Розташування та генплан
вул. Глибочицька, 13
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Львівський квартал генплан
Згорнути
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Документи
Станом на листопад 2019
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 10.03.2021: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Львівський квартал ще шукають як Львівський Квартал
Повідомити про неточність

Житловий комплекс «Львівський квартал» в Києві розташований в історичній частині міста і названий так невипадково: саме західноукраїнське місто Львів із-за затишних вуличок і вражаючої архітектури часто називають серцем нашої країни.

Цей унікальний житловий комплекс буде включати в себе сім цегляних будинків, побудованих за останніми євротехнологіями. Ті, хто вирішить купити квартиру в ЖК «Львівський квартал» в м. Київ від забудовника «Ріел», зможуть особисто впевнитися в його перевагах перед іншими численними столичними комплексами. Це, перш за все, власна інфраструктура, різноманітне планування комфортабельних квартир і сучасний місткий підземний паркінг.

У всіх будинках житлового комплексу квартири будуть мати інноваційні вікна панорамного типу, з яких відкривається гарний вид, також в них буде встановлено індивідуальне опалення. При цьому вартість таких апартаментів доступна для всіх, хто забажає придбати тут квартиру від забудовника. Бездоганна якість і європейський стиль гарантовані надійною будівельною компанією «Ріел».

«Львівський квартал» - житловий комплекс з чудовою транспортною розв’язкою. Потенційних покупців неодмінно порадує близькість станції метро «Лук’янівська», яка розташована в 10 хвилинах неспішної ходи від новобудов.

Всім, хто зацікавився інформацією про продаж квартир в ЖК «Львівський квартал», ціни можна дізнатися на офіційному сайті будівельної організації. Там можна ознайомитися з вартістю житла, подивитися фото та планування 1-, 2-, 3-кімнатних та дворівневих квартир, а також прочитати останні новини від забудовника.

Відгуки про ЖК на вул. Глибочицька, 13 нескладно знайти на тематичних форумах.

Ще від РІЕЛ
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Львівський квартал
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування