Інформація відсутня
ТОВ Статус буд
ZIM CAPITAL GROUP
Не погоджуючись із зазначеним рішенням ДАБІ України подано апеляційну скаргу. 20 травня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд ухвалив: В задоволенні клопотання апелянта про продовження терміну для усунення недоліків - відмовити. Апеляційну скаргу ДАБІ України - повернути апелянтові.
Рішення вступає в законну силу в строк і порядку, передбачені статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті або закритті апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 7 березня 2019 року позов ТОВ «Київ Спецбудпроект» задоволено. Визнано протиправним та скасовано наказ ДАБІ України від 11.10.2018 року № 60-Л «Про результати розгляду питань ліцензування» в частині анулювання ліцензії на здійснення господарської діяльності з будівництва об'єктів.
Не погоджуючись із зазначеним наказом товариство звернулося до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом про скасування наказу. Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.01.2019 року у справі № 640/1162/19 - було задоволено заяву товариства про забезпечення позову. Зупинено дію наказу ДАБІ - до набрання законної сили рішення суду у даній справі.
Наказом ДАБІ України від 11.10.2018 № 60-Л «Про результати розгляду питань ліцензування» було анульовано дію ліцензії на здійснення господарської діяльності з будівництва об'єктів виданої ТОВ «Київ Спецбудпроект».
В рамках кримінального провадження № 22017000000000124 від 31.03.2017 у справі 761/44570/18, постановою від 26 листопада 2018 було задоволено клопотання слідчого про тимчасовий доступ до речей. Надано доступ до документів з будівництва житлового комплексу «Paradise avenue», що знаходиться у володінні ТОВ Статус Буд.
До введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси майна юридично немає, тому укладають попередній договір. За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного строку укласти основний договір на умовах, встановлених попереднім договором, про що говорить ст. 635 Цивільного кодексу України.
Попередній договір підписують з юридичною особою — організацією, яка представляє забудовника. Укладання попередніх договорів купівлі-продажу не прописано в 4 статті закону «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але не заборонено. Відповідно до частини 1 статті 635 Цивільного кодексу України, попередній договір купівлі-продажу потрібно укладати в письмовій формі та бажано завірити у нотаріуса.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення