Продаж квартир: вулиця Гоголя, 14, Одеса

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
499 оголошень по 168 квартирахгенератор
15.6 млн грн
103 666 грн/м²
Дерибасівська вулиця, 18
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру в самом "сердце" Одессы на знаменитой Дерибасовской,
Великолепные двухуровневые аппартаменты рассчитаны на притязательных собственников, которые любят релакс, ведут стильную, гармоничную и комфортную жизнь,
Квартира общей площадью 150 .м. (без учета террасы 3-го уровня- 48,4 м2.) спланирована в 2 мастер- спальни на первом уровне, каждая со своим санузлом и гардеробной. Окна спален выходят в тихий уютный зеленый двор.
По уникальной отреставрированной лестнице Вы поднимаетесь на 2 этаж- там кухня-столовая 22 м 2 , гостиная с камином 23 м , оба помещения имеют выход в патио - из которого вы попадаете на открытую террасу с панорамным видом на старую Одессу.
Квартира полностью автономна- двухконтурный котел обеспечивает отопление и гарячую воду. генератор и аккумуляторная батарея на 100Квт поддерживают освещение в квартире в любое время. Теплые полы, центральное кондиционирование - все для Вашего удобства и комфорта . Уникальная квартира, какую редко встретишь в историческом центре.
3 кімнати
з ремонтом
150 / 53 / 22 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 4
1920 Рік будівництва
40.4 млн грн
133 304 грн/м²
Військовий узвіз, 13
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру- пентхауз в центре Одессы с видом моря!
303 м2 общей площади,
В одном уровне,
Свой этаж.
Высота потолка 4,2 метра,
Панорамное от пола до потолка остекление,
Окна евробрус.
Есть 2 балкона с видом на порт и город.
Свободная планировка,
6 мокрых точек для санузла,
На полу стяжка везде, кроме санузла.
Запись на просмотр:
068-106-04-03 Юлия
6 кімнат
без ремонту
303 / 250 / 35 м²
цегляна технологія
поверх 11 з 11
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2 млн грн
68 962 грн/м²
Приморська вулиця, 22
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Затишна однокімнатна квартира з ремонтом у центрі міста в чистому новому будинку по вулиці Приморській 22.
Загальною площею 29 м2. Розташована на 4 поверсі.
Повністю укомплектована.
Будинок за 5 хвилин пішки до Дерибасівської.
Вдалий варінт для орендного бізнесу.
id 213-021-425
1 кімната
з ремонтом
29 / 20 / 6 м²
поверх 4 з 7
2019 Рік будівництва
889 тис. грн
32 926 грн/м²
Приморський бульвар, 3
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам комнату Воронцовский переулок/Приморский бульвар
Площадь комнаты 21,5м
1 -кімнатна
27/21.5/3 м²
2 поверх з 2
СВОЯ кухня и санузел
Расположена на 2м этаже двухэтажного крепкого дома
Приборы учета свет и газ
Дворовая
Лестница внутренняя деревянная
Колоритный Одесский двор
Цена 20 000 у.е
1 кімната
без ремонту
27 / 21 / 3 м²
поверх 2 з 2
3.6 млн грн
43 368 грн/м²
Софіївська вулиця, 34
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
38473. Это кусочек Одессы, который больше не строят. Софиевская, дом графа Толстого. Настоящий городской особняк начала XIX века.
Не «под старину» - а оригинал.
- Парадная с колоннами и мрамором
- Высокие потолки
- Фасадный балкон
- Атмосфера, которую невозможно повторить в новострое.
✔️ полностью новая крыша
✔️ всего 5 квартир на этаже
Да, квартира в жилом состоянии. И да - здесь нужен ремонт.
Но именно такие объекты покупают с расчётом:
→ сделать гардеробную из коридора
→ раскрыть пространство
→ увеличить стоимость после ремонта
Потому что здесь платят не за «ремонт».
Здесь платят за локацию и архитектуру. 5 минут - Дерибасовская, Приморский бульвар, бульвар Жванецкого.
В 2 минутах: магазин, Новая Почта, школы, лицей, университет - всё в пешей доступности
Это не просто жильё. Это центр, который всегда в цене. Квартиры в таких домах после ремонта выходят в другой ценовой сегмент и по аренде, и по перепродаже.
2 кімнати
без ремонту
82 / 43 / 12 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 3
1850 Рік будівництва
9.8 млн грн
38 658 грн/м²
Європейська площа, 6
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Супер локация и супер цена!
Двухуровневая квартира в золотом треугольнике Одессы на ул. Европейской рядом с Екатерининской площадью.
Бельгийка с лифтом.
Красивая парадная с мраморной лестницей.
Панорамные окна . Отличный вид на город и море.
Состояние - под ремонт.
Высокие потолки.
Все коммуникации - газ, вода, электричество.
2 санузла.
Во дворе есть место для машины.
Идеально под бизнес — разделение этой площади на несколько смарт-квартир или мини-отель..
Id 43282
4 кімнати
без ремонту
253 / 163 / 61 м²
поверх 5 з 6
6.2 млн грн
55 188 грн/м²
Провулок Театральний, 16
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
‼️УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ‼️
Найкраща інвестиція • Пасивний дохід
Квартира приносить від 500у.е
Розташована в самому ЦЕНТРІ МІСТА біля ОПЕРНОГО ТЕАТРУ.
Провулок Чайковського/Катерининська
2 хвилини — Оперний театр, Дерибасівська, Приморський бульвар, Катерининська та Міський сад.
Загальна площа — 112,7 кв.м.
Дві спальні кімнати, велика кухня-вітальня, два санвузла, балкон.
Комфортний третій поверх.
Гарний житловий стан.
Повна комплектація - є всі необхідні меблі і техніка.
‼️Власне індивідуальне газове опалення.
Лічильники на комунікації.
Дах після ремонту - в чудовому стані.
Телефонуйте!
Подробиці по телефону, записуйтесь на перегляд
3 кімнати
з ремонтом
112.7 / 45 / 25 м²
поверх 3 з 3
2.2 млн грн
34 437 грн/м²
провулок Футуристів, 4
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта: 381835. АН "Атланта".
Пропонуємо у продаж квартиру в самому центрі Одеси! Двокімнатна квартира розташована на вул. Маяковського/Гоголя.
Закритий, доглянутий двір, простора квартира на середньому поверсі у міцному будинку, балкон. Кімнати роздільні, правильне планування. Стан чистий, житловий.
У кроковій доступності всі визначні памятки історичного центру міста.
Відмінна пропозиція для життя та орендного бізнесу.
Телефонуйте! Організуємо показ у будь-який зручний для вас час!
2 кімнати
без ремонту
64.5 / 38.4 / 7.4 м²
поверх 2 з 3
16.2 млн грн
46 345 грн/м²
Європейська площа, 5
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Екатерининская (Европейская) площадь / Приморский бульвар, продам уникальную квартиру, расположенную в двух уровнях на 4 этаже фешенебельного 4-ехэтажного дома-памятника архитектуры в историческом центре Одессы, 350/180/34 кв.м, 3 просторные спальни (31, 21 и 14 кв.м) со своими личными ванными комнатами, шикарный зал-гостиная (68 кв.м) для приемов и кабинет (22 кв.м), спортзал, отдельная кухня-столовая (28 кв.), два фасадных балкона и лоджия-зимний сад, много встроенных шкафов и гардеробных, подсобные бытовые помещения, действующий натуральный камин, центральное кондиционирование с управлением в каждом помещении для создания индивидуального климата, высота потолков 3,5 м, основная спальня с личной гардеробной (12 кв.м) и своей ванной комнатой (16 кв.м) с джакузи и душевой кабиной, полный комплект дорогостоящей мебели и бытовой техники известных мировых производителей, изысканный дизайн интерьера в современном классическом стиле, великолепная фасадная парадная с мраморной лестницей, достойные соседи, по-настоящему эксклюзивная квартира представительского класса в самом сердце Одессы возле Приморского бульвара и Потемкинской лестницы с потрясающим панорамным видом на Екатерининскую (Европейскую) площадь!
6 кімнат
з ремонтом
350 / 180 / 34 м²
поверх 4 з 4
2.2 млн грн
69 407 грн/м²
вулиця Гоголя, 7
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Предлагается к продаже однокомнатная квартира в самом Центре Одессы, ул Гоголя.
Идеальный вариант для арендного бизнеса.
Общая площадь 32 м.кв, этаж 2/5. Высота потолков 3.80 м
Квартира в отличном состоянии, заходи и живи.
При продаже все остаётся.
Закрытый двор.
1 кімната
з ремонтом
32 / 13 / 6 м²
поверх 2 з 4
2.5 млн грн
41 502 грн/м²
Софіївська вулиця, 17
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Не пропустіть шанс мати своє житло в одному з найпрестижніших районів міста!
Продаж квартири у самому центрі.
Приморський район, вул. Софіївська, орієнтир вул. Торгова.
Є горище, сухе, дах відремонтований. Кондиціонер.
Подвіря закривається на кодовий замок. Є місце для авто. ОСМД.
У пішій доступності Приморський бульвар, Міськсад, знаменита Дерибасівська та багато інших історичних памяток міста.
Телефонуйте! Організую показ у зручний для Вас час!
код обєкта 357292
2 кімнати
без ремонту
61 / 47 / 14 м²
поверх 3 з 3
1.7 млн грн
32 482 грн/м²
Університетська вулиця, 13
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам двухкімнатну квартиру в Бельгійському проєкті в самому Центрі по вул Університетська будинок 13 кут вул. Софіївської
Ти заходиш і одразу відчуваєш простір
Висота стелі 3.75 м, багато світла, багато повітря!
Загальна площа квартири 52 м²
2 роздільні кімнати
Бельєтаж
Встановлені кондиціонери, паркет .
Локація, яку люблять Одесити!
Центр міста, все поруч і реально пішки
Горсад, Дерибасівська, Оперний театр стають частиною твого щоденного життя!
В пішій доступності Рішельєвський ліцей та школа №37,університет ім. Мечникова, економічний університет, дитячі садки 63 «Пінокіо» і 99
Чому це вигідно?
Центр завжди в попиті
Підходить як для життя, так і під орендний бізнес!
Високі стелі дають можливість зробити стильний інтер’єр.
Зручно під офіс, салон або кабінет
Тиха вулиця в самому центрі.
Такі варіанти довго не чекають
Телефонуй і домовляйся про перегляд!
Транспорт
трамвай 7
маршрутки 220, 121, 145, 146, 242
2 кімнати
з ремонтом
52 / 32 / 8 м²
поверх 1 з 3
2.1 млн грн
33 326 грн/м²
провулок Футуристів, 10
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора 2-кімнатна квартира в самому серці Одеси — в провулку Маяковського!
Один із найзатишніших куточків історичного центру. Всього одна хвилина пішки до Дерибасівської та Міського саду. Справжнє серце Одеси — з багатою історією, неповторним колоритом і справжньою одеською душею.
Площа квартири — 65 м
Високі стелі 3.5 метра
Великі вікна наповнюють оселю природним світлом, з них відкривається вид на затишний одеський дворик
Квартира розташована в історичній будівлі з міцними стінами
Ідеально підійде:
Для комфортного життя в престижному районі
Для бізнесу
Для інвестицій — висока ліквідність
Район з розвиненою інфраструктурою: усе поруч — кав’ярні, театри, музеї, торгові галереї, школи, сквери
2 кімнати
без ремонту
64 / 38 / 8 м²
поверх 2 з 2
4.7 млн грн
56 210 грн/м²
Європейська вулиця, 14
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ете жити біля Оперного театру та ГОРСаду у місті Одесі?!
У нас є така квартира, та сама рідкісна пропозиція, яку ви шукали!
У продажу трикімнатна квартира з ремонтом у самому центрі історичного міста Одеси на вулиці Європейській (Катерининській) перетин з Дерибасівською.
Будинок знаходиться у середині закритого двору. Міцний будинок, товсті стіни.
Загальна площа квартири – 83 метри квадратних.
Квартира тристороння, кімнати роздільні, окремо є вбиральня та суміщений санвузол, встановлений резервний бак з водою на 500 літрів.
На кухні встановлена газова колонка та газова плита, що забезпечує вам незалежність від вимкнення світла.
Квартира в хорошому стані, заходь та живи, тільки потрібно доукомплектувати меблями та частково технікою.
Не втрачайте можливість жити в самому серці Одеси та насолоджуйтесь життям на повне!
Жити в центрі Одеси - це привілей, доступний лише обраним. Тут ви знайдете все необхідне для комфортного життя: ресторани, магазини, парки, пляжі та визначні памятки.
Це ідеальне місце як для постійного проживання, так і для оренди.
Не сумнівайтеся – це те, що ви завжди шукали!
Телефонуйте.
3 кімнати
з ремонтом
83 / 56.1 / 12.5 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 3
7.8 млн грн
38 880 грн/м²
вулиця Гоголя, 11
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже просторная 3-комнатная квартира на улице Гоголя. Общая площадь 192 кв. м., расположенная на первом этаже 2-этажного особняка. Высокие потолки 4,2 м. Огромные комнаты с лепниной, колонами и камином переносят нас в 18 век. Квартира двухсторонняя, 2 раздельные спальни 34 и 41кв. м. Большой зал 52 кв. м. Кухня совмещенная с холлом 30 м. 2 санузла, гардеробная, балкон, рабочая буржуйка.
3 кімнати
без ремонту
200 / 127 / 35 м²
поверх 1 з 2
9.8 млн грн
38 480 грн/м²
Європейська вулиця, 6
вул. Дерибасівська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам двухуровневую квартиру общ площадь 254 м.
в золотом треугольнике Одессы на ул. Европейской рядом с Екатерининской площадью. 5 И 6 этажи. Бельгийка с лифтом. Дом из красного кирпича. Красивая парадная с мраморной лестницей. Панорамные окна .
Красивый вид на город и море.
Квартира от строителей. Высота 3.5 и 3,03 и.Дом с газом. Отопление ТЭЦ.
Жилая площадь 163 м. Кухня 61 м.
2 санузла. Балкон.Счетчики на газ, воду и электроэнергию. Во дворе есть место для машины.
Идеальный вариант — разделить эту площади на 3-4 малых смарт-квартиры под аренду.
Сейчас такие объекты часто покупают под мини-отели или IT-офисы.
4 кімнати
без ремонту
254 / 163 / 60 м²
поверх 5 з 5
10.3 млн грн
94 558 грн/м²
Військовий узвіз, 13-А
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже 2х к квартира в новом современном комплексе в центре Одессі,
Квартира расположена на 3 єтаже общ.109 м.кв ,в кварире выполнен качественній евроремонт,укомплектована мебелью и бытовой техникой,в комплексе ведется видеонаблюдение,охрана 24/7.Шаговая доступность к парку,Дерибасовской.
Отличный вариант как для инвестицей так и сдачи в аренду.
2 кімнати
з ремонтом
109 / 50 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 10
2015 Рік будівництва
2 млн грн
74 072 грн/м²
Приморська вулиця, 22
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Предлагается квартира в ЖК Дом на Приморской. Удобный второй этаж, окно и балкон во двор. Двор и парадная закрыты на электронный ключ. Во дворе гостевая парковка. На каждом этаже, в лифте и во дворе видео наблюдение.
В квартире 4 года назад был сделан современный ремонт. В санузле теплый пол.
Дом сдан более 3х лет назад. Низкие коммунальные платежи.
В пешей доступности ( 5 минут) Европейская площадь и все одесские достопримечательности. идем под программу
1 кімната
з ремонтом
27 / 18 / 5 м²
поверх 2 з 5
2019 Рік будівництва
7.1 млн грн
29 993 грн/м²
провулок Футуристів, 4
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Провулок Футуристів (Маяковського)/вулиця Гоголя
Нова двоповерхова будівля для життя або комерційної діялтьності: під приватну клініку, представництво, салон, офіс компанії чи ін.
Побудована у 2020 році!
Закрита територія.
Свій невеликий дворик. Місце для авто.
Хол-вітальня, або зона для прийому відвідувачів та рецепшн - 40 кв.м.
Пять окремих ізольованих кімнат, або шість кабінетів (можна перепланувати та збільшити їх кількість);
Два санвузли.
Євроремонт.
Тераса для вiдпочинку/BBQ.
Індивідуальне опалення.
Цілком всі міські комунікації !
Унікальна пропозиція:
- розташування у самому серці Одеси (сама омріяна одеситами локація);
- варіативніть експлуатації (можна жити на одному поверсі, а на другому вести комерційну діяльність або мати приватний будинок у такій шикарній локації);
- Сенсаційно низька ціна у звязку з переїздом 760 у.о./кв.м.;
Завжди затребуваний! Завжди у ціні!
Безпрограшна інвестиція!
Дзвінок-Огляд-Угода під ключ-легко!
Телефонуйте поки що у продажу!
+380637350306
5 кімнат
з ремонтом
237 / 167 / 31 м²
поверх 1 з 2
можливий продаж по єОселя
1.6 млн грн
59 809 грн/м²
Приморська вулиця, 22
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається квартира-студія у ЖК "Дім на Приморській" на вул. Приморській.
Загальна площа 26 м².
Грамотно спроектована: просторий open-space простір із зоною кухні та відпочинку, повноцінний санвузол із душовою, зручна вхідна група та балкон із приємним міським видом.
Завдяки формі приміщення простір сприймається значно більшим за свій метраж.
Виконаний якісний сучасний ремонт у спокійній преміум-палітрі: фактурні стіни з декоративною штукатуркою, стильне освітлення, якісний ламінат, дизайнерська плитка у кухонній зоні та санвузлі, сучасна нова сантехніка, натяжні стелі. Проведено трасу під кондиціонер.
Всі комунікації для кухні та техніки вже підготовлені — квартира повністю готова до фінальної комплектації без додаткових чорнових робіт.
Окремий плюс — великі вікна та вихід на балкон, завдяки чому квартира наповнена природним світлом та візуально виглядає легкою й дорогою.
2 поверх із 7 — оптимальний рівень для комфортного життя без залежності від висоти.
Закрита територія. Відеоспостереження. Ворота на пульті. Генератор.
Приморський район традиційно залишається одним із найпопулярніших в Одесі.
Пішки доступні центр міста, море, кафе, транспорт, прогулянкові зони та вся необхідна інфраструктура.
Для нового дому в Приморському районі з готовим ремонтом це справді сильна пропозиція на ринку.
Записуйтесь на перегляд — такі варіанти рідко затримуються в продажу.
1 кімната
з ремонтом
26 / 16 / 5 м²
поверх 2 з 7
2019 Рік будівництва
2 млн грн
39 991 грн/м²
Садова вулиця, 15
Соборна площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Двухкомнатная квартира 50м2 в самом сердце Одессы
На улице Садовой
2 комнаты смежные
Закрытый двор
Полы паркет
Гардеробная 5м2
Мебель, техника.
2 кімнати
без ремонту
50 / 31.4 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
1959 Рік будівництва
11.1 млн грн
115 708 грн/м²
Гаванна вулиця, 1
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу простора та стильна квартира в центрі Одеси, вул. Гаванна.
Загальна площа — 96 м², стелі 3 м. Зручне сучасне планування: кухня-студія 30 м², дві світлі спальні по 17 м², два санвузли, гардеробна та великий балкон 9 м².
Квартира з абсолютно новим дизайнерським ремонтом, повністю укомплектована вбудованою кухнею, меблями та всією необхідною технікою.
Будинок клубного типу, побудований з червоної цеглини, із закритою та охоронюваною територією, що забезпечує комфорт та безпеку.
2 кімнати
з ремонтом
96 / 34 / 30 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 10
4.9 млн грн
48 878 грн/м²
Військовий узвіз, 5/1
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ул. Военный спуск 5/1, ЖК Шах Наме,
Третий этаж.
Общая 100.8 м.кв.
Кухня-столовая 17 м.кв.
Три комнаты. Балкон. Автономное газовое отопление
3 кімнати
без ремонту
100 / 65 / 17 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 9
2007 Рік будівництва
3.8 млн грн
62 964 грн/м²
Ланжеронівська вулиця, 21
Міський сад
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже просторная квартира-студия площадью 60м2 в историческом доме 1820 года постройки. Расположена на 1 этаже 3-этажного дома в самом сердце города. Выполнен авторский ремонт, квартира полностью укомплектована всей необходимой мебелью и техникой — готова для комфортного проживания или сдачи в аренду. Тёплые полы, кондиционер, оборудованная кухня, гардеробная. Централизованное отопление. Есть парковочное место. Вся инфраструктура центра города в пешей доступности: парк, театр, рестораны, супермаркеты, транспорт.
1 кімната
без ремонту
60 / 25 / 5 м²
поверх 1 з 1