Продаж квартир: Глибочицька вулиця, 13-6, Київ
6 оголошень по 4 квартирах
власник
можливий продаж по єОселя
генератор
6.7 млн грн
88 203 грн/м²
Глибочицька вулиця, 13-6
Лук'янівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж від ВЛАСНИКА!
У будинку в наявності генератор.
ЖК «Львівський квартал» вул. Глибочицька, 13, Шевченківський район, правий берег м. Київа. Ремонт в квартирі виконаний з якісних матеріалів. Квартира має велику кухню-студію, дві непрохідні спальні, окрему гардеробну кімнату та суміжний санвузол.
Многофункціональна зручна кухня не займає простір кухні-студії. Кухня виконана на замовлення з стільницею із камню, з дорогим, якісним профілем та фурнітурою та має всю необхідну техніку: варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, подвійна раковина, змішувач з довгим виливом, система фільтрації води.
Санвузол оформлений у світилих тонах та укомплектований дорогою та якісною сантехнікою, великим дзеркалом с підсвіткою, пральною машиною та бойлером.
Ремонт - 2022 р. Вікна у двір без шуму дороги та пилу.
Про ЖК:
ЖК має цілодобову охорону. На території є гостьовий та підземний паркінги, два дитячих майданчика, спортивний майданчик, продуктовий магазин, три кавʼярні, ресторан-суші, салон краси, стоматологію, barbershop та ін.
Що поруч?
Транспорт:
- Метро Лукʼянівська (зелена гілка)-750 м (7-9 хвилин);
- Зупинки вул. Глибочинська - 12 маршрутних таксі та тролейбусів у різних напрямках (300 м)
- Метро Контрактова площа (синя гілка)- 25 хвилин пішки;
- Зупинка вул. Соляна- Трамвай 14, маршрутні таксі 112,119 (100 м).
Для побуту:
- Магазин Коло -1 хвилина;
- Супермаркет Сільпо -4-5 хвилин 400 м (великий та без натовпу);
- Супермаркет Фора - 300 м;
- Відділення Нова пошта - 4 хвилини 350 м, додатково у будинку розташовано поштомат до 20кг;
- Більше 5 аптек - 350-500 м;
- Лікарня (900 м);
- Трненажернтй зал - 400 м;
- Школа N101 - 650 м;
- Державні та приватні дитячі садки -300-900 м;
- Автомийка - 500 м.
Для прогулянок поруч:
- Затишний сквер Гейдара Алієва - 30 м;
- Парк Петра Болбочана - 300 м;
- вул. Січових Стрільців, вул. Ярославів Вал з безліччю ресторанів, кафе, барів у напрямку Золотих воріт;
- вул. Верхній та Нижній Вал з прогулянками по історичному Поділу.
Додаткова інформація:
Єдиний власник. Документ права власності - договір купівлі -продажу. Право власності - більше 3 років.
3 кімнати
з ремонтом
75.5 / 40 / 27.5 м²
блочна технологія
поверх 9 з 22
2021 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
4.4 млн грн
50 833 грн/м²
Глибочицька вулиця, 13-6
Лук'янівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
До продажу пропонується дворівнева квартира в добротному комплексі у центральній частині міста ЖК "Львівський Квартал". Автономне газове опалення (газовий котел).
Планування квартири дозволяє зробити з неї 2- або 3-кімнатну квартиру, або розділити на 2 однокімнатні. 2 величезні санвузли з вікнами, 2 вбиральні, панорамні вікна, 2 балкони, гарний вид з вікон, ст.М "Лукянівська" - 5 хвилин пішки. До центру міста – 7 хвилин на авто.
3 кімнати
без ремонту
87.3 / 34.7 / 13.9 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 11
2021 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.3 млн грн
75 450 грн/м²
Глибочицька вулиця, 13-6
Лук'янівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора 2-кімнатна квартира в сучасному будинку №6 на 15 поверсі.
Загальна площа — 70,69 м². Продумане планування дозволяє комфортно організувати житловий простір. Вікна виходять у тихий внутрішній двір (на будинок №7), що забезпечує затишок і мінімум шуму.
Квартира з якісним ремонтом, виконаним у 2021 році. Після завершення ремонту ніхто не проживав — фактично новий стан. Продається без меблів, включаючи кухню, що дає можливість облаштувати простір повністю під себе.
Переваги:
* високий поверх із гарним видом
* тиха дворова сторона
* новий ремонт без слідів експлуатації
* зручне планування
Ціна: 120 000 $
2 кімнати
з ремонтом
70.69 / 35 / 20 м²
блочна технологія
поверх 15 з 22
2021 Рік будівництва
5.1 млн грн
113 575 грн/м²
Глибочицька вулиця, 13-6
Лук'янівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без % та комісій агентів по нерухомості.
ЖК «Львівський квартал» | 20 поверх | метро Лукʼянівська | Є укриття паркінг.
Пропонується у продаж сучасна та комфортна квартира в житловому комплексі комфорт-класу ЖК «Львівський квартал». Тільки після ремонту, абсолютно все нове.
Квартира розташована на 20-му поверсі, має гарний панорамний вид на Київ та наповнена природним світлом. Продумане планування, сучасний ремонт і повна комплектація створюють комфортні умови для проживання.
Параметри квартири:
• Площа — 45м² ( лоджія забрана в площі кухні-студії)
• 20-й поверх
• Сучасний ремонт - все нове.
• Продумане зонування простору
• Панорамні вікна товщина Евро 70. Двокамерний склопакет
Комплектація:
Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями:
* кондиціонер
* бойлер