UBC

2004
рік заснування
11
будинків здано у 4 ЖК
з 2010 року
3
будинки в процесі у 2 ЖК
Вся Україна
Хмельницький
Чернівці
Новобудови забудовника UBC
Про будівельну компанію UBC

Компанія UBC (Ukrainian Building Capital) заснована у 2004 році і за ці роки пройшла довгий шлях від будівельної фірми місцевого значення «Хмельницькінбуд» до девелопера всеукраїнського масштабу. Компанія має власне архітектурне бюро, студію комфорту, підрядну організацію, профільні підрозділи інженерного, експлуатаційного, фінансового, комерційного та юридичного супроводу проектів, а також відділ реалізації нерухомості. Це дозволяє UBC забезпечувати повний виробничий цикл, від моменту проектування до передачі об'єкта власнику з повним пакетом документів.

Якщо в перші роки UBC займалася проектуванням та будівництвом офісних і торгово-розважальних приміщень, то починаючи з 2012 року, будує житлові комплекси та котеджні містечка. Серед успішно завершених проектів житлові комплекси «Ранкове», «Срібні озера» та Paradise у Хмельницькому, а також «Brauhaus Gasse 2» у Чернівцях, де офіс UBC з’явився тільки у 2016 році. Мета компанії - лідерство у галузі девелопменту не тільки в Україні, а й у Європі.

Головною особливістю будь-яких проектів компанії є їх орієнтованість на задоволення всіх потреб власників кожного квадратного метра. Успішно справлятися з цим завданням UBC допомагає багаторічний досвід, постійний розвиток та слідування передовим тенденціям у будівництві та проектуванні. Кожен новий проект компанії - це продумана концепція, розроблена з урахуванням усіх факторів, включаючи історичну спадщину міст та природний ландшафт.

Варто відзначити наявність у UBC власного парку будівельної та спеціалізованої техніки, виробничо-будівельної бази та ексклюзивного партнера і генерального підрядника в особі «Хмельницькінбуд».

Також компанія займається благодійністю: допомагає дитячим будинкам, притулкам та центрам соціально-психологічної реабілітації дітей.

Ще забудовники
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування