Квартира під ремонт. Планування суміжно-роздільне. Санузел роздільний. Внутрішні стіни не є несучими, що відкриває можливості для перепланування. На підлозі паркетна дошка, яку можна відновити шляхом шліфування та лакування.
Квартира обладнана централізованим опаленням, водопроводом та каналізацією.
Квартира має два власники, які перебувають у Києві. Документи в порядку, зайвих податків немає.
Квартира розташована в 5-поверховому цегляному будинку, який знаходиться в тихому зеленому місці у дворі. Будинок не кутовий, розташований посередині. У минулому році проводився ремонт даху. Чисте парадне обладнане кодовим замком.
Квартира знаходиться прямо навпроти Радіоринків. Поблизу розташовані школа, дитячий садок, магазини. За 5 хвилин пішки можна дістатися до станції міської електрички "Караваєві Дачі" та іншого транспорту. 10 хвилин транспортом до станцій метро "Шулявська" або "Вокзальна".