Терміново!!! Продам шикарну квартиру в елітному житловому комплексі Park Tower! У квартирі зроблений сучасний дизайнерський ремонт щ якісних матеріалів! Вбудована кухня, робоча зона та стільниця з бразильського каменю. Подрібнювач харчових відходів. Венеціанська штукатурка з італійських матеріалів. Тепла підо на 4 зони, додатково бойлер на 80літрів.кондиціонер на 3 сторони. Всі вбудовані меблі залишаються!!! Швидко додаткову оплату є можливість придбання паркінгу. Запрошую на перегляд! Телефонуйте!!!

Магістратська, 156

Продам особливу квартиру в самому центрі міста в престижному будинку з консьєржем. СВІТЛО НЕ ВИКЛЮЧАЮТЬ В БУДИНКУ. Квартира з дизайнерським ремонтом з високоякісних матеріалів, робився для себе. Продається разом із сучасними вбудованими меблями та технікою. Будинок має закритий двір та гарну прибудинкову територію, поруч паркова зона, розвинута інфраструктура, школи, кафе, магазини.(104512)

Продам 2 кімнатну квартиру в ЖК ПАРК ТАУЄР 3030

География, Винница

Какой адрес у ЖК Park Tower?

ЖК находится по адресу ул. Магистратская (Первомайская), ул. Пугачева.

О Жилом Комплексе

Новостройка премиум класса. В строительстве которой используется монолитно-каркасная технология строительства. В качестве утеплителя: минеральная вата . Стены - кирпич. В доме автономное (в доме) отопление. Квартиры продаются неизвестно.

Новостройку еще ищут как:

Парк Тауер, Парк Тауєр.

Сколько домов и квартир в ЖК?

Домов: 1. Квартир в новостройке: 125.