БЕЗ % для покупців, договір ексклюзиву
Придбання за гривню можливе, розглядаються держпрограми Є-Відновлення, Постанови 280, 719.
Продається 2-кімнатна квартира Солом´янський р-н вулиця Ушинського, 24 квартира розташована на 8 поверсі 9 поверхового будинку.
Загальний метраж 47 метрів,
Житловий метраж 30,2 (16,1 метрів та 14,1 метрів кімнати),
Кухня 12 метрів, лоджія,
Санвузол окремий,
Квартира в гарному житловому стані
Вбудована кухня, всі необхідні меблі, вбудована техніка, лічильники.
Ціна продажу 65000 у.е. БЕЗ КОМІСІЇ., код обєкта #24524
🔑 Ідеально для великої родини
🌞 Вікна на дві сторони, багато світла, тиша та комфорт
📍 Тихий спальний район з хорошою інфраструктурою
🛒 Поруч магазини, школи, садочки, зупинки транспорту
🚇 Зручний доїзд до метро та центру міста
🌳 Зелені зони поблизу — для прогулянок і сімейного відпочинку
📞 Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду!
Продається 2-кімнатна квартира за адресою вул. Ушинського, 17. Площа: 46/29/6, поверховість: 3/5. Хрущовка 1961, цегла. Кутова. Газ. Висота стель 2.55 см. Планування суміжне. Під ремонт. Санвузол спільний. Вікна ноаве. Вікна для Ушинського. Підїзд у хорошому стані, домофон. Відмінна інфраструктура: дитячий садок, школа, АТБ, Новус, Фора, Варус, ПриватБанк, Севастопольська площа, спортклуб, Ощадбанк, ринок. Чудове місце для сімейного відпочинку - поблизу парк, дитячі майданчики, футбольне поле, тренажери та стадіон. Прекрасна транспортна розвязка в різні частини міста (від Севастопольської площі), зупинка громадського транспорту біля підїзду (1 хв.) до метро Вокзальна та Шулявська- їхати 10-20 хвилин, в пішій доступності станція міської електрички
ID: 89417
Продам 1-кімнатну квартиру, Соломянський район, вул. Ушинського 23. Теплий цегляний будинок, гостинка. Розташована на 8 поверсі 9 поверхівки, є ліфт, в будинку Газ. Без балкону. Загальна площа квартири 22м2. Дуже тепла та затишна. Стіни підготували під шпалери, вікна металопластикові, на підлозі лінолеум покладений на паркет. Парадне чисте. Чудова інфраструктура та транспортна розвязка району. Метро Шулявська ,великий торгівельний центр 7 хвилин транспортом. Караваєві дачі, Севастопольська площа в пішому режимі 5 хвилин. За більш детальною інформацією - Телефонуйте!
id- 9326
Продається 2-кімнатна квартира загальною площею 50м2 на 5 поверсі 5-поверхового ЦЕГЛЯНОГО будинку вул. Ушинського, 5, корпус 1 прямо навпроти Радіоринку. Будинок знаходиться в тихому зеленому місці у дворі поруч зі школою, дитячим садом, магазинами. Чисте парадне з кодовим замком. Планування суміжно-роздільне. Санвузол роздільний.
Квартира - під ремонт. Добре піддається переплануванню - всередині квартири всі стіни не є несучими. Повний простір для дизайнерських фантазій. Паркетна дошка на підлозі - цілком актуальна - потрібно тільки пошліфувати і покрити лаком. Не кутова, у середині будинку. Дах будинку минулого року ремонтувався. Два власники - обидва в Києві. Зайвих податків немає. Документи в порядку. Поруч - 5 хвилин станція міської електрички «Караваєві Дачі» та інший транспорт. 10 хвилин транспортом до м. «Шулявська» або «Вокзальна»
Квартира продається на 5 поверсі в п"9 цегельному будинку Угинского 23. .Загальна площа-30.м,житлова -17,8кв.м,кухня-5 кв.м,санвузол суміжний,кахель,склопакети.Без балкона.Поряд хороша транспортна розв"язка,ліцей,школа,дитсад,парк! Документи старші 3-х років не робіть пусті звінки «дуже прошу»
Квартира має роздільне планування. Всі кімнати відокремлені. Санвузол роздільний. У гарному стані зберігся паркет. Квартира не кутова, двостороння.
Квартира підключена до централізованого опалення та газу.
Квартира мебльована. Наявні меблі на кухні та телевізор.
Розглядаються сертифікати Є-Відновлення та Постанови.
Цегляний будинок. Квартира розташована в тамбурі, відокремлено на дві квартири.
Розвинена інфраструктура. Поруч зупинка транспорту, садочки, школа, супермаркет та ринок.
Квартира дуже тепла. Є засклені балкон та лоджія. Спокійні, доброзичливі сусіди.
Квартира має зручне планування: простора кімната площею 17 м², кухня 6,5 м², поєднаний санвузол, коридор та засклений балкон. Встановлені склопакети та броньовані двері.
У квартирі є всі комунікації: централізоване опалення, водопостачання, газ, електрика та інтернет.
Продаж без комісії. Телефонуйте напряму власнику.
Будинок розташований у тихому дворі з асфальтованим підїздом та зеленою зоною.
Район має розвинену інфраструктуру: поруч школи, дитячі садки, магазини, аптеки та зупинки транспорту. До метро "Шулявська" - лише 4,4 км, зручне сполучення з центром міста та вокзалом.
Квартира під чистову обробку. Планування смежно-роздільне. Санвузол роздільний. Всі стіни не є несучими, що дозволяє зробити перепланування. На підлозі паркетна дошка, яку можна відремонтувати та пофарбувати.
Квартира обладнана центральним опаленням, водопроводом, каналізацією, газом та електрикою. Також є вивіз відходів.
Є два власники, обидва проживають у Києві. Документи в порядку. Лишніх податків немає.
Квартира розташована в цегляному будинку-хрущовці. Дах будинку ремонтувався минулого року. Чисте парадне з кодовим замком. Будинок знаходиться в тихому зеленому місці у дворі.
Квартира розташована навпроти Радіоринків. Рядом зі школою, дитячим садком, магазинами та зупинкою міської електрички "Караваєві Дачі". До станцій метро "Шулявська" та "Вокзальна" можна дістатися за 10 хвилин на транспорті.
Квартира має просторе та стильне планування з 3 окремими кімнатами та просторою кухнею-вітальнею. Виконано євроремонт з використанням якісних та екологічно чистих матеріалів. Квартира повністю готова до проживання.
ЖК Karaway Tower розташований у затишному районі з низькою забудовою (будинки не вище 9 поверхів). У будинку знаходиться супермаркет Novus.
Поблизу розташовані фітнес-клуб, дитячі садки, школи, затишні кавярні та магазини. У 10 метрах знаходиться поштомат Нова пошта. Зручне транспортне сполучення: поруч зупинки громадського транспорту та зручний виїзд у будь-який район Києва.
Квартира має сучасний дизайн зі світлими кольорами та продуманим плануванням.
Квартира з роздільним плануванням, має косметичний ремонт. Встановлено паркет та плитку.
У квартирі встановлено лічильники води та електроенергії, є бойлер. Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, центрального водопроводу та газу.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою. У квартирі є меблева стінка, вбудована кухня, ліжко, газплита, сидяча ванна, телевізор.
Квартира вільна, чистий продаж. Можливий торг.
Це теплий цегляний будинок-гостинниця з ліфтом. Парадне чисте.
Квартира розташована в районі з чудовою інфраструктурою та транспортною розвязкою. В пішому режимі можна дістатися до Караваєвих Дач та Севастопольської площі. Проїзд до станцій метро Шулявська та Вокзальна займає 7 хвилин транспортом. Поруч розташований великий торгівельний центр.
Квартира з зробленим косметичним ремонтом.
Квартира обладнана централізованим опаленням та центральним водопроводом.
Без комісії для покупця.
Квартира розташована в панельному будинку 1966 року з ліфтом та гостьовим паркінгом.
Квартира знаходиться біля радіоринку та Караваєвих Дач. Зручна транспортна розвязка, найближчі станції метро Шулявська та Політехнічний інститут. Поруч магазини, ринок, громадський транспорт, школи.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Висота стель 2,6 м. З кухні є вихід на лоджію. Квартира в жилому стані, але потребує прибирання від старих меблів та ремонту.
У квартирі встановлені лічильники води. Система опалення централізована. Будинок підключений до центральної каналізації та центрального водопроводу.
Квартира мебльована. Встановлена душова кабіна.
Продаж від прямого власника - юридичної особи.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років. Будинок цегляний. Квартира має окремий вихід на вулицю. На вікнах встановлені грати.
Неподалік будинку розташовані магазин VARUS, піцерія, кафе тощо. Будинок має асфальтовану дорогу.
Квартира має роздільні кімнати та роздільний санвузол. Стан квартири житловий, з косметичним ремонтом. Ванна та туалет облицьовані плиткою. Балкон засклений. Бокова стіна утеплена. Квартира потребує ремонтних робіт.
У квартирі є плита, холодильник, пральна машина та телевізор. За потреби залишається все необхідне для проживання.
Документи готові до переоформлення. Переписка без затягувань. У борг або в розстрочку не продається.
Квартира розташована в панельному будинку типу "чешка". Висота стелі 2.75 м.
Квартира має ідеальне розташування для життя або здачі в оренду. Поруч розташовані школи, садочки, супермаркет, ринок, ТРЦ, аптеки та парк. До зупинки транспорту 2 хвилини ходьби, поруч метро.
Квартира ідеально під інвестиції.