Пропонується до продажу ексклюзивна 4 - кімнатна квартира на правому березі зі свіжим ремонтом меблями та технікою . Квартира площею 86м2 розташована на 7-му поверсі 9ти поверхового доглянутого будинку. Вся квартира обладнана новітньою технікою, повністю укомплектована: 4 кондиціонери посудомийна машина, бойлер, підігрів підлоги, пральна машинка, телевізор, сигналізація, французький балкон з підігрівом. У квартирі виконаний якісний ремонт з використанням дорогих матеріалів, меблі виготовлені за спеціальним замовленням у відомих світових виробників.
Закритий двір, доглянута територія є можливістю придбати крите паркове місце на стоянці двору. Бонусом буде велика комора, де ви зможете зберігати ваші речі. Прекрасна локація для життя, в пішій доступності вся інфраструктура зупинки транспорту, магазини, школи, дитячий садок.
Компанія : Агентство нерухомості Ділайн
У продажу світла 4-х кімнатна квартира в Хортицькому районі яка розташована на 4 поверсі 9ти поверхового будинку по вулиці Вороніжська. У квартирі три роздільні кімнати та простора вітальня також є світлий суміжний балкон з вікон якого гарний краєвид. Бонусом буде велика комора для зберігання побутових речей. Відмінне місце розташування, напроти будинку знаходиться зупинка транспорту та дитячі майданчики. Територія двору дуже охайна. В пішій доступності вся необхідна інфраструктура.
Компанія : Агентство нерухомості Ділайн
Продам 4-комн.квартиру ул.Хортицкое шоссе, 2/10
Квартира полностью под Ваш ремонт.
Дом ОСББ.
Все комнаты раздельные и санузел раздельный.Балкон выходит на две комнаты.
Большая кухня 10кв.м
Цена 27000у .е
Звоните и договоримся на просмотр.
Ви бажаєте розпочати бізнес чи розширити вже існуючий?! Або зробити сімейне гніздечко своєї мрії?! Пропонуємо розглянути нашу пропозицію. 4-х кімнатна квартира в Хортицькому р-ні (Бабурка), вул. Запорізького козацтва. 1-й поверх 5-ти поверхового будинка. Квартира підготовлена під ваш ремонт. Перепланування узаконене. Абсолютно пуста, замінені усі комунікації (у тому числі й опалення) та електрична проводка, металопластикові вікна, стіни - поштукатурені, в 2-х кімнатах натяжні стелі. Все інше - це ваша фантазія. Вся інфраструктура в кроковій досяжності, гарний людський трафік. Дзвоніть, чекаємо на перегляд та ваші пропозиції.
В екологічно чистому Хортицькому р-ні (Бабурка), вул. Рубана чекає на своїх нових власників велика 4-х кімнатна квартира. 5-й поверх 9-ти поверхового будинка. Житловий стан, залишаються меблі та техніка. Чудовий варіант для життя великої родини, або бізнес (оренда). Тихий затишний двір. Інфраструктура в кроковій досяжності. Дзвоніть, чекаємо на перегляд та ваші пропозиції.
Продається 4 кімнатна, простора та світла квартира, самий центр Бабурка вулиця Героїв 93-ї Бригади (раніше Гудименка), зупинка Школа. Поряд Апельмон, Атб , ринок , парк Ювілейний , дитячі розваги , піццерія , ринок Лахтинський, зупинки транспорту , аптеки , відділення банків , Траш , ринок Ювілейний. Екологічно чистий район , дім стоїть поряд с садиками, школами , велика зелена зона , парк . Дуже зручний ТРЕТІЙ поверх ! Будинок Осбб, чистий підїзд , охайний двір.
Всі меблі і техніка залишаються .
Дуже вигідний варіант, можна як для себе так і під оренду.
паркова зона , ринок , Епіцентр , нова пошта , відділення банку , аптеки , Кіномакс . Квартира у доброму стані , вікна пластик , нове опалення , нові труби , підлога ламінат і кахель. Є всі меблі , техніка , два кондиціонера, два бойлери. Охайний двір , чистий підїзд. Спокійні сусіди. Дах зроблен у 2021 році новий , евро . Дім ОСББ.
Продається 4-кімнатна квартира по вул. Хортицьке шосе
8/9 поверх
Загальна площа - 73 м2, кухня - 9 м2.
Всі кімнати роздільні - київський проект.
Є балкон і лоджія. Нові вікна.
В квартирі залишається вбудована кухня, шафа у коридорі, кондиціонер, ліжко.
Решта меблів за домовленістю. У підїзді є кладова.
Є лічильники на воду, газ, електрику.
Будинок ОСББ.
Чистий підїзд, чудові сусіди, зупинка міського транспорту.
Поруч АТБ, Нова пошта, супермаркети, продуктові магазини, ринок.
Можна придбати по програмі є-відновлення.
Квартира має якісний євроремонт. Всі кімнати роздільні. Санвузол роздільний.
Встановлено хороші металопластикові вікна, батареї, кафель, проводку та сантехніку.
Квартира продається з меблями. У ванній кімнаті є джакузі.
В пішій доступності розташовані ринок, магазини, зупинка громадського транспорту, поліклініка, аптеки.
Квартира має балкон або лоджію. Встановлено кондиціонер. Є гардероб. На кухні є меблі.
Квартира має роздільне планування. В квартирі є два балкони і лоджія. Стан квартири - під ремонт.
Квартира оснащена централізованим опаленням і гарячою водою цілорічно. Також є центральна каналізація, газ та електрика.
Реальному покупцеві можливий торг. Посередників прохання не турбувати.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. В будинку є ліфт. Чистий підїзд і хороші сусіди.
Квартира має відмінне розташування у тихому, затишному та чистому дворі. Поруч знаходяться дві школи, дитячий садок, аптеки, магазини, базар, автостоянка. Хороша транспортна розвязка.
Квартира велика, світла. Є госп. приміщення, комора.
Квартира має роздільне планування. Усі кімнати роздільні. Санвузол роздільний, викладений кахлем, розташований між спальнями. На підлозі в кімнатах паркет, кухні та коридорі ламінат. У квартирі зроблений косметичний ремонт.
У квартирі встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію. Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, електрику та центральну каналізацію.
У квартирі залишаються бойлер, пральна машина та кухонний гарнітур. Інші меблі за домовленістю.
Будинок чеського типу. У квартирі встановлені металопластикові вікна. Є 3 балкони, всі засклені металопластиковими вікнами. Також у будинку є ліфт.
Вся інфраструктура у пішій доступності.
Квартира світла, тепла та затишна. Є асфальтована дорога.
Всі кімнати роздільні, санвузол роздільний. Квартира посередині, тепла. У всіх кімнатах паркет, на кухні кафель. На стінах декоративна штукатурка-фракталіс. Є дві лоджії по 2,9 м, кожна обшита та засклена. Квартира з гарним ремонтом.
Продається частково з меблями і технікою.
Продаж.
Будинок ОСББ, доглянутий і чистий. Охайний, теплий підїзд.
Розвинена і зручна інфраструктура: школи, торгові точки, АТБ, Сільпо, Епіцентр, аптеки, дитячий майданчик. Гарна транспортна розвязка.
Квартира має хороше планування. Всі 4 кімнати окремі. Є простора кухня. У двох кімнатах виконано свіжий ремонт. Решта ремонт не свіжий, але в дуже хорошому стані.
У квартирі залишається все вбудоване. Меблі та техніка можуть залишитися за домовленістю.
Будинок належить ОСББ.
Квартира розташована в гарному районі біля нікопольського повороту. Поруч є школи, садочки, кінцева зупинка транспорту. Також неподалік знаходяться Епіцентр, АТБ, Сильпо.
У дворі будинку є дитячий майданчик.
Квартира розташована в затишному та тихому місці. Поблизу знаходиться кінцева зупинка транспорту, школа, садочок, ринок та усі продовольчі магазини.
З балконів відкривається гарний вид на природу, поруч є лісосмуга.
Квартира має кухню площею 10 кв.м. та великий сучасний балкон з видом на місто та Хортицю. Є власна кладовка площею 8 кв.м. та великий тамбур. Зовнішня стіна на дві кімнати утеплена зовні.
Квартира обладнана меблями та технікою для комфортного проживання. Встановлено метапластикові вікна, два кондиціонери.
Реальному покупцю можливий торг.
Квартира розташована в Київському проєкті. Підключено до охорони, встановлено камеру спостереження.
Квартира знаходиться в затишному дворі з нормальними сусідами. За будинком розташована балка та Дніпро.
Квартира має крутий вид на місто та Хортицю.
Квартира простора, підходить для великої родини.
Квартира продається з меблями та технікою.
Можливий торг.
Квартира розташована в екологічно чистому та спокійному районі. Поряд є пошта, педагогічний коледж, садочок, школа, ринок Козацький, АТБ, поліклініка, зупинки транспорту, аптеки, салони краси, кафе, парк Поколінь та дитячі майданчики.
З вікон квартири відкриваються гарні краєвиди. Двір тихий та зелений, сусіди спокійні.
Квартира в житловому стані з частковим ремонтом. Планування роздільне. Санвузол роздільний. У трьох кімнатах встановлені металопластикові вікна.
Квартира оснащена централізованою системою опалення.
Будинок належить ОСББ. Поблизу є затишний двір.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходиться зупинка міського транспорту.
Квартира має роздільне планування з чотирма окремими кімнатами. У третій спальні є балкон, а простора лоджія виходить з двох спалень. Санвузол роздільний. Квартира з євроремонтом.
Квартира тепла. Будинок обладнаний лічильником тепла. Є централізоване опалення, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, газ.
Квартира мебльована. На кухні є меблі.
На будинок стоїть лічільник тепла.
Квартира розташована в кооперативному будинку з ОСББ. Підїзд охайний. Є загальний коридор. Під лоджією знаходяться два підвали, обладнані полицями для зберігання.
Квартира розташована в затишному місці. Поруч зупинка транспорту, ринок, школа, дитячий садочок, супермаркети АТБ та Сільпо. Все в пішому доступі.
Квартира має високий перший поверх. Є госп. приміщення та комора.
Квартира в стадії ремонту. Установлені склопакети та замінені батареї. Планування роздільне. Перепланування узаконено. Квартира не торцева.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральним водопроводом, електрикою, газом та центральною каналізацією. Також є вивіз відходів.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років.
Квартира розташована на асфальтованій дорозі.
Квартира підготовлена під чистову обробку. Перепланування узаконене. Встановлені металопластикові вікна. Стіни поштукатурені. У двох кімнатах натяжні стелі. Квартира повністю порожня.
Замінені всі комунікації, включаючи опалення та електричну проводку. Система опалення централізована.
Продаж квартири.
Вся інфраструктура в кроковій досяжності. Гарний людський трафік.
Квартира має роздільне планування. Санвузол також роздільний. У 2020 році був зроблений ремонт, крім балкона. Балкон засклений деревяними рамами. На підлозі у кімнатах ламінат, у кухні лінолеум та кахель.
Квартира продається з меблями та частковою технікою. На кухні є меблі.
Квартира продається.
Будинок обслуговується ОСББ.
У додатковій інформації не вказано особливості навколишньої інфраструктури.
У квартирі встановлений кондиціонер. Є балкон та лоджія. Квартира обладнана кабельною, цифровим ТБ та Wi-Fi.
Квартира з роздільним плануванням. У 2012 році був зроблений повний ремонт з нуля. Косметичний ремонт можна освіжити за бажанням. Стіни та стелі рівні. Санвузол викладений кахлем. Підлога утеплена.
Встановлені нові батареї, нова проводка, металопластикові вікна. Балкон засклений пластиком, але зсередини не доделан. Є загальний тамбур з сусідами.
Квартира продається без меблів та техніки.
Будинок ОСББ. Є хороші вхідні двері. На вікнах та балконі встановлені решітки.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поблизу є ринок, магазини АТБ, Епіцентр, парки тощо.