Розташування та генплан
вул. Лук'яна Кобилиці, 105
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
ЖК Brauhaus Gasse 2 генплан
Центральна площа
5 хв
19 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Статус будівництва
Оновлено 20.10.2017: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Brauhaus Gasse 2 ще шукають як ЖК Браухауз Гассе 2, ЖК Brauhouse Gasse, ЖК Браухауз Гассе
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Браухауз Гассе-2 розташований в центральній частині Чернівці, де знаходиться безліч історичних пам'ятників. Високорозвинена соціально-побутова інфраструктура – це відмінний бонус для тих, хто хоче придбати тут житло. Комплекс проектувався з врахуванням вимог комфорту для мешканців і використанням передових технологій і якісних, екологічно чистих матеріалів. План будівництва включає облаштування гаражів для автомобілів, а також комплексне обладнання прилеглої території.

Недалеко від ЖК Браухауз Гассе-2 на вул. Лук'яна Кобилиці, 105 розміщено:

  • декілька магазинів;
  • учбових і медичних установ
  • розважальних закладів.

У дворі облаштований барвистий і безпечний майданчик для дитячих ігор, передбачена простора рекреаційна зона для відпочинку мешканців.

Комплекс складається з двох блоків заввишки 5 поверхів, в яких перші рівні відведені під комерційну нерухомість, цокольний рівень займає гаражний комплекс і комори для потреб мешканців. На четвертому поверсі спроектовані комфортабельні дворівневі пентхауси.

Зручне розташування і вдала транспортна розв'язка роблять продаж квартир в ЖК Brauhaus Gasse 2 настільки популярним серед покупців.

Купити квартиру в ЖК Браухауз Гассе-2 від забудовника UBC можна вже зараз. Умови продажу вказані на офіційному сайті компанії, де надана повна інформація про ціни і реальні фотографії об'єкту. Також портал дозволить вам стежити за ходом будівництва будинку.

На міському форумі є безліч відгуків від тих, хто вже встиг придбати квартиру або лише планує стати власником тутешньої нерухомості.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Браухауз Гассе 2
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування