Продажа 1-комнатных квартир мкр. Малый Фонтан, Одесса
333 оголошення по 86 квартирах
6.9 млн грн
98 326 грн/м²
Французский бульвар, 85/5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в житловому комплексі Грінвуд на Французькому бульварі. Загальна площа 70 м2. Розташована на 11-поверcі.
Виконані чернові роботи-поставили стіни, розведено електрику, закладні під кондиціонери, закуплено дорогу сантехніку.
У подарунок новим власникам буде передано дизайн-проєкт із візуалізацією, а також раніше придбані матеріали для санвузла та ванної кімнати
Елітний будинок має унікальне розташування – у Приморському районі на Французькому бульварі, в оточенні чудових санаторіїв та зелених парків, море у кроковій доступності.
ЖК «GreenWood» – це сучасний тип елітного житла для бажаючих зробити своє життя максимально комфортним, тому мешканцям пропонують послуги для прекрасного відпочинку.
До складу комплексу входить фітнес-клуб, СПА-центр.
№ 213-232-391
1 кімната
без ремонту
70 / 18 / 32 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 16
2017 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
4 млн грн
68 126 грн/м²
Французский бульвар, 22/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В продаже 1к. квартира на Французском бульваре в новом доме с видом на море
Общая площадь квартиры 57,5 м2
Спланирована в отдельную спальню с гардеробной, кухню-студию, совмещенный санузел с техническим помещением
Выполнен качественный ремонт
Квартира продается со всей мебелью и техникой
1 кімната
з ремонтом
58 / 1 / 1 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 23
2016 Рік будівництва
генератор
6 млн грн
112 271 грн/м²
Французский бульвар, 63/65 к3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1-кімнатна квартира 53,4 м² з ремонтом у Kandinsky Odessa Residence
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира у преміальному комплексі Kandinsky Odessa Residence, 3 секція (будинок зданий).
Характеристики:
• Площа — 53,4 м²
• Поверх — 5/21
• Кухня — 12 м²
• Висота стелі — 3 м
Стан:
• Новий якісний ремонт
• Перша пропозиція у цьому плануванні з готовим ремонтом
• Повністю укомплектована, готова до проживання
Оснащення:
• Побутова техніка Samsung (пральна та сушильна машини, посудомийна машина, холодильник)
• Система фільтрації води (на всю квартиру + окремо кухня)
• Подрібнювач харчових відходів
• Ліжко з натурального дерева
• Штори blackout
• Плазмовий телевізор
• Кухня з дерев’яною стільницею
• Вхідні двері з індивідуальним оздобленням
Планування:
• Простора кухня та кімната
• Панорамні вікна, багато природного світла
• Великий балкон (один із найбільших у комплексі)
• Додаткове приміщення під кабінет або гардеробну
Переваги:
• Єдина квартира з ремонтом у комплексі на даний момент
• Відсутність конкуренції
• Високий інвестиційний потенціал
Про комплекс:
Kandinsky Odessa Residence — преміальний житловий комплекс:
• Закрита територія, охорона
• Відеоспостереження, консьєрж
• Автономний генератор (ліфти, вода, опалення працюють)
• Паркінг, зони відпочинку
1 кімната
з ремонтом
53.4 / 20 / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 21
2021 Рік будівництва
7 млн грн
92 952 грн/м²
Французский бульвар, 85/5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
25340 Продам 1-х комнатную квартиру с современным дизайнерским ремонтом на Французском бульваре. Просторная светлая комната, комфортная кухня-студия с уютной мебелью, вместительная прихожая, балкон с боковым видом на море. Территория дома закрыта под круглосуточным наблюдением. В доме действующая Spa-зона, фитнес -зал и подземный паркинг.
Дом расположен в зеленой зоне у моря. Район с хорошо развитой инфраструктурой.
1 кімната
з ремонтом
75 / 28 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 18
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
6.4 млн грн
120 442 грн/м²
Французский бульвар, 63/65 к4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам апартаменти на Французькому бульварі в ЖК Кандинський
Апартаменти 53,1 кв.м
1 спальня, кухня-студія, суміжний санвузол з ванною, велика лоджія з видом на море.
Виконано якісний ремонт, мебльовано, будинок зданий і частково заселений.
1 кімната
з ремонтом
53.1 / 15 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 21
2021 Рік будівництва
3.9 млн грн
57 734 грн/м²
проспект Шевченко, 29/1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Код обєкта: 393567. АН "Атланта".
У продажі простора 1-кімнатна квартира в ЖК Олімпійський на проспекті Шевченка.
Будинок зданий. Велика однокімнатна квартира з чудовим видом на парк Перемоги і заходи сонця.
Квартира готова до ремонтно-оформлювальних робіт, вільне планування, легко перепланується в євродвушку. Житловий комплекс "Олімпійський" - сучасна новобудова преміум-класу в престижному районі Одеси з видом на Чорне море.
ЖК Олімпійський відрізняється стильною архітектурою, 30 поверхами панорамних вікон і благоустроєною територією з розвиненою інфраструктурою. Цей житловий комплекс створений для тих, хто цінує комфортне житло і високий рівень життя біля моря.
Розташований в оточенні зелені та комфорту, поруч з Ботанічним садом і парком Перемоги.
Зручне розташування та транспортна розвязка дозволять швидко дістатися в будь-який район міста.
Телефонуйте у зручний час, організуємо показ.
1 кімната
без ремонту
66.9 / 22 / 17.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 30
2021 Рік будівництва
генератор
2.4 млн грн
95 928 грн/м²
проспект Шевченко, 30
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру-студию в ЖК «Олимпиец» на проспекте Шевченко.
Напротив парк Победы! Рядом Генуэзская, Аркадия, море!