Продаж квартир в вул. Збройних Сил України, 35/1-35/5

4 оголошення по 4 квартирах
$ 35 тис.
1 129 $/м²

вулиця Івана Сірка, 34/2

ТРЦ "Атріум"
Продам 1 кімнатну квартиру в новобудові. Вул. Івана Сірка, р-н оз. Чеха. Квартира розташована на 10 поверсі. Не кутова. Цегляний будинок. Загальна площа квартири 31м2, перепланована в студію. Індивідуальне газове опалення (двох контурний газовий котел). Хороший ремонт. Лічильники світло/газ/вода. Проведений оптоволоконний інтернет. Всі меблі та техніка залишаються. Вартість 35000$. Квартира продається через агентство нерухомості. Телефонуйте.
1 кімната
з ремонтом
31 / 15 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 10
2020 Рік будівництва
$ 68 тис.
1 079 $/м²

вулиця Збройних Сил України, 37

оз. Чеха
Новинка в продажу 2 кімн. квартира з а/о в новобудові по вул. ЗСУ * поверх 3/10 *площа 63/22/15 Квартира не кутова, світла та тепла. Зроблено дорогий і якісний ремонт. При продажу залишаються меблі та якісна техніка, кондиціонер, сушильна машина, посудомийна машина, система очистки води та ін. В будинку ОСББ, просторий тамбур, дружні сусіди. Зручне розташування- поряд сучасна розвинена інфраструктура спального мікрорайону:новий сучасний дитсадок, 2 школи, магазини, ТРЦ, ринок, ресторани та кавʼярні та інше. Зона відпочинку біля озера Чеха. Можливий продаж під програму Євідновлення Телефонуйте, покажемо в зручний для Вас час
2 кімнати
з ремонтом
63 / 22 / 17 м²
поверх 3 з 10
2019 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 70 тис.
769 $/м²

вулиця Збройних Сил України, 37

оз. Чеха
Квартира має роздільне планування. Ремонт виконано за авторським проектом, що надає їй унікального стилю та якості. Всі кімнати мають власну атмосферу, а кухня є окремим простором для сімейних обідів та святкувань. Система опалення індивідуальна газова. Встановлені лічильники. Новим власникам залишаються всі меблі та нова побутова техніка. В квартирі є телевізор та Wi-Fi. Можливий продаж за державними програмами. Запрошуємо нових власників приміряти для себе щастя. Будинок житлового фонду від 2021 року. Є обладнане місце зі спортивним приладдям для занять спортом. З вікон квартири відкриваються шикарні краєвиди на місто. Квартира має 2 санвузли та 3 балкони, кожен з яких є зоною для відпочинку. Загальна площа квартири становить 91 м. кв., що створює відчуття простору та успіху в житті.
3 кімнати
з ремонтом
91 / - / 14 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 10
2019 Рік будівництва
без комісії
$ 40 тис.
833 $/м²

вулиця Івана Сірка, 34/2

ТРЦ "Атріум"
Квартира в гарному стані.
1 кімната
з ремонтом
48 / 40 / 20 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 10