Розташування та генплан
вул. Глибочицька, 13
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Львівський квартал генплан
Карта
Супутник
Аерообліт
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 27.06.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Рекомендації
Ще від РІЕЛ
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Львівський квартал
Ще про цей ЖК
Про проєкт
ЖК Львівський квартал ще шукають як Львівський Квартал
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Львівський квартал» в Києві розташований в історичній частині міста і названий так невипадково: саме західноукраїнське місто Львів із-за затишних вуличок і вражаючої архітектури часто називають серцем нашої країни.

Цей унікальний житловий комплекс буде включати в себе сім цегляних будинків, побудованих за останніми євротехнологіями. Ті, хто вирішить купити квартиру в ЖК «Львівський квартал» в м. Київ від забудовника «Ріел», зможуть особисто впевнитися в його перевагах перед іншими численними столичними комплексами. Це, перш за все, власна інфраструктура, різноманітне планування комфортабельних квартир і сучасний місткий підземний паркінг.

У всіх будинках житлового комплексу квартири будуть мати інноваційні вікна панорамного типу, з яких відкривається гарний вид, також в них буде встановлено індивідуальне опалення. При цьому вартість таких апартаментів доступна для всіх, хто забажає придбати тут квартиру від забудовника. Бездоганна якість і європейський стиль гарантовані надійною будівельною компанією «Ріел».

«Львівський квартал» - житловий комплекс з чудовою транспортною розв’язкою. Потенційних покупців неодмінно порадує близькість станції метро «Лук’янівська», яка розташована в 10 хвилинах неспішної ходи від новобудов.

Всім, хто зацікавився інформацією про продаж квартир в ЖК «Львівський квартал», ціни можна дізнатися на офіційному сайті будівельної організації. Там можна ознайомитися з вартістю житла, подивитися фото та планування 1-, 2-, 3-кімнатних та дворівневих квартир, а також прочитати останні новини від забудовника.

Відгуки про ЖК на вул. Глибочицька, 13 нескладно знайти на тематичних форумах.

Поширені питання