор», що відображено в архітектурі комплексу. Кожна вежа складається з 3-х секцій, які в плані нагадують «пропелер». Вежі об'єднані загальним стилобатом, в якому буде розміщена торгова зона, ресторан, дитячий сад та підземний паркінг. Дві крайні вежі будуть житловими, а по центру — офісний центр класу А.

Щоб надати комплексу більш футуристичний вигляд, будуть використані алюмінієві фасадні системи, панорамні 2-камерні склопакети з мультифункціональним покриттям та декоративні елементи зі склофіброгіпсу.

Прибудинкова територія буде розділена на приватну та загальнодоступну. Оточувати стилобатну частину буде ландшафтний парк площею понад 2 гектари з місцями для відпочинку, спортивними зонами та дитячими ігровими майданчиками на свіжому повітрі. Також на даху стилобатної частини будуть оглядові майданчики.

Інфраструктура

На першому поверсі стилобатної частини комплексу передбачено місце під супермаркет з зоною під'їзду та розвантаження.Також купити продукти недалеко від комплексу можна в супермаркетах «Фора» та «АТБ», до яких пішки можна дійти за 10 хвилин, або проїхавши 4 хвилини до «Білли», 6 хвилин до «МегаМаркету» або 15 хвилин до Novus. Купити свіжі фрукти, овочі та фермерські товари також можна на Солом'янському ринку, до якого 15 хвилин пішки.

Дитячий садок з відкритою ігровою зоною буде також розташований на території комплексу Tourbillon, а за 10-15 хвилин можна буде доїхати до інших дитячих садків Солом'янського району. За 6 хвилин на авто можна доїхати до школи №112, за 8 хвилин до приватної школи «Афіна», за 14 хвилин до шкіл №113 та «Грааль».

Для занять спортом облаштують спортивний майданчик з тренажерами та мультифункційним покриттям. Потренуватися перед початком сезону фани лиж та сноуборду зможуть у комплексі Протасів Яр, до якого кілька хвилин пішки.

Особливості

  • автономне опалення шляхом газових дахових котлів Buderus та індивідуальні теплові пункти в кожній квартирі

  • багаторівнева система безпеки з пропускною системою персональних електронних ключів, система розпізнавання авто мешканців, цілодобове відеоспостереження у місцях загального користування та пости охорони з контролем доступу для гостей

  • система колективного очищення води

  • панорамні ліфти вздовж стилобатної частини

  • можливість об'єднати кілька квартир

  • система поверхового збору сміття

Поширені питання