ЖК Чемпіон. Голосіїво

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Чемпіон. Голосіїво додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію

ЖК Чемпіон. Голосіїво

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Чемпіон. Голосіїво додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Розташування та генплан
Київ Голосіївський р-н Жуляни пров. Павла Лі (Московський), 2е
Вказати неточність
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
ЖК Чемпіон. Голосіїво генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 13.03.2023
Вказати неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Чемпіон. Голосіїво
Про проєкт
Вказати неточність

Житловий комплекс «Чемпіон. Голосіїво» у Києві розташований за адресою провулок Московський, 2е. Станція метро «Васильківська» знаходиться на відстані двох кілометрів, до зупинки наземного транспорту близько двохсот метрів.

Неподалік від новобудови є школа, дитячий сад, супермаркет, розважальні центри, спортивні комплекси, поліклініка. Купити квартиру в ЖК «Чемпіон. Голосіїво» у м. Київ від забудовника «Фундамент» можна за ціною меншою, ніж середня вартість первинного житла в Голосіївському районі столиці, незважаючи на те, що роботи вже завершені, і в четвертому кварталі відбудеться введення будинку в експлуатацію.

«Чемпіон. Голосіїво» – житловий комплекс економ-класу, який побудовано із застосуванням монолітно-каркасної технології. Це семиповерховий будинок з надійним фундаментом, у ході будівництва якого використовувалися сучасні екологічно чисті матеріали. Зовнішні стіни товщиною 40 сантиметрів, які виконані з газобетону «Аерок», прекрасно захищають будівлю від втрати тепла, в результаті чого взимку в квартирах буде тепло.

У під'їздах встановлені міцні пожежобезпечні металеві двері. На свій поверх можна піднятися на ліфті вантажопідйомністю 630 кілограм.

Планування 1-2-кімнатних квартир забезпечує високий рівень комфорту за рахунок раціонального розподілу площ. В апартаментах встановлено лічильник води і двозонний лічильник електроенергії. Це особливо важливо при використанні електричного опалення. Металопластикові вікна та балконні двері з двокамерним склопакетом, що забезпечує низьку втрату тепла.

Фото, які опубліковані на офіційному сайті, демонструють високу якість проведених будівельних робіт. Уточнити, як здійснюється продаж квартир у ЖК «Чемпіон. Голосіїво», ціни і будь-які інші нюанси придбання житла можна по одному з телефонів, котрі зазначені на головній сторінці сайту. Відгуки людей, які вже встигли придбати тут квартиру, можна почитати на форумі про столичну нерухомість.

Дивитись всі