Продаж квартир: Базарна вулиця, 4, Одеса

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
489 оголошень по 166 квартирах28.6 млн грн
136 302 грн/м²
Успенська вулиця, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Унікальна квартира в статусному житловому комплексі Valmax у кращій локації в Одесі.
Для знавців місцевого ринку нерухомості Valmax - синонім тихої розкоші. Це рівень коли ви нікому нічого більше не доказуєте. Комплекс розташований у історичному центрі Одеси і утопає в деревах парк ім. Тараса Шевченка. Територія комплексу величезна (4га) та має статус найприватнішої території у місті.
Простора квартира з сучасним і актуальним інтерʼєром та вдалим плануванням ідеально підійде для дружньої сімʼї.
То окремі спальні, зонована кухня - вітальня 74,4 метри з виходом на терасу. Два додаткових балкони зі спальні та ванної кімнати, гостьовий санвузол та велика кладова. Весь інтерʼєр провідних світових брендів включений у вартість.
Будинок повністю автономний та енергонезалежний. Квартира на поверсі «під ключ».
В радіусі 10 хвилин пішої прогулянки - пляж Ланжерон, Парк Шевченка, історичний центр з усіма перевагами інфраструктури та архітектури.
Пропозиція вигідно відрізняється від декількох аналогічних обʼєктів в комплексі за рахунок більш вдалої площі і планування та актуальності ремонту. В житті виглядає ще краще та затишніше. Після перегляду ви самі приймете прагматичне та обґрунтоване рішення.
Телефонуйте для організації перегляду 0638682729
3 кімнати
з ремонтом
210 / 87.4 / 74.4 м²
цегляна
поверх 2 з 6
2005 Рік будівництва
14.5 млн грн
120 095 грн/м²
Маразліївська вулиця, 64
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Трёхкомнатная квартира на Маразлиевской в ЖК «Патриций»
Общая площадь - 121 метр. Кухня-гостиная, три спальни, два санузла. Балкон с красивой панорамой города, квартира двусторонняя. Качественный дизайнерский ремонт, практически не жили. Сделана шумоизоляция, установлены комбинированные тёплые полы - электрические и водяные, двухконтурный газовый котёл, система видеонаблюдения. Малоквартирный дом из красного кирпича с закрытой охраняемой территорией и подземным паркингом.
*Продажа без комиссии для покупателя
Цена - 330.000$
3 кімнати
з ремонтом
121 / 72 / 43 м²
цегляна
поверх 8 з 10
2009 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
7.9 млн грн
112 741 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу сучасна 2-кімнатна квартира в новому житловому комплексі, розташованому в кроці від парку і морського узбережжя ідеальне місце для комфортного життя в престижному районі міста. Поруч театр Музичної комедії, прогулянкові зони Французького бульвару.
Квартира повністю готова до проживання:
Стильний сучасний ремонт
Кухня-вітальня відкритого типу з виходом на балкон.
Окрема спальня затишна і тиха.
З усіх вікон вид на море!
Телефонуйте квартира чекає на свого нового власника!
2 кімнати
з ремонтом
70.3 / 36.4 / 14.7 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 16
2017 Рік будівництва
9.2 млн грн
121 064 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 23б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2 комнатную квартиру в доме премиум класса Башня Chkalov
Квартира общей площадью 76,4 кв.м. расположена на 10м этаже 17 этажного жилого дома.
В квартире выполнен свежий современный дизайнерский ремонт, идеальная планировка: кухня гостиная с панорамными окнами на море (прямой вид), смежный санузел с ванной и две отдельные спальни.
Полностью укомплектована мебелью и бытовой техникой, кондиционеры в каждой комнате.
Идеальное расположение: Море в пешей доступности, Парк Шевченко, пляж Отрада, Ланжерон две школы рядом.
Закрытая территория, круглосуточная охрана, видеонаблюдение, подземный паркинг
Квартира оформлена по эксплозивному проекту , использованы дорогие материалы, элитная мебель и техника.
АВТОНОМНОЕ ЭЛЕКТРОСНАБЖЕНИЕ - СВЕТ 24/7 ( в доме мощный генератор)
Звоните, оперативные показы
Будинок та двір:
Башня CHKALOV — жилой комплекс в самом центре Одессы. Во внешнем виде и концепции башни заложены отсылки к американской архитектуре 30-х годов. Секции башни объединяет атриум. Галереи атриума, холл, лаунж зону и панорамные лифты дополнительно освещает архитектурная подсветка. Лаунж зона атриума — круглогодичное место для отдыха жильцов с декоративным водным пространством. Водное пространство есть и в холле: его украшает графический фонтан, в котором вода формирует бесконечное количество фигур, рисунков и надписей с разноцветной подсветкой.
Вечером башню освещает итальянская система QLT Lightning. Интенсивность и цвет подсветки изменяется на протяжении суток.
Планування:
Планировка:
Кухня гостиная с раскрытой лоджией
2 отдельные спальни
Смежный санузел
Холл
2 кімнати
з ремонтом
76.4 / 39.3 / 32.2 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 17
2017 Рік будівництва
19.8 млн грн
123 839 грн/м²
вулиця Володимира Рутківського, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора трикімнатна квартира з терасою з якою відкривається вид на море.
Квартира загально площею 160 м2, розпланована на дві спальні, кухню-вітальню, два санвузли.
В квартирі виконаний ремонт по авторському дизайн проекту, повністю укомплектована дорогими меблями та побутовою технікою.
Поряд парк Шевченко, Ланжерон, кафе та ресторани, школа та дитячий садочок. До центру міста 10 хвилин.
№ 213-136-216
3 кімнати
з ремонтом
160 / 70 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 17
2011 Рік будівництва
6.9 млн грн
89 444 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 23б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа! Квартира в ЖК «Чкалов» премиум класса (Центр)
Свободная планировка!
76,8м2
— 11 этаж
переуступка
Цена 156 500 $ , отдельно можно приобрести паркинг за 38 000 $
Просторная, светлая квартира с панорамным видом на город. ЖК премиум-класса с подземным паркингом, контролем доступа и высокоскоростными лифтами. Отличное сочетание комфорта, стиля и престижной локации.
2 кімнати
без ремонту
76.8 / 34 / 28.8 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 18
2017 Рік будівництва
6.6 млн грн
128 154 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Предлагается к продаже 1-комнатная квартира в ЖК Бельэтаж.
Квартира расположена на 14/ 17 этажного дома, общей площадью 51,2 м.
Правильная планировка спальня 16м, кухня и зона отдыха с выходом на балкон, гардеробная.
Из окон открывется красивый вид на Французский бульвар, Музкомедию и море.
Выполнен эксклюзивный дизайнерский ремонт. Квартира укомплектована мебелью и бытовой техникой.
Дом расположен по ул. Леонтовича. Рядом парк Шевченко, пляж Ланжерон, центр города, рынок Привоз.
ЖК Бельэтаж - это современный дом премиум класса, есть подземный паркинг, система управления «умный дом».
Охрана и видеонаблюдение по всей территории комплекса, консьерж сервис.
Дом спроектирован и построен с учетом исторического облика Одессы и гармонично вписывается в архитектуру города.
Мраморные парадные, скоростные бесшумные лифты, красивый внутренний двор, респектабельные соседи.
Звоните - просмотр в удобное время!
1 кімната
з ремонтом
51.2 / 16 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 16
2017 Рік будівництва
2 млн грн
33 778 грн/м²
провулок Канатний, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Этот район, парка Шевченко и Музкомедии в особой рекламе не нуждается.
От квартиры пешком до пляжа Ланжерон - 10 минут.
У нас - "бельгийка". Это крепкий, царский дома с метровыми стенами.
Здесь летом прохладно, а зимой - тепло.
Хороший, добротный ремонт и автономное своё отопление, котел.
Три комнаты, кухня, столовая, потолки 3,20.
Много окон, на всех ролеты.
В квартире есть 2 входа - парадный и запасной, с бронированными дверями.
Как вариант - половину квартиры можно использовать под офис, во второй - жить.
Цена - очень интересная.
Обусловлена тем, что квартира - низкий первый этаж, 5-6 ступенек вниз, но окна - над землёй.
Иначе, где ещё найти 60 метров 3-шку с капремонтом, в Приморском районе, за такие деньги?
Кстати, в других районах тоже таких вариантов нет)).
3 кімнати
з ремонтом
60 / 40 / 9 м²
цегляна
поверх 1 з 5
1959 Рік будівництва
2.6 млн грн
44 039 грн/м²
Мала Арнаутська вулиця, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Трикімнатна квартира на вул. М. Арнаутська/Ланжерон.
Загальна квартира, 60 м2, розташована на 1 поверсі. Окремий вхід.
Високі стелі, житловий стан
Планування: 3,5 кімнати, кухня, санвузол з ванною.
Оснащення: газ, двоконтурний котел, 3 кондиціонери.
10 хвилин до пляжу Ланжерон.
№ 213-309-384
3 кімнати
з ремонтом
60 / 35 / 6 м²
поверх 1 з 3
10.1 млн грн
131 545 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 23б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна квартира в житловому комплексі Башта Чкалов з видом на море та місто.
Загальна площа 77 м2.
Розпланована на і кухню – вітальню, майстер спальню, вбиральню, два санвузли.
З вікон квартири відкривається чудовий краєвид на море та старе місто.
У квартирі виконаний дорогий якісний ремонт авторського дизайну проекту.
Меблі та техніка від відомих виробників.
ЖК Башта Чкалов район парку Шевченка один із найкращих будинків в Одесі.
Розташований за адресою Велика Арнаутська 23б, парк Шевченка. Прекрасне місце розташування. Центр, море, парк. Будинок збудований за всіма сучасними технологіями. У будинку є спортзал, який входить у вартість квартплати, ви зможете відвідувати його цілодобово. Є басейн, територія дитячої зони.
№ 213-158-202
1 кімната
з ремонтом
77 / 25 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 17
2017 Рік будівництва
52.8 млн грн
165 147 грн/м²
Успенська вулиця, 2в
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будинок в парку Шевченка в Одесі:
320 м2 загальної площі,
4 сотки землі,
2 поверхи збалконами та терассою.
Виконані всі чистові роботи,
Санвузол на кожному поверсі з ремонтом.
3 Спальні кімнати та
Вітальня 45 м2 - з ремонтом.
Кухня 30м2 з виходом на терасу, зараз без вбудованих меблів.
Є гараж на 2 авто, який можна використовувати як спортзал.
А додатково придбати 2 парковки.
$1 200 000
068-106-04-03 Запис на просмотр
4 кімнати
з ремонтом
320 / 200 / 55 м²
цегляна
поверх 1 з 2
6.6 млн грн
86 141 грн/м²
Велика Арнаутська вулиця, 23б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2к квартиру в состоянии от строителей в одном из лучших домов города - ЖК Башня Чкалов, на Большой Арнаутской 23Б
Дом очень удачно расположен, близко к центру, парку и морю.
Квартира на комфортном 7 этаже. Удачная планировка с большой площадью панорамных окон позволяет реализовать красивые проекты как с одной, так и с двумя спальнями.
Прекрасный вид. Отличная квартира!
2 кімнати
без ремонту
76.7 / 40 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 18
2017 Рік будівництва
11.9 млн грн
126 481 грн/м²
вулиця Леонтовича, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏠 Продається 3-кімнатна квартира в ЖК Бельетаж
🔹 вул.Леонтовича
🔹 Розташована на 9 поверсі із 17
🔹 Загальна площа 94 кв.м , розпланована на кухню-вітальню та дві окремі спальні
🔹 Якісний класичний ремонт
🔹 Затребувана локація
💰 Ціна 260 000 у.о
Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝
3 кімнати
з ремонтом
94 / 30 / 44 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 16
2017 Рік будівництва
7 млн грн
47 606 грн/м²
Маразліївська вулиця, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу вишукана та неповторна 4-х кімнатна квартира
біля парку Шевченка та моря.
Будинок – памятка архітектури, відреставрований,
Парадна після ремонту.
Мармурові сходи.
Дві квартири на поверсі.
У квартирі 150 метрів,
95 метрів квадратних житлової площі.
Усі кімнати роздільні.
Кухня-вітальня 36 квм.
2 балкони, 2 санвузли, сауна.
Висота стелі 3,5 метри.
Опалення двоконтурного котла.
Приємний бонус: комора на 1 поверсі та два паркомісця у дворі із зарядкою для електоромобіля.
Закритий двір, повна безпека.
Квартира чекає на своїх щасливих покупців.
4 кімнати
з ремонтом
148 / 95 / 22 м²
цегляна
поверх 4 з 4
1902 Рік будівництва
4.9 млн грн
44 039 грн/м²
Мала Арнаутська вулиця, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаётся исключительная трёхкомнатная квартира 112 м² в тихом дворовом флигеле исторического центра. Полная приватность и шарм старой Одессы.
Ключевые особенности: уникальная площадь 112/65/17 м², третий этаж из трёх, капитально отремонтированная крыша, два балкона.
Проведён капитальный ремонт с материалами премиум-класса: бельгийский ламинат и плитка, двухконтурный котёл, металлопластиковые окна.
Квартира продаётся с качественной встроенной мебелью.
Высота потолков 3.2 м.
Особый шарм: парадная с кованой чугунной лестницей XIX века, дверь на ключе.
Локация: тихий двор в двух шагах от парка Шевченко, Театра Музкомедии, пляжа Ланжерон. Вся инфраструктура и отличная транспортная развязка.
Это предложение для тех, кто ищет не просто жильё, а законченное стильное пространство с историей в самом сердце Одессы.
Видеообзор и просмотр в удобное время.
3 кімнати
з ремонтом
112 / 65 / 17 м²
цегляна
поверх 3 з 4
4.2 млн грн
56 370 грн/м²
Маразліївська вулиця, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏠 Продається 3-кімнатна квартира біля моря
🔹 вул. Маразліївська, парк Шевченка
🔹 розташована на 1 поверсі із 4
🔹 загальна площа 75 метрів
🔹 у квартирі виконано якісний ремонт за авторським проектом з гардеробною та коморою
🔹 мармурові підвіконня, художні ковані решітки, ролети.
🔹 залишаються меблі та техніка
🔹 опалення двоконтурний котел
🔹 власний огороджений палісадник 30 м
💰 Ціна 96 000 у.о
Дзвоніть, пишіть - домовимося про перегляд 🤝
3 кімнати
з ремонтом
75 / 47 / 9 м²
цегляна
поверх 1 з 4
1902 Рік будівництва
18.5 млн грн
115 603 грн/м²
Успенська вулиця, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Предлагается к продаже роскошная трёхкомнатная квартира в ЖК "Велмакс" на улице Успенской, прямо в парке им. Т.Г. Шевченко.
Общая площадь квартиры — 160 м², расположена на 3 этаже 6-этажного дома.
Квартира — свободной планировки, что даёт возможность реализовать индивидуальный дизайн по вашему вкусу и потребностям. Проект возможный : мастер спальня ( со своим с/у), две спальни , с/у и кухня-гостиная
Жилой комплекс "Велмакс" — это уникальное пространство в самом сердце парка Шевченко, на участке в 4 гектара.
Комплекс состоит из 7 домов, всего около 100 квартир. Полностью автономное обеспечение.
Подземный паркинг на 200 машин
Гостевая парковка на 60 машин
Велопарковка, Фитнес-клуб,Два бассейна, сауны, Ресторан и кафе, детские площадки, беседки для отдыха, Зоны барбекю
Автомойка на 2 машины
Мини-маркет
Вольер с павлинами
Конюшня
Территория охраняется специализированной службой безопасности.
Уникальное расположение: рядом море, пляж Ланжерон, дельфинарий, парк Шевченко и исторический центр города.
3 кімнати
без ремонту
160 / 100 / 40 м²
цегляна
поверх 3 з 6
2.9 млн грн
63 593 грн/м²
Троїцька вулиця, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Представляем вашему вниманию двухкомнатную квартиру в самом сердце города, всего в нескольких шагах от моря и прекрасного Парка Шевченко, Ланжерон, дельфинарий Немо.
Ул.Троицкая.
Общая площадь 45 кв.м.
Преимущества квартиры:
- раздельные комнаты,
- двухсторонняя,
- расположена на 4этаже,
- выполнен капитальный ремонт,
- балкон.
Квартира располагается в живописном месте с развитой инфраструктурой: супермаркеты, банки, кафе и рестораны находятся в шаговой доступности. А если вам захочется окунуться в морскую атмосферу, море всего в 5 минутах ходьбы!