Розташування та генплан
вул. Глибочицька, 13
Можете обрати будинок
ЖК Львівський квартал генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Згорнути
Характеристики проєкту
Статус будівництва
Оновлено 27.06.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із ЖК Львівський квартал
БФК OLEGIVSKIY
БФК OLEGIVSKIY
DIM
Від 3.93 млн грн
Контрактова площа
11 хв
1 будинок будується
ЖК Creator City
Знижка до 15%
%
ЖК Creator City
Креатор-Буд
Від 2.25 млн грн
Лук'янівська
15 хв
3 будинки будується, 1 збудовано, 4 в проєкті
ЖК Illinsky House
ЖК Illinsky House
Альянс Новобуд
Від 6.83 млн грн
Поштова площа
9 хв
2 будинки збудовано
ЖК Crystal Park Tower
ЖК Crystal Park Tower
Ковальська, St Sophia Homes
Від 8.1 млн грн
Шулявська
7 хв
1 будинок збудовано
Ще про цей проєкт
Про проєкт
ЖК Львівський квартал ще шукають як Львівський Квартал

Житловий комплекс «Львівський квартал» в Києві розташований в історичній частині міста і названий так невипадково: саме західноукраїнське місто Львів із-за затишних вуличок і вражаючої архітектури часто називають серцем нашої країни.

Цей унікальний житловий комплекс буде включати в себе сім цегляних будинків, побудованих за останніми євротехнологіями. Ті, хто вирішить купити квартиру в ЖК «Львівський квартал» в м. Київ від забудовника «Ріел», зможуть особисто впевнитися в його перевагах перед іншими численними столичними комплексами. Це, перш за все, власна інфраструктура, різноманітне планування комфортабельних квартир і сучасний місткий підземний паркінг.

У всіх будинках житлового комплексу квартири будуть мати інноваційні вікна панорамного типу, з яких відкривається гарний вид, також в них буде встановлено індивідуальне опалення. При цьому вартість таких апартаментів доступна для всіх, хто забажає придбати тут квартиру від забудовника. Бездоганна якість і європейський стиль гарантовані надійною будівельною компанією «Ріел».

«Львівський квартал» - житловий комплекс з чудовою транспортною розв’язкою. Потенційних покупців неодмінно порадує близькість станції метро «Лук’янівська», яка розташована в 10 хвилинах неспішної ходи від новобудов.

Всім, хто зацікавився інформацією про продаж квартир в ЖК «Львівський квартал», ціни можна дізнатися на офіційному сайті будівельної організації. Там можна ознайомитися з вартістю житла, подивитися фото та планування 1-, 2-, 3-кімнатних та дворівневих квартир, а також прочитати останні новини від забудовника.

Відгуки про ЖК на вул. Глибочицька, 13 нескладно знайти на тематичних форумах.

Поширені питання