Розташування та генплан
вул. Теремківська / вул. Абрикосова, 12, 14
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Almond apartments генплан
Теремки
10 хв
15 хв
Іподром
10 хв
25 хв
Виставковий центр
10 хв
25 хв
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Про житловий комплекс
ЖК Almond apartments ще шукають як Алмонд апартментс, Almond Apartments
Повідомити про неточність

Житловий комплекс Almond apartments в Гатному - це житло, що пропонує відчути всі переваги проживання у передмісті і дає можливість буквально за 10-15 хвилин дістатися до найближчого метро. В цій новобудові покупців приваблює елегантний зовнішній вигляд, наявність панорамного засклення, а також використання при будівництві найсучасніших технологій, які дозволяють зробити будинок теплим і комфортним для життя.

«Алмонд Апартментс» - житловий комплекс, що буде мати власні об’єкти інфраструктури. На території комплексу відкриються продуктовий магазин, кафетерій, салон краси, а також дитяча кімната. Поруч з будинком буде майданчик для ігор і занять спортом.

Для забезпечення життєдіяльності будинку вже підключені газ, електроенергія та каналізація, які надаються загальноміськими мережами. Опалення у квартирах - автономне.

Купити квартиру в ЖК «Алмонд Апартментс» в с. Гатне від забудовника можна з фіксованим плануванням, але за бажанням покупця воно може бути змінене.

Хоч новобудова і позиціонується забудовником як житло класу бізнес, за багатьма параметрами вона може бути віднесена до житла більш високого рівню.

Дізнатися подробиці про продаж квартир в ЖК Almond apartments, ціни на житло, подивитися фото та планування 1-2-кімнатних квартир можна на офіційному сайті забудовника. Тематичний форум допоможе потенційним покупцям відшукати відгуки про ЖК на вул. Теремківська і вул. Абрикосова в с. Гатне.

Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із Алмонд апартментс
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування