UBC

4 будинки
в процесі
11 будинків
здано з 2010
2004
рік заснування
Вся Україна
Хмельницький
Чернівці
Новобудови забудовника UBC
ЖК Ранкове Family
Хмельницький
ЖК Ранкове Family
Від 666 тис. грн
1 будинок будується, 4 збудовано
ЖК Срібні Озера Комфорт
Хмельницький
ЖК Срібні Озера Комфорт
Від 1.52 млн грн
1 будинок будується, 6 збудовано
ЖК Paradise
Хмельницький
ЖК Paradise
Від 3.27 млн грн
1 будинок збудовано
ЖК Молодіжний
Хмельницький
ЖК Молодіжний
Від 836 тис. грн
1 будинок будується
ЖК Park Town
Хмельницький
ЖК Park Town
Від 845 тис. грн
1 будинок призупинено
ЖК Brauhaus Gasse 2
Всі квартири продані
Чернівці
ЖК Brauhaus Gasse 2
Всі квартири продані
1 будинок збудовано
Про будівельну компанію UBC

Компанія UBC (Ukrainian Building Capital) заснована у 2004 році і за ці роки пройшла довгий шлях від будівельної фірми місцевого значення «Хмельницькінбуд» до девелопера всеукраїнського масштабу. Компанія має власне архітектурне бюро, студію комфорту, підрядну організацію, профільні підрозділи інженерного, експлуатаційного, фінансового, комерційного та юридичного супроводу проєктів, а також відділ реалізації нерухомості. Це дозволяє UBC забезпечувати повний виробничий цикл, від моменту проєктування до передачі об'єкта власнику з повним пакетом документів.

Якщо в перші роки UBC займалася проєктуванням та будівництвом офісних і торгово-розважальних приміщень, то починаючи з 2012 року, будує житлові комплекси та котеджні містечка. Серед успішно завершених проєктів житлові комплекси «Ранкове», «Срібні озера» та Paradise у Хмельницькому, а також «Brauhaus Gasse 2» у Чернівцях, де офіс UBC з’явився тільки у 2016 році. Мета компанії - лідерство у галузі девелопменту не тільки в Україні, а й у Європі.

Головною особливістю будь-яких проєктів компанії є їх орієнтованість на задоволення всіх потреб власників кожного квадратного метра. Успішно справлятися з цим завданням UBC допомагає багаторічний досвід, постійний розвиток та слідування передовим тенденціям у будівництві та проєктуванні. Кожен новий проєкт компанії - це продумана концепція, розроблена з урахуванням усіх факторів, включаючи історичну спадщину міст та природний ландшафт.

Варто відзначити наявність у UBC власного парку будівельної та спеціалізованої техніки, виробничо-будівельної бази та ексклюзивного партнера і генерального підрядника в особі «Хмельницькінбуд».

Також компанія займається благодійністю: допомагає дитячим будинкам, притулкам та центрам соціально-психологічної реабілітації дітей.

Більше
Менше
Ще забудовники