В продаже 2-хкомнатная квартира в историческом центре Одессы на улице Гоголя.
Квартира расположена на первом этаже двухэтажного дома в тихом уютном дворе. Две небольшие спальни и гостиная с кухней. В квартире есть все необходимое для комфортного проживания, включая кухню со всей необходимой техникой, уютную гостиную с диваном и укомплектованные спальни с удобной мебелью.
Большим достоинством этой квартиры является наличие большого палисадника.
Есть парковочное место!
Расположение квартиры на улице Гоголя позволяет быстро добраться до всех основных достопримечательностей Одессы, включая оперный театр, площадь Приморскую и музей западного и восточного искусства.
Звоните!
340693-71 (Код обьекта в нашей базе).
В продаже просторная 3-комнатная квартира на улице Гоголя. Общая площадь 192 кв. м., расположенная на первом этаже 2-этажного особняка. Высокие потолки 4,2 м. Огромные комнаты с лепниной, колонами и камином переносят нас в 18 век. Квартира двухсторонняя, 2 раздельные спальни 34 и 41кв. м. Большой зал 52 кв. м. Кухня совмещенная с холлом 30 м. 2 санузла, гардеробная, балкон, рабочая буржуйка.
Продам 5-комн. квартира 3/4, ул. Гоголя/ Сабанеев мост, Памятник архитектуры, 200/120/15, двухсторонняя, два балкона с видом на фасад, действующий камин, h-4.20, два санузла, газовый котёл, колонка, паркет, гардеробная, подсобные помещения, роллеты на окнах, мебель, техника, ремонт, мраморная лестница, две квартиры на этаже, свободная, 300 000 у.е., торг, тел. 0683695656, 0664061606, 0930183049
Продаётся уникальная квартира в самом сердце исторической Одессы — на улице Гоголя.
Дом — памятник архитектуры, внесён в список объектов Всемирного наследия ЮНЕСКО. Это не просто жильё — это часть истории города.
Квартира наполнена светом и очарованием. Просторная гостиная с высокими потолками и большими окнами открывает потрясающий вид на шедевры исторической архитектуры, Оперный театр, морской пейзаж и знаменитый Воронцовский маяк.
Преимущества:
• Уникальное расположение в центре Одессы;
• Шаговая доступность до достопримечательностей, музеев, ресторанов, кафе и бутиков;
• Живописные виды и атмосфера старого города;
• Уют и комфорт в сочетании с культурной ценностью.
Эта квартира — идеальный выбор для тех, кто ценит эстетику, историю и престиж.
Сделайте себе счастье - купите квартиру в Одессе!
Квартира після повного капітального ремонту, виконаного в класичному стилі бароко. Вона має кухню, затишну вітальню та спальню з зручним ліжком.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. На кухні є вся необхідна техніка.
Квартира розташована на середньому поверсі будинку в тихому затишному дворі.
Квартира знаходиться в центрі Одеси, на вул. Гоголя. Це дозволяє швидко дістатися до всіх основних памяток міста, включаючи Оперний театр, Приморську площу та музей західного та східного мистецтва.
Квартира з капітальним ремонтом, все робилося для себе. На другому поверсі розташовані простора кухня площею 13 кв.м., санвузол з душовою кабінкою, дві роздільні кімнати (дитяча та спальня). Також є окремий кабінет та гардеробна. На третьому поверсі розташована окрема квартира з кухнею площею 7,8 кв.м., санвузлом та кімнатою площею 12,1 кв.м.
У квартирі встановлений двоконтурний котел ОАГВ, що дозволяє регулювати комфортний клімат.
Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Також укомплектована меблями та побутовою технікою окрема квартира на третьому поверсі.
Квартира продається.
Будинок розташований у самому центрі міста. У пішій доступності історичні памятки, Катерининська площа, Тещин міст, Приморський бульвар, Оперний театр, Горсад та Дерибасівська. Для прогулянок доступні два парки: Грецький та Стамбульський.
Квартира простора, дворівнева. Відмінний варіант як для життя, так і для орендного бізнесу.
Квартира з роздільним плануванням. Виконано частину чорнових робіт. Установлено панорамне скління.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням. Доступні газ, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація.
Квартира продається без меблів та побутової техніки.
Можливий ремонт "під ключ". Ціна договірна.
Квартира розташована в царському будинку. Чиста парадна з мармуровими сходами.
Квартира розташована в історичному центрі міста.
Квартира має великий балкон з видом на море та місто. Встановлена пожежна сигналізація та відеоспостереження.
Квартира має двостороннє планування. Вона включає 2 окремі спальні площею 34 і 41 кв. м., велику залу 52 кв. м. та кухню, поєднану з холом 30 кв. м. Також є 2 санвузли, гардеробна, балкон та буржуйка.
Квартира розташована в особняку з огородженою, зеленою придомівною територією.
Квартира має високі стелі 4,2 м. Величезні кімнати з лепниною, колонами та каміном створюють атмосферу вишуканості та величі, переносячи нас в 18 століття.
Квартира має правильне планування з трьома окремими кімнатами та кухнею площею 18 кв.м. Висота стель становить 4.5 м. Зроблено капітальний ремонт з демонтажем старих конструкцій та заміною на нові. Встановлені нові підлоги та паркет, нова штукатурка, нові комунікації водопостачання та каналізації, електропроводка. Копії елементів декору повторені. Встановлені нові вікна (евробрус, склопакети) та двері (суцільне полотно 3.3 метра).
Встановлено автономне опалення з двоконтурним котлом.
Умови здачі або купівлі не вказані.
Квартира розташована в будинку з атлантами, памятці архітектури, визнаному однією з головних памяток Одеси та візитних карток міста. Будинок вважається одним із чотирьох найкрасивіших будинків Одеси та найвражаючішим творінням архітектора Л.Л. Влодека.
Будинок розташований у "золотому трикутнику", що обєднує Одеський оперний театр, памятник Дюку де Рішельє, Потьомкінські сходи, Приморський бульвар, Воронцовський палац, Шахський палац, будинок з атлантами, садибу Толстих та Катерининську площу. Цей трикутник є основним туристичним маршрутом.
До квартири належать два паркувальних місця: одне у дворі та одне в 100 метрах на охоронюваній стоянці.
Квартира-апартаменти з роздільним плануванням. Зроблено авторський проект ремонту.
У квартирі є кондиціонер.
Апартаменти повністю мебльовані та оснащені побутовою технікою. Є телевізор з плоским екраном і супутниковими каналами, повністю обладнана кухня з посудомийною машиною і холодильником, пральна машина та 2 ванні кімнати з душовими кабінами.
Квартира продається.
Апартаменти розташовані в будинку зі своїм входом.
Апартаменти знаходяться в історичному центрі Одеси. Менше ніж за 1 км розташований Одеський театр опери та балету, а в 1,8 км - памятник герцогу де Рішельє. Пляж Ланжерон знаходиться в 2,8 км від квартири.
Є безкоштовний Wi-Fi, цілодобова стійка реєстрації. Квартира обладнана гратами на вікнах, сигналізацією, пожежною сигналізацією та відеоспостереженням.
Квартира має вільне планування та стан після будівельників. В подарунок надається дизайн-проект з усіма кресленнями та схемами.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Будинок побудований з ракушняку та має нову покрівлю. До квартири належить тераса.
Квартира з роздільними кімнатами, суміжним санвузлом та гардеробною. Є євроремонт.
У квартирі централізоване опалення.
Квартира мебльована.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є нова покрівля. Парадна чиста та закрита.
Квартира затишна та чиста. Є балкон та вид на море.
Квартира має простору вітальню з великими вікнами, що забезпечують чудовий вид на навколишню історичну архітектуру, Оперний театр, море та Воронцовський маяк. Ремонт під чистову обробку.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральною каналізацією, електрикою, газом та центральним водопроводом.
Квартира розташована в історичному центрі Одеси в будинку-памятці архітектури, який має статус обєкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Квартира розташована в історичному центрі Одеси, недалеко від безлічі визначних памяток, музеїв, ресторанів, кафе та магазинів. Ви зможете легко та швидко дістатися до всіх головних місць у місті.
Санвузол роздільний. Квартира має мультимедіа без мультимедіа.
Квартира має просторе планування. Дві кімнати - одна з діючим каміном та виходом на балкон, друга - затишна спальня з вікнами у тихий двір. Є велика світла кухня та роздільний санвузол. Вхід до парадної здійснюється з двору.
Квартира розташована в історичному центрі Одеси. Будинок двоповерховий.
Квартира знаходиться в самому серці Одеси та має пішу доступність до всіх памяток центру.
Квартира має затишну атмосферу старої Одеси. Вона характеризується тишею та світлом.