Пентхаус з вільним плануванням. Квартира готова до проживання, потребує невеликого косметичного ремонту. Можливе нескладне перепланування на дві окремі квартири, або перепланування на трирівневу квартиру або дві квартири: однорівневу і дворівневу.
Квартира має індивідуальне газове опалення, центральний водопровід та центральну каналізацію.
Можливий продаж з меблями. Наявні меблі на кухні.
Можлива довготермінова оренда чи обмін на нерухомість у Львові.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років.
Квартира розташована через дорогу від парку Шевченка.
Прямий вигляд з квартири на озеро. Три балкони і тераса. 2,5 санвузли. Є робочий камін, сауна та дубові сходи між поверхами. У квартирі встановлено підігрів підлоги. Є панорамні вікна, ванна, душова кабіна та гардероб. Квартира обладнана сигналізацією.
Квартира з авторським ремонтом. Планування роздільне, є три повноцінні спальні площею 22 м², 16 м² та 13 м². Також є простора кухня-студія, гардеробна, комора та роздільний санвузол.
Опалення індивідуальне газове. Є тепла підлога та кондиціонери.
Квартира повністю мебльована.
Будинок закритого типу з підземним паркінгом.
Квартира розташована в престижному ЖК Central Hall в центрі міста. Поруч знаходяться школа, садок, ринок, ТРЦ, озеро та парк.
Квартира має три окремі спальні площею 22 кв.м. кожна, кухню-студію, гардеробну, комору та роздільний санвузол. Висота стелі становить 2.7 метра. Квартира з дизайнерським ремонтом.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням з двоконтурним котлом. Встановлені лічильники.
Пропонується на продаж.
ЖК Централ Хол - житловий фонд від 2021 року. У будинку є підземний паркінг. Вхід в будинок обладнаний пандусом та входом шириною понад 90 см. Вхід в укриття безперешкодний і врівень із землею.
Квартира розташована в центральному районі міста. Поруч знаходяться школа, дитячий садок, ринок, торговий центр, озеро та парк.
Квартира має євроремонт.
Квартира має сучасне перепланування. Є 2 окремі спальні. Квартира утеплена ззовні по всьому периметру.
У квартирі встановлена система хімічної очистки і помякшення води, 7-ми ступінчастий фільтр очистки та мінералізації питної води, вирівнювач та реле напруги. Підігрів підлоги є у санвузлах, технічній кімнаті та на балконах.
Квартира повністю укомплектована меблями в ідеальному стані. Є вся побутова техніка: пральна машина, посудомийна машина, плита, подрібнювач біовідходів у кухонній раковині, духова піч/мікрохвильова піч, вбудована пароварка, холодильник side-by-side без перегородки, кондиціонери з дистанційним керуванням з-за меж дому, 2 телевізори.
Квартира має просторе планування та панорамні вікна з видом на озеро. У квартирі встановлені датчики антипожежні, затоплення, руху, вскриття. Якісні віконні системи з посиленим армуванням рам та несучих конструкцій. Балкони підсилені та армовані додатковою ЖБ стяжкою по всьому периметру кімнат.
Простора, затишна та сонячна квартира з авторським проектом ремонту. Санвузол роздільний. Є балкон та лоджія.
Індивідуальне газове опалення. Є швидкісний інтернет, Wi-Fi, телевізор. Підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою. Є меблі на кухні, ванна, гардероб та душова кабіна.
Без комісії для покупця. Гараж продається за окрему плату.
Квартира розташована в будинку клубного типу - одно-підїздному будинку із закритою територією. На території є власний дитячий майданчик, альтанка для відпочинку, відкритий паркінг, відеоспостереження, повністю огороджена по периметру територія. Є охорона території та гостьовий паркінг.
Поруч з будинком розташовані найбільші та добре облаштовані парки Тернополя - парк Сопільче, парк імені Т. Шевченка та Тернопільське озеро. До послуг проживаючих повністю розвинута інфраструктура - 300м супермаркет, дитячі садки, школи, заклади громадського харчування - ресторани, кавярні.
Квартира під охороною із сигналізацією. Вікна виходять у двір, що дає можливість з комфортом без стороннього шуму відпочивати у своїй оселі. Є підігрів підлоги.
Квартира має дворівневе планування. Виконано авторський дизайнерський ремонт із якісних матеріалів. Санвузол суміжний.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Додатково є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована.
Квартира готова до заселення і не потребує жодних вкладень.
Будинок цегляний.
Квартира розташована в центрі Тернополя. Поруч є магазини, кафе, парк, школи, дитячий садок, зупинки громадського транспорту.
Квартира світла, простора з великими вікнами. Два рівні дозволяють зручно розділити простір для сімейного життя та відпочинку.
Квартира має цікаве та функціональне планування у двох рівнях. Наявні велика вітальня, об’єднана з кухнею, дві окремі спальні, робочий кабінет та три санвузли. Квартира в дуже доброму стані.
У квартирі встановлено індивідуальне опалення та інвертор для резервного живлення, що забезпечує стабільну роботу побутової техніки. Є лічильники на газо- та водопостачання.
Квартира продається зі всіма меблями та майном.
Будинок знаходиться в декількох метрах від Театральної площі. У дворі є місце для паркування авто.
Квартира розташована в ядрі Центру міста з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться навчальні заклади, різні державні установи, заклади громадського харчування, магазини, парк відпочинку та озеро.
На другому рівні розташований діючий камін.
Квартира має вільне планування Open Space.
Житловий будинок клубного типу з сучасним дизайном екстерєру. Будинок повністю цегляний, висота стель - 3 м. Є підземний паркінг та благоустрій території. Будинок зданий в експлуатацію.
Зручне та тихе розташування в центрі неподалік озера.
Квартира має великі панорамні енергозберігаючі вікна.
СІМЕЙНИЙ ЕКСКЛЮЗИВ! 4-кімнатна квартира біля парку! (Протасевича, 2)
Велика площа, світло та найкраща локація!
✨ Що пропонуємо?
• 136.2. М2, 4 кімнати + кухня-студія.
• Високі стелі: 2.5 м
• Бонус: 3 затишних балкони!
• Поверх: 10/11. Чудовий панорамний вид.
• Ремонт: Доглянутий, євроремонт. Швидке заселення без зайвих клопотів!
✅ Гарний краєвид та зручна інфраструктура — цегляний будинок поруч із зеленою зоною, парк Національного відродження 🌲
Не відкладайте мрію! Телефонуйте для огляду!
📞+380971992511
Продається чудова 3-кімнатна квартира-студія в ЖК “Енергія” розташований неподалік центру. Дизайн квартири виконано у спокійний тонах, акцент на дерев’яну фактуру , LED підсвітку , треки. Стеля – шумоізоляція + 2 листи гіпсокартону , підвісна .
Будинок цегляний ,цегляні зовнішні стіни та перестінки.Опелення: індивідуальне газове
Висота стелі: 2,75 м
Паркінг: підземний , станції зарядки електромобілів.
Загальна площа квартири складає 93 кв.м, з яких кухня – 35 кв.м. Просторі кімнати та сучасний дизайн забезпечать комфортне проживання для вас та вашої родини.
Тераса для відпочинку на свіжому повітрі.
Простора кухня-студія стане чудовим місцем для сімейних зустрічей та вечірок з друзями. Вікна виходять на тихий двір, що забезпечує спокій та затишок.
Район з розвинутою інфраструктурою: поруч магазини, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту.
Сучасний санвузол (душ + ванна )
Повністю відокремлений внутрішній двір без доступу для автомобілів. На площі двору розташовується мультиспортивний стадіон з сучасним обладнанням, відпочинкова зона з фонтаном, альтанками ландшафтним дизайном , атракціони.
Усі деталі при огляді квартири
Ціна 165000 $.
Квартира має велику кухню-студію, дві комфортні спальні та окремий гардероб. Планування роздільне. Санвузол сучасний. Ремонт під чистову обробку.
В квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Комунікації включають газ, центральний водопровід та електрику.
Будинок житлового фонду з 2021 року, закритого типу, що забезпечує додаткову безпеку.
Є асфальтована дорога.
З вікон відкривається гарний краєвид на озеро. До квартири також є можливість придбати гараж.
Квартира має гарне внутрішнє планування. Стіни монолітні, не несучі, що дає можливість вільного перепланування. Якісна стяжка підлоги, рівні стіни.
Проведені всі комунікації: вода, електрика, каналізація.
Квартира продається.
Будинок побудований із якісних матеріалів. Фасади оздоблені керамогранітом. Встановлено надійні вхідні двері високої якості від Страж.
Будинок розташований у престижному районі Кутківці.
Квартира без балкону, але з панорамними вікнами Rehau, що забезпечують багато природного світла. Стіни покриті декоративною штукатуркою. З вікон відкривається чудовий краєвид на озеро.
Перша черга будинку.
Перший в Тернополі такого рівня елітний Житловий комплекс. Планується закрита територія. Є консьєрж та охорона. На даху комплексу є відпочинкова зона.
Найкраща локація в місті біля пляжу "Циганка". Це єдиний пляж наближений до міста. Поблизу розташовані кавярні.
Квартира має практичне і комфортне планування. Є три повноцінні спальні площею 22 кв.м., 16 кв.м. і 13 кв.м., кухня-студія, гардеробна, комора та роздільний санвузол.
Прямий перепис без додаткових нотаріальних витрат.
Квартира розташована в новому елітному будинку. Є підземний паркінг.
Локація одна з найкращих. Все знаходиться в пішій доступності: школа, садок, ринок, торговий центр, озеро, парк.
Пропонується на продаж квартира на масиві Новий світ.
Загальна площа 92 кв.м. Квартира дворівнева, гарне планування, просторі кімнати. Зроблено якісний ремонт, мармурові сходи з кованими бильцями, камін. При продажі залишаються меблі та техніка. Два санвузли.
Гарний, облаштований двір, доглянута прибудинкова територія, поруч набережна.
Квартира має євроремонт. У квартирі є гардеробна кімната та окрема побутова кімната з пральною машиною та сушкою. Є два санвузли з ванною та душовою кабіною.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира продається з усією побутовою технікою та меблями. Є меблі на кухні.
Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років. У будинку є ліфт та підземний паркінг.
Є асфальтована дорога.
Квартира має балкон, лоджію та панорамні вікна. Є можливість додаткового використання технічного поверху. У квартирі є господарське приміщення та комора.
Стильна та простора квартира з дизайнерським ремонтом. Планування включає велику кухню-вітальню з панорамними вікнами, простору спальню, окрему кімнату, яка може бути використана як робочий кабінет, дитяча або гостьова кімната, та просторий санвузол з повноцінною ванною. Санвузол роздільний.
Квартира має підготовку під автономне опалення та резервне електроживлення. Встановлений бойлер. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою преміум-класу BOSCH, які входять у вартість. Є кондиціонер, меблі на кухні, телевізор.
Новобудова преміум-класу, житловий фонд від 2021 року. У будинку є великий підземний паркінг, який можна використовувати під час повітряних тривог, а також гостьовий паркінг. У будинку розташований торговий центр. Є ліфт, вантажний ліфт.
Квартира розташована в одному з найкращих районів Тернополя. Поблизу є всі необхідні магазини, кафе та інша інфраструктура.
Квартира має панорамні вікна з видом на центр Тернополя та озеро. Встановлена тепла підлога та якісна шумоізоляція.
Квартира має 4 повноцінні спальні, великий просторий зал з колонами та простору кухню з виходом на терасу, де можна облаштувати зону відпочинку. На першому поверсі розташовані гараж, паливна та господарська кімната, підвал та кімната під басейн або більярдну.
Квартира продається. Розглядаються варіанти обміну на іншу нерухомість.
Будинок котеджного типу. Квартира має закриту територію на декілька квартир.
5 кімнат
з ремонтом
271 / 76.3 / 15 м²
цегляна
поверх 1 з 2
1998 Рік будівництва
6.4 млн грн
45 540 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 5к квартири 140 кв. м на Вишневецкого Дмитрия вулиця
У квартирі виконаний якісний євроремонт. Планування роздільне.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є підігрів підлоги.
Квартира продається з меблями та технікою. Є меблі на кухні.
Розташування квартири дуже зручне для сімейного життя, оскільки поруч знаходяться торгові центри, школи та дитячі садочки.
Квартира має балкон і лоджію. У квартирі встановлено швидкісний інтернет.
Квартира має сучасний дизайнерський ремонт від студії "Простір". Вона включає кухню-вітальню, окрему спальню та дитячу кімнату. Санвузол роздільний, подовжений. Квартира має ергономічне планування. Все продумано до дрібниць.
Квартира обладнана індивідуальним опаленням, теплою підлогою та кондиціонером. Також встановлено систему помякшення води, аквастопів (захист від затоплення) та фільтр зворотного осмосу.
Квартира повністю мебльована та оснащена дорогою технікою Whirpool. Кухня має фасади з натурального каменю сланцю та акрилові, кварцитову стільницю і стіл з фурнітурою Blum. Сантехніка - Ravak, іспанський керамограніт. Двері з натуральним шпоном Paulo Rosso. Встановлено балки з натурального дерева. Є великий зручний розкладний диван у вітальні, сушильна машина, посудомийна машина, різні сценарії освітлення, підрібнювач харчових відходів.
Квартира від власника. Без комісії. Можливість придбати підвал.
Квартира розташована у новому цегляному будинку 2017 року. Будинок обладнаний камерами відеоспостереження.
Квартира має зручне розташування близько до центру міста. Двір тихий (3-тя лінія від дороги).
Квартира має вікна на 2 сторони та дві засклені лоджії. Встановлена сигналізація. Є кладовка і гардеробна.
Квартира має три окремі затишні та просторі спальні. Виконано дорогий дизайнерський ремонт у сучасному стилі з використанням високоякісних матеріалів. Квартира дуже світла, затишна та простора. Є чималий коридор, де можна вмонтувати великі шафи.
Квартира має власну котельню. Є газ, центральний водопровід. По всій квартирі, крім спалень, встановлена тепла підлога.
У вартість квартири входить усе, що ви бачите на фото. Є кухня з додатковим відділенням, де розташований холодильник, пральна машинка та котел, а також підвісна вмістима тумба. У кожній спальні є двоспальне ліжко, шафи, телевізори з доступом до інтернету, кабельного та супутникового телебачення. Є три санвузли: туалет з біде, душова з туалетом, ванна кімната з умивальником. У санвузлах дзеркальні двері прихованого монтажу.
Квартира має зручне розташування в тихому приватному секторі біля парку. До центру міста 10 хвилин ходьби. Поблизу є магазини, школи, дитячий майданчик та садочок.
В одній зі спалень є панорамне вікно з виходом на балкон.
4 кімнати
з ремонтом
97 / - / 12 м²
поверх 5 з 11
6.3 млн грн
76 537 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Шикарна квартира в елітному будинку з чудовою панорамою
Квартира після будівельників. Санвузол роздільний.
Система опалення індивідуальна газова. Є газ та електрика.
Квартира без меблів.
Житловий фонд від 2021 року. Є балкон, лоджія, панорамні вікна, відеоспостереження, консьєрж, охорона території, підземний паркінг та ліфт.
З вікон відкривається гарна панорама.
Продається квартира у цегляному будинку по вулиці Київська. Квартира дворівнева, верхній рівень мансардний. Загальна площа 140 кв.м, перший поверх — кухня, коридор, роздільний санвузол; другий рівень — коридор, дві кімнати, санвузол.
Опалення індивідуальне, тепла підлога всюди, де плитка.
Другий поверх весь утеплений та заповнений якісними матеріалами.