Продаж 1-кімнатних квартир мкр. ГРЛ, Полтава

17 оголошень по 6 квартирах
без комісії
$ 26.5 тис.
685 $/м²

Решетилівська вулиця, 80

ТРЦ "Екватор"
Продаж Без комісії ,однокімнатної квартири у цегляному будинку на Браїлках, по вулиці Решетилівська 80. Квартира розташована на зручному 4-му поверсі 9-ти поверхового будинку. Загальна площа — 38,7м², кімната-13,6 м²,кухня -14,1 м². Компактне та практичне планування, усе продумано для комфортного проживання. Світла, чиста та охайна квартира в гарному житловому стані — можна одразу заїхати і жити.Меблі залишаються.Дивани розкладні.Замінені всі комунікації (пластикові труби).Центральне опалення .Тамбур на три квартири.Ліфт постійно працює.Також це чудовий варіант під інвестицію: квартиру легко здати в оренду та отримувати стабільний дохід. Будинок розташований у районі з добре розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, зупинка транспорту, ТРЦ Екватор,навчальні заклади та все необхідне для комфортного життя.
1 кімната
з ремонтом
38.7 / 13.6 / 14.1 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 9
1991 Рік будівництва
$ 30 тис.
822 $/м²

Решетилівська вулиця, 82

ТРЦ "Екватор"
Продається світла та затишна квартира площею 37 м², що розташована в надійному цегляному будинку. Велика кімната на 19 м² дозволяє не просто розставити меблі, а навіть зонувати простір або перепланувати помешкання у формат невеликої двокімнатної квартири. Квартира повністю готова до заселення або здачі в оренду, адже тут уже виконано косметичний ремонт. Наявність заскленого балкона та роздільного санвузла додає щоденного комфорту. Важливою перевагою є наявність технічного поверху та ідеальний стан даху, що гарантує вам спокій та тишу. Будинок обладнаний домофоном, а під’їзд завжди охайний. Локація — одна з найкращих для активного міського життя: у декількох хвилинах пішки знаходяться ТРЦ, супермаркети, дитячі садочки та школи. За детальною інформацією та записом на перегляд телефонуйте за номером вказаним в оголошенні.
1 кімната
без ремонту
36.5 / 19.1 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 36 тис.
1 059 $/м²

Решетилівська вулиця, 90

ТРЦ "Екватор"
Продаєтьсь однокімнатна квпртира, чешське планування, велика кімната 19м2, хороший ремонт, залишається все, документи готові
1 кімната
з ремонтом
34 / 19 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 5
$ 30 тис.
843 $/м²

Решетилівська вулиця, 82

ТРЦ "Екватор"
Увага!!! В продажу шикарна однокімнатна квартира, на Браїлках, неймовірна пропозиція як тільки потрапляєш в цю квартиру одразу в неї закохуєшся і взагалі не хочется її покидати, тому встигни щоб бути першим і вона дісталася саме тобі, хутчіш телефонуй та записуйся на перегляд, ти маєш бути першим щоб потім не жалкувати, що не встиг!!! Код 13643
1 кімната
без ремонту
35.6 / 18.9 / 6.7 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 9
$ 14 тис.
1 000 $/м²
Продається кімната з ремонтом. Зроблений якісний ремонт. Пластикові вікна. Кухня облаштована. Зручності на дві кімнати. Залишаються меблі та техніка. Документи підготовлені до продажу. До зупинки 5 хв.
1 кімната
з ремонтом
14 / - / 6 м²
поверх 8 з 9
$ 36 тис.
800 $/м²

вулиця Марії Башкірцевої

ТРЦ "Екватор"
Планування квартири роздільне. Ремонт під чистову обробку. Змонтована система опалення. Система електропостачання з готовими виводами під розетки та вимикачі. Встановлені лічильники води, газу і електроенергії. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Меблювання: Ні. Продаж за договором переуступки. Комісія АН. Будинок введено в експлуатацію. Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р. Металопластикові вікна з 2-камерним склопакетом. Вхідні протипожежні металеві двері з декоративним дизайном. Асфальтована дорога. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет.
1 кімната
без ремонту
45 / - / 10 м²
поверх 2 з 9