До продажу пропонується 2-кімнатна квартира в Заводському районі, по вул. Сєченова.
Планування кімнат суміжно роздільне, торцеве, цегляний будинок.
Стан гарний, зроблений косметичний ремонт: вікна всі метал/пластикові, підлога в кімнатах ламінат, в коридорі та кухні лінолеум, балкон засклений.
Затишний двір, доглянутий підїзд, добрі сусіди.
Гарне місце розташування, район кінцевої трамваю, поруч магазини, зупинка транспорту.
Детальніше за телефоном
Пропонується до продажу 2 кімнатна квартира в гарному стані !
Кімнати суміжні - 18 кв.м. та 11 кв.м. , суміжний санвузол, є кладова , балкон засклений.
В квартирі м/п вікна , замінені міжкімнатні двері, мідна проводка , м/п вікна, сантехніка в доброму стані
У вартість квартири входять меблі та техніка
Будинок цегляний
Торг присутній, звертайтеся домовимося про перегляд !
магазин
В квартирі м/п вікна , замінені міжкімнатні двері, мідна проводка , м/п вікна, сантехніка в доброму стані
цегляний будинок
Кімнати суміжні - 18 кв.м. та 11 кв.м. , суміжний санвузол, є кладова , балкон засклений.
Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру по вул. Павлокічкаська (стара назва Орджонікідзе).
Квартира розташована на 4 поверсі 5- поверхового будинку.
Будинок цегляний
Кімнати суміжні, розташування "трамвай".
Санвузол суміжний.
Балкон засклений.
Вікна деревяні.
Гарне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання знаходиться в кроковій доступності: школа, д/садок, лікарня, супермаркети, ринок, зупинка громадського транспорту.
Телефонуйте! Домовимось про перегляд, проконсультуємо з усіх питань та допоможемо з оформленням документів. Позбавте себе юридичних ризиків. Агентство нерухомості "Асторія", офіс Незалежної України,36
В Заводському р-ні (Павло-Кічкас) вул. Республіканська чекає на своїх нових власників 2-х кімнатна квартира під ваш авторський ремонт. 1-й поверх 3-х поверхового будинка. Вся інфраструктура в кроковій досяжності: парк, дитячий садок, магазини та багато іншого. Дзвоніть, чекаємо на перегляд та ваші пропозиції.
Квартира в коттеджі, Заводський р-н, Запоріжжя Ліве, вул. Армовірська, будинок 3.
Загальна площа 65,8 кв.м, житлова площа - 33,2 кв.м, площа кухні 16,4 кв.м. Планування: 2 окремі кімнати, кухня, суміжний санвузол з вікном, корідор. Будинок побудован в 2007 році з цегли та газобетону. Нова електропроводка, нові труби. Опалення: новий газовий двоконтурний котел. Стіни з гіпсокартону, підготовлени під чистову обобку (під покраску або під обої). Дах - новий шифер. Окремий двір, великий металевий гараж. Площа частини земельної ділянки 0,05Га. Техніка та меблі за домовленістю.
Без комісії для покупця.
Дзвонить, домовимось про перегляд!
Продається двоповерхова квартира з гаражем на вулиці Демократичній в Заводськом районі.
Світла, простора двоповерхова квартира загальною площею 69,1 м² — заїжджай та живи!
Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою.
📍 Перший рівень:
• затишна кухня — 17 м²
• вітальня
• кімната
• санвузол
📍 Другий рівень:
• окрема спальня — ідеальне місце для відпочинку
🏡 Також є:
• власний гараж
• невелике подвір’я — чудове місце для відпочинку або барбекю
• поруч школа, магазини, зупинка транспорту
✅ Документи готові
📞 Дзвоніть — показ у зручний для вас час!
Продам 2-кімнатну квартиру по вул.Глазунова, зупинка транспорту Глазунова.
Квартира в чистому житловому стані. Кімнати роздільні, санвузол сумісний, балкон засклений деревом. Встановлені металопластикові вікна, вхідні двері металеві, нові міжкімнатні двері, пластикові труби, натяжна стеля, підлога дошка. Лічильники на воду і газ, газова колонка.
У пішій доступності зупинки, магазини, супермаркети, ринок, дитячий садок, школа.
Документи в порядку, боргів немає, швидка угода.
Пропонується до продажу 2 кімнатна квартира з ремонтом!
Кімнати суміжні - 17 кв.м. та 12,6 кв.м. , суміжний санвузол, квартира не торцева , без балкона .
В квартирі зроблений капітальний ремонт , із заміною всіх комунікацій : мідна проводка , м/п вікна, сучасні міжкімнатні двері , натяжна стеля, в кімнатах підлога – ламінат, на кухні, коридорі та в санвузлі- плитка , нова сантехніка, замнені каналізація та водопровід.
У вартість квартири входять меблі та техніка
Будинок цегляний .
Зручне розташування будинку – центр Заводського р-ну!
Торг присутній, звертайтеся домовимося про перегляд !
Зручне розташування будинку – центр Заводського р-ну!
В квартирі зроблений капітальний ремонт , із заміною всіх комунікацій : мідна проводка , м/п вікна, сучасні міжкімнатні двері , натяжна стеля, в кімнатах підлога – ламінат, на кухні, коридорі та в санвузлі- плитка , нова сантехніка, замнені каналізація та водопровід.
Будинок цегляний .
Кімнати суміжні - 17 кв.м. та 12,6 кв.м. , суміжний санвузол, квартира не торцева , без балкона
Пропонується до продажу гарна 2 кімнатна квартира !
В квартирі зроблений капітальний ремонт 2023року , із заміною всіх комунікацій : мідна проводка , м/п вікна, сучасні міжкімнатні двері , натяжна стеля, в кімнатах підлога – ламінат, на кухні, коридорі та в санвузлі- плитка , нова сантехніка, замнені каналізація та водопровід , вхідні двері металеві , зовні утепленна .
У вартість квартири входять меблі та техніка
Зручне розташування будинку – центр Заводського р-ну!
Торг присутній, звертайтеся домовимося про перегляд !
Зручне розташування будинку – центр Заводського р-ну!
В квартирі зроблений капітальний ремонт 2023року , із заміною всіх комунікацій : мідна проводка , м/п вікна, сучасні міжкімнатні двері , натяжна стеля, в кімнатах підлога – ламінат, на кухні, коридорі та в санвузлі- плитка , нова сантехніка, замнені каналізація та водопровід , вхідні двері металеві , зовні утепленна .
будинок панельний
кімнати суміжні, санвузол суміжний
У продажу 2-кімнатна квартира по вул. Республіканська, Заводський район.
Переваги: планування кімнат роздільне різнобічне, обслуговування будинку ОСББ, район кінцевої зупинки трамвая, доступні тарифи.
Стан квартири житловий гарний, зроблений косметичний ремонт, вікна частково метал/пластикові, підлога паркет, балкон засклений (деревяне скління).
Санвузол роздільний: труби пластикові, встановлені лічильники, сантехніка, бойлер.
Прямий продаж, торг можливий.
До продажу пропонується 2-кімнатна квартира в Заводському районі, по вул. Вроцлавська/Лизи Чайкіної.
Планування кімнат суміжно-роздільна не торцева, санвузол спільний, цегляний будинок, квартира тепла і суха.
Житловий стан, без ремонту: вікна всі деревяні, балкон не засклений, підлога паркет і ленолеум.
Добре місце розташування, поруч зупинка транспорту, магазин Авангард, АТБ, Ринок, ДК Вогнетривкий, 10 хвилин до пляжу, та багато іншого.
Квартира вільна.
До продажу пропонується 2-кімнатна квартира по вул.Радіаторна в Заводському районі.
Планування кімнат суміжно роздільне, торцеве, розташоване на 5-му поверсі.
Стан квартири гарний житловий з косметичним ремонтом, продається з усіма меблями та технікою.
Добре місце розташування, поруч парк, зупинка транспорту, супермаркет Апельмон, магазини, пошта, садки, школа №67 та багато іншого.
Торг вітається.
До продажу пропонується 2 кімнатна квартира по вул. Історичній (р-н Бібліотеки). На 2 поверсі 2 поверхового житлового будинку з деревʼяним перекриттям.
Квартира під ремонт. Різностороння. Вхідні двері металеві. Ванни немає, але є можливість її встановити. Дах відремонтований. Лічильники на світло, газ.
Торг реальному покупцю.
Пропонуємо купити 2-х кімнатну квартиру у Заводському р-ні , центр Павло Кічкаса, по вул. Запоріжстроєвська, у двух поверховому цегляному будинку, перший високий поверх, висота стелі 3 метри, квартира з новим сучасним ремонтом, який був зроблений 2022 році, у кімнати проходні, підлога по всій квартирі паркетна дошка, натяжні стелі, нові двері, вікна м/пл., замінена електропроводка, у санвузол окремо, кахель.
Кожні деталі продумані до дрібниць, з якісних матеріалов та зручного використання.
Продаж з меблями та технікой.
Поруч зупинки, парк, дитячі заклади, магазини, АТБ, ринок.
Квартира під ремонт. Є велика комора, яка може бути перероблена під шафу, та велика кухня площею 6 кв.м. Балкон засклений.
Продаж квартири від власника. Можлива покупка за Житловим сертифікатом. Перегляд квартири у будній день після 18.00, у вихідні дні за домовленістю.
Будинок цегляний. У зимку квартира дуже тепла. Тихий зелений двір.
Квартира знаходиться в найкращому районі Кічкаса, в центрі, за ДК Вогнетривкий. За 50 метрів від будинку супермаркет АТБ, за 100 метрів базар. До зупинки транспорту "Кінцева" 300 метрів. 15 хвилин їзди до Металургів, 25 хвилин їзди до ТЦ Україна громадським транспортом.
Квартира не зіпсована ремонтом.
Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний. Зроблено косметичний ремонт. Є балкон та лоджія.
Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Труби та каналізація пластикові. Система опалення централізоване.
У квартирі залишаються вбудовані шафи та шафа-купе з дзеркалом у коридорі, вбудована кухня, диван. За домовленістю можна залишити інші меблі та техніку, зокрема кондиціонер, витяжку та водонагрівач.
Квартиру можна придбати за сертифікатом "єВідновлення".
Квартира знаходиться в житловому фонді 1991-2000 років. Є ліфт.
Є асфальтована дорога. Наявні центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Встановлені якісні металопластикові вікна та металеві двері. Є можливість швидкісного інтернету та Wi-Fi.
Квартира має новий ремонт. Кімнати окремі.
Встановлено нову проводку та сантехніку. Замінено батареї. Квартира тепла.
Квартира продається без пральної машини.
Продаж від власника.
Поряд розташовані садок, дитяча та доросла лікарні, АТБ, ринок. В 5 хвилинах знаходиться парк. У дворі є дитячий майданчик. Поблизу є зупинки громадського транспорту.
Квартира кутова.
У квартирі залишаються меблі, газова плита, пральна машинка, бойлер, холодильник.
Документи готові. Ніхто не прописаний.
Розвинена інфраструктура. Гарна локація.
Квартира дуже тепла, в оплаті комунальна економна.
Квартира має окремі кімнати та санвузол. У квартирі зроблено ремонт, замінено електропроводку (мідь), труби (пластик) та встановлено біометричні батареї.
Квартира продається з меблями та технікою.
Перегляд у зручний час.
Кімнати розділені, між ними є місце під гардеробну. Є свій балкон з деревяними рамами.
Водопровід пластиковий. Унітаз замінений в минулому році.
Квартира вільна.
Квартира тепла. Вікна в кімнатах пластикові.
Квартира має затишне планування з кухнею площею 8 кв.м, 2 кімнатами, санвузлом та балконом.
Квартира розташована в зручному місці з чудовими транспортними розвязками. Поруч знаходяться школи та супермаркети.
Затишна квартира з балконом. Стіни пофарбовані, зроблений косметичний ремонт.
У квартирі є газ, лічильники та новий ліфт.
Квартира продається разом з меблями та технікою.
Реальному покупцю можливий торг.
Квартира має гарне розташування.
Квартира дуже тепла, серединна. Встановлено 2 кондиціонери.