ЖК Посольський

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Посольський додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь

ЖК Посольський

Viber
Telegram
Messenger
Посилання
Проєкт ЖК Посольський додано до списку порівнянь
Зараз у вашому списку ЖК
Перейти до порівнянь
Все продано
Збудовано, введено в експлуатацію
Продаж квартир від забудовника
Вказати неточність
Проєкт від:
Розташування та генплан
Київ Шевченківський р-н Сирець вул. Жамбила Жабаєва, 7д
Вказати неточність
Генплан
Метро
Мапа
Супутник
ЖК Посольський генплан
Характеристики проєкту
Інформація вказана згідно даних від забудовника
Вказати неточність
Дивитись всі
Статус будівництва
Оновлено 22.08.2019
Вказати неточність
вул. Жамбила Жабаєва, 7д
вул. Жамбила Жабаєва, 7д
Збудовано
Введено в 2 кв. 2014
Надано поштову адресу
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Вам також сподобається
Поруч із ЖК Посольський
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Посольський ще шукають як Посольський
Вказати неточність

«Посольський» — це житловий комплекс у одному з найзеленіших куточків столиці, між парками Сирецький, Дубки та Нивки. Проєктом передбачені квартири декількох типів з кованими французькими балконами та панорамними вікнами, через які до приміщень попадає ще більше сонячного світла.

На даху будинку — тераси, з яких відкривається краєвид на паркову зону та найближчі будівлі. Нижні поверхи відведені під комерційні площі, під будинком — двоповерховий паркінг. Також забудовник бере на себе озеленення прибудинкової території, облаштування зони відпочинку, прокладку автомобільних під'їздів до будинку та пішохідних тротуарів.

Інфраструктура

Житловий комплекс «Посольський» розташований у Шевченківському районі столиці, недалеко від таких великих транспортних магістралей Києва, як проспект Перемоги та вулиця Олени Теліги. За 10 хвилин пішки від будинку зупинка автобуса №47 та маршрутки №540. Для тих, хто вважає за краще добиратися на метро, ​​за 15 хвилин пішки кінцева станція зеленої гілки київського метрополітену — «Сирець», до станцій «Берестейська» та «Нивки» по червоній гілці 5 та 10 хвилин на авто відповідно.

У радіусі 9-12 хвилин пішки від житлового комплексу «Посольський» розташовані магазин «Продукти», супермаркети «Бджілка-маркет» та «Фора», до ще двох супермаркетів «Фора» автомобілем можна доїхати за 4-5 хвилин. Також за декілька хвилин пішої ходи від будинку знаходяться магазин алкогольних напоїв «ЛоТОК» та кафе «Карина».

Для школярів у пішому доступі від комплексу розташовані державна художня школа ім. Т. Г. Шевченка та Британська Міжнародна школа в Україні, а на відстані 4-7 хвилин на авто — школи №97, №24, №163, №82, гімназія №172, ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус» та музична школа-інтернат ім. М. В. Лисенка. Для дітей молодшого віку за 8 хвилин пішки дитячий садок №431 «Кобзарик», до дитячих садків «Кияночка», №155 та Mini Bambini — 4-7 хвилин на авто. Також у районі новобудови розташовані Київський індустріальний коледж, Київське державне хореографічне училище, приватний університет «КРОК» та Київський національний економічний університет.

Займатися спортом мешканці «Посольського» можуть у фітнес-студії Fitroom, до якої пішки 3 хвилини. З медичних установ недалеко київська міська клінічна лікарня №9, дитяча поліклініка Шевченківського району та київська міська клінічна лікарня «Флекса».

Дивитись всі