АЛЬЯНС - агентство нерухомості
🔴VIP Пропозиція🔴
Продається танхаус преміум класу з чудовим видом на місто та власним басейном центр міста
м.Ужгород , вул.Кошицька
✔️Загальна площа —192м2
✔️Танхаус 3-х поверховий з гаражем
з житлові кімнати, пристора кухня -вітальня, 3
санвузли ,тераса, котельня
✔️В будинку -тепла підлога, чистова стяжка ,електрична розводка, стіни підготовлені під чистові роботи (на верхніх поверхах)Всі ремонтні роботи проводились для власного проживання .При бажанні дизайнпроєкт перадається новому власнику))
✔️Електрика-30Вт
✔️Пропозиція варта уваги і для комерційних цілей ! (всі деталі за телефоном)
✔️завершується ремонт
📞0505110444 Олександра
Відео по запиту!
Оперативний показ
Просторий цегляний будинок з кутовою ділянкою. Є велика тераса, два підвали, третій поверх частково недороблений. Встановлені нові склопакети, замінено покрівлю.
Газове опалення. Центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів.
Будинок мебльований.
На території розташована окрема гостьова будівля з власним гаражем, кухнею та санвузлом. Основний будинок має 5 кімнат, кухню, два туалети, по дві ванни на кожному з двох поверхів. Є два гаражі.
Будинок розташований на кутовій ділянці з великою кількістю насаджень. Є асфальтована дорога.
Будинок має ідеальне планування: просторий, світлий, стильний. В ньому є кілька гардеробних, окрема пральня, гараж і простора тераса на другому поверсі. Ремонт виконаний за авторським проектом з використанням дорогих оздоблювальних матеріалів.
В будинку є вбудовані меблі за авторським дизайном.
Будинок пропонується до продажу.
Будинок розташований на одній з найпрестижніших вулиць Ужгорода. Ділянка площею 12 соток знаходиться на непроїзній частині з обмеженим доступом. Закрита територія з автоматичними воротами забезпечує високий рівень безпеки та приватності. На ділянці є доглянутий сад, фруктові дерева, окремий літній будинок для відпочинку та власний басейн.
Будинок розташований всього за кілька хвилин від центру міста.
Будинок оснащений системою відеоспостереження, сигналізацією та автоматичним поливом газону. Санвузолів в будинку два або більше. Інтерєр продуманий до дрібниць: мармурові підвіконня, камін.
Будинок має ідеальне планування: просторі світлі кімнати, кілька гардеробних, окрему пральню, гараж і простору терасу на другому поверсі. Інтерєр продуманий до дрібниць. Дорогі оздоблювальні матеріали, мармурові підвіконня і камін, вбудовані меблі за авторським дизайном створюють атмосферу сучасної елегантності та комфорту. Панорамні вікна, природні текстури, гармонія кольору і світла надихають.
Пропонується до продажу розкішний будинок.
Будинок розташований на одній з найпрестижніших вулиць Ужгорода. Ділянка знаходиться на непроїзній частині з обмеженим доступом. Закрита територія з автоматичними воротами забезпечує високий рівень безпеки та приватності.
Будинок розташований всього за кілька хвилин від центру міста.
На ділянці площею 12 соток є доглянутий сад, фруктові дерева, окремий літній будиночок для відпочинку, власний басейн і автоматичний полив газону. Будинок оснащений системою відеоспостереження, сигналізацією.
Будинок складається з 3 поверхів та підвалу. Планування включає кухню з кладовою, камінну залу, кімнату та санвузол на 1 поверсі. На 2 поверсі розташовані 3 окремі кімнати, балкон з видом на гори та велика засклена лоджія, яку можна використовувати як кімнату. На 3 поверсі знаходяться 3 окремі кімнати. Євроремонт.
Будинок підключений до всіх центральних комунікацій, включаючи газ, електрику, центральний водопровід та каналізацію. Опалення комбіноване: газ та твердопаливне.
Будинок мебльований. Є телевізор, Wi-Fi та швидкісний інтернет.
Продаж будинку з земельною ділянкою площею 7 соток.
Будинок утеплений, криша металочерепиця, змінені водостічні труби, вікна металопластикові. Подвіря вимощено бруківкою. Є багато фруктових дерев, туй та інших багаторічних рослин. Є діючий басейн.
Чудове місцерозташування - до центру 3 хвилини на авто.
Будинок має 2 і більше санвузлів. Є сад, город, ванна, підсобні приміщення, камін, балкон, гараж, цоколь та підвал. Територія охороняється та огорожена.