Пропоную купити євро-двокімнатну квартиру 40 кв.м., яка знаходиться у Шевченківському районі м.Київ - вулиця Жамбіла Жабаєва, 7Д. ЖК «Посольський» являє собою 2-секційний, 8-поверховий цегляний будинок на 132 квартири, побудований за монолітно-каркасною технологією. Квартира, яку пропоную купити знаходиться на 8-му поверсі і це означає, що над Вами не буде сусідів і це точно добре. ЖК «Посольський» - це комплекс, який має розвинену інфраструктуру для резидентів таку як: художня школа, медичний центр, різні магазини, аптеки, відділення пошти, а поряд із спорудою розташоване посольство Сполучених Штатів Америки, що й визначило назву комплексу. У 2-х кімнатній квартирі європейського стандарту розташувалися: світла кухня-студія із обіднім барним столом по центру, велика вітальня, яка є справжнім серцем квартири і функціонально поділена на цілих дві окремі зони: зону відпочинку та прийому гостей. Цікавий інтер’єр робить квартиру мега світлою, елегантною та затишною. У квартирі також присутня окрема спальня, інтер’єр якої чудово налаштує на відпочинок та сон. Санвузол з душовою, усією сантехнікою та технікою. Опалення – власний котел. Тепла підлога на кухні у санвузлі та лоджії. Вам сподобається на скільки тут гарно та зразково все виглядає, оскільки дорогу вартість матеріалів показують натуральні поверхні, а довговічність та оригінальність предметів підкреслює техніка. До станції метро «Берестейська» 15 хв.

Жабаєва Жамбила вул. (Кузьминська), 7д

Біля посольства США в чудовому Ж.К Посольський по вулиці Джаміля Джабаєва 7д( Кузмінська) продається комфортна однокімнатна квартира. Квартира знаходиться в середині будинку, на дуже зручному 2- у поверсі. В квартирі встановлено тепло лічильник. Прописаних немає. Документи готові до продажу. А.Н.Авігея.

Однокімнатна квартира Ж.К.Посольський. є Відновлення.

Какой адрес у ЖК Посольский?

ЖК находится по адресу ул. Жамбыла Жабаева, 7д.

О Жилом Комплексе

В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: неизвестно . Стены - кирпич. В доме централизованное отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Новостройку еще ищут как:

Посольский, Посольський.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: 132.