115 оголошень по 111 об'єктах
1.8 млн грн
25 814 грн/м²
Ромны, Роменский район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 68 м², ділянка 2 соток.
Цегляний будинок в м. Ромни на 2 входи. Є-відновлення – так! В продажу одноповерховий будинок на входи з ремонтом. Всі комунікації підключені, автономне газове опалення. Зручний під’їзд, гараж для машини, додаткові господарчі приміщення. В самому будинку всі кімнати з ремонтом, можна заїхати і жити. Зручне розташування. Поруч зупинки маршрутного транспорту, магазин, річка. Ціна 39500 дол. Готові до пропозицій. Розглядаємо Є-Відновлення.4 кімнати
з ремонтом
68 / 33.5 / 6.7 м²
2 сот
1 поверх
1983 Рік будівництва
2 млн грн
3 077 грн/м²
Ромны, Роменский район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 650 м² з ділянкою 75 соток.
Продається окрема двоповерхова будівля, яка потребує ремонту або реконструкції. Будівля має великі просторі приміщення та можливість перепланування. Багато вікон забезпечують гарне природне освітлення. У будівлі є світло, вода та газ. Система опалення - власна котельня. Меблювання відсутнє. Будівля окрема, без сусідів, розташована на просторій ділянці в зеленій зоні з деревами, що створює тиху та затишну атмосферу. Є зручний підїзд. Розташована в тихому, зеленому місці. Будівля має великий потенціал під будь-який вид діяльності, такий як бізнес, склад, виробництво, готель, реабілітаційний центр або житлову реконструкцію. Санвузол: 2 і більше.без ремонту
650 м²
75 сот
2 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
1.6 млн грн
34 611 грн/м²
ул. Аптекарская, 2а
ЖК Центральный, Ромны
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира готова до початку ремонтних робіт. Планування роздільне, санвузол суміжний. Ремонт від будівельників.
Індивідуальне газове опалення забезпечується двоконтурним котлом, який також відповідає за гарячу воду. Встановлені лічильники.
Інформація відсутня.
Продаж напряму від забудовника, без комісій та переплат. Доступна державна програма кредитування - Єоселя.
Житловий комплекс Центральний має монолітно-каркасне будівництво, вільне планування квартир, великі панорамні вікна, підземний паркінг з укриттям, ліфт на усі поверхи включно з підземним паркінгом, сучасну домофонізацію та відеонагляд комплексу, закриту парковку у дворі будинку, новий дитячий майданчик та зони відпочинку. Також є консьєрж та охорона території.