Продаж двокімнатних квартир мкр. Слобідка, Миколаїв
118 оголошень по 50 квартирах
$ 28 тис.
622 $/м²
6-та Слобідська вулиця, 5-А
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається затишна двокімнатна квартира, на найкращому 3 поверсі 9-поверхового будинку, у чудовому місці - 6 Слобідська/Колодезна. Квартира знаходиться в середині будинку. Хороше планування. Роздільні кімнати, 17м2+11м2, кухня 8м2. Усі вікна МПО. Труби пластикові. Балкон засклений столяркою. Стан квартири житловий. Квартира чиста. Залишаються всі меблі та техніка, як на фото. Тамбур на три квартири. Ліфт працює. Поруч із будинком школи, дит.сади, магазини, супермаркети, ринок, парк, тощо.
Є відеоогляд.
Запрошую на перегляд та до покупки!
2 кімнати
без ремонту
45 / 27 / 7.2 м²
панельна технологія
поверх 3 з 9
$ 13 тис.
414 $/м²
3-тя Слобідська вулиця, 150
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-х кімнатної квартири на землі .
Квартира знаходиться на першому поверсі одноповерхового будинку .
Дім ОСББ .
Дім камяний, стіни - 80 см .
Опалення - двох- контурний котел .
Загальна площа – 31.4 кВ.м
житлова – 17.3 кВ. м (11 кВ.м + 6.3 кВ.м)
кухня - 8.7 кВ.м.
висота потолка - 2.92 .
Санвузол сумісний , кімнати суміжні .
Вікна металопластикові .
Є кондиціонер .
Є відеоогляд .
Запрошуємо на перегляд та вдалу покупку свого житла .
2 кімнати
без ремонту
31.4 / 17.3 / 8.7 м²
блочна технологія
поверх 1 з 1
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 67 тис.
971 $/м²
вул. Марка Кропивницького/ вул. 1-а Слобідська
ТРЦ CityCenter
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається гарна сучасна двокімнатна квартира в центрі міста в ЖК Потьомкінський. Поверх 7/9, панельний будинок. Кімнати роздільні, санвузол суміжний. Квартира продається з меблями і технікою. Вікна квартири виходять в двір.
Дуже зручний район. Все необхідне поруч. Дзвоніть, будь ласка!
2 кімнати
з ремонтом
69 / 37 / 12 м²
панельна технологія
поверх 7 з 9
$ 23 тис.
511 $/м²
вулиця Ігоря Бедзая, 122
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продается 2-х комнатная квартира ул. Игоря Бедзая 122 ( ул. Чкалова). Площадь квартиры 45/28/8. Дом панельный 8/9. Комнаты раздельные. Отличный район, все в шаговой доступности. Состояние квартиры -под ремонт. Документы готовы к продаже.
2 кімнати
без ремонту
45 / 27 / 8 м²
поверх 8 з 9
$ 19.5 тис.
415 $/м²
6-та Слобідська вулиця, 11
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаётся 2-х комнатная квартира в кирпичном доме по ул. 6 Слободская 11. Окна выходят на проспект Центральный. Комнаты раздельные. С/ у раздельный. М/п окна. Есть лоджия. Квартира нуждается в ремонте. Отличное расположение дома, все в шаговой доступности: транспорт, магазины, ТЦ.
2 кімнати
без ремонту
47 / 28 / 7 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
можливий продаж по єОселя
$ 69.9 тис.
1 059 $/м²
вулиця Ігоря Бедзая, Будинок
ТРЦ CityCenter
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Центр міста. Новобудова 2014 року, підходить под Є ОСЕЛЯ та по сертифікату ЖК Премьер Хаус. Енергозберігаючий будинок та є можливість встановити індивідуальні сонячні панелі ! (збудований з цегли+утеплений),Є Тех поверх над квартирою (фото останнє)Квартира продається з меблями та технікою .Квартира з технологією «Розумний будинок» Керування зі смартфону ;а саме:Wi-Fi кондиціонер; Wi-Fi світло та вентиляція;Wi-Fi холодильник та Wi—Fi прибирання. В’їзд та вхід до будинку керування зі смартфону ;камери відеоспостереження по всій території двору та підʼїздів. Закритий двір з паркомісцями в будь-який час є місце для авто .Своя скважина та ОСМОС (ПИТНА вода в квартирі)В квартирі сучасна кухня з елітною фурнітурою BLUM (Австрія), пластиковими фасадами з металевими оздобленнями (Італія), змішувачі (Чехія, Польша) та технікою преміум класу ( холодильник LG;вмонтована електродуховка ;витяжка ;газ поверхня ; посудомийна машина ) Котел NAVIEN та двухтарифний електролічильник (день та ніч). Два вида опалення в квартирі (газ/електро) Тепла підлога ( кухня ;ванна) . Є велика гардероба. Квартира згідно Тех паспорта має дві окремі спальні та велику (23 м ) кухню—вітальна, лоджія та окремий балкон! Квартира на дві сторони.Вхід до квартири з відео домофоном та розумний дзвінком (відеокамера). Є відео квартири — перешлю вам Додатково. продаю Хоз приміщення в цокольному поверсі (бомбосховище) є туалет та мийка, доступ до води та два виходи на протилежні боки будинку!Є технічний поверх над квартирою ( останнє фото в опису
Будинок та двір:
Закрытий двір ,парковка ,скважина осмос
Інфраструктура:
Центр міста
2 кімнати
з ремонтом
66 / 30 / 23 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 10
2023 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
$ 38 тис.
760 $/м²
Колодязна вулиця, 5
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-х кімнатної квартири, Центр, вул. Колодязна
7-й поверх 9-ти поверхового панельного будинку, не кутова, площа 50/28/8, кімнати роздільні, санвузол роздільний, лоджія засклена.
Косметичний ремонт: замінені всі труби, нові деревяні вікна (німецька якість з мармуровими підвіконнями) , ламінат. Продається з усіма меблями та технікою: вбудована кухня Меркс, мякі меблі італыйського виробника, холодильник, телевізор, пральна машина, бойлер, кондиціонер. Встановлено домофон,проведений інтернет. У квартирі є всі лічильники: на воду, газ, тепловий – на будинку. Квартира тепла, світла, затишна.
Дуже зручне місце, розвинена інфраструктура, поруч дитячий садок, школа, супермаркет, ринок, зупинки з чудовою транспортною розвязкою.
2 кімнати
без ремонту
50 / 30 / 8 м²
панельна технологія
поверх 7 з 9
1980 Рік будівництва
$ 70 тис.
1 000 $/м²
вулиця Ігоря Бедзая, Будинок
ТРЦ CityCenter
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Современная квартира с качественным новым ремонтом с мебелью и дорогой техникой с двумя изолированными спальнями и с кухней переходящей в гостиную ,Електроотопление) с тёплыми полами со встроенной дорогой мебелью и современной техникой ! В закрытом дворе с паркоместами и с камерами видеонаблюдения и со скважиной и осмосом ( питьевая вода в квартире в каждом кране ) !в самом центре города с развитой инфраструктурой ( супермаркеты ,рынок ,школы ,сады ,маршрутки рядом даже ночью и с прекраснейший панорамой с лоджии и с окон !!!( панорама на миллион )
2 кімнати
з ремонтом
70 / 34 / 23 м²
цегляна технологія
поверх 10 з 10
2023 Рік будівництва
Популярні запити
$ 27 тис.
628 $/м²
Центральний проспект, 171
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора двокімнатна квартира в центрі (перехрестя Проспекту та 3-слобідської)
Квартира розташована на 9 поверсі цегляної девятиповерхівки, є тех. поверх. дах в порядку.
Квартира дуже тепла взимку. Зроблений косметичний ремонт, всі вікна металопластикові , нова кухня, натяжні стелі. Квартира в хорошому житловому стані – заїжджай та живи. Частково залишається техніка та меблі.
Зручне планування дві роздільні спальні окрема кухня, суміжний санвузол, простора вхідна група, є відкритий балкон.
Гарний варіант як для життя так і під орендний бізнес. Зручний для проживання район, все необхідне в пішій доступності : ринок, супермаркет, аптеки,кафе, зупинки транспорту. Зручна транспортна розв’язка.
Документи в повному порядку, в квартирі ніхто не прописаний. Можливий продаж по сертифікату. Телефонуйте та приходьте на перегляд!!!
2 кімнати
з ремонтом
43 / 27 / 5 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
$ 35 тис.
619 $/м²
1-ша Слобідська вулиця, 13
ТРЦ CityCenter
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам хорошу 2 к/к у центрі міста, 1 Слобідська – пр.-т Центральний, сталінка, перекриття залізобетонні, закритий двір, 2/4 поверхового кам’яного (черепашник) будинку, площа 56,5/32,2/8,7м2, висота стелі Н=3,02м., кімнати роздільні на дві сторони, не кутова, товсті стіни, квартира тепла, є балкон, кладова, просторий коридор.
Стан квартири добрий житловий, труби і стояк нові, меблі і техніка (кондиціонер, газова колонка – автомат, пральна машина, холодильник, витяжка, телевізор) залишаються новому власнику.
Будинок розташований у затишному тихому місці, велика територія двора закривається, є захищене місце для паркування авто, квіткові клумби, місця для відпочинку, двір чистий і охайний, своя котельня.
Телефонуйте! Запрошуємо на перегляд та до купівлі комфортної гарної квартири у найпривабливішому місці.
2 кімнати
без ремонту
56.5 / 32.2 / 8.7 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 4
1960 Рік будівництва
$ 17 тис.
472 $/м²
4-та Слобідська вулиця, 81
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири. З АВТОНОМНИМ ОПАЛЕННЯМ
Квартира площею 36 кв.м., на 1 -му поверсі одноверхового будинку. З окремим входом
та індивідуальним опалення (газовий двохконтурний котел). Є клумба для квітів.
Перед будинком достатньо місця щоб зробити місце для парковки.
Квартира придатна для проживання (зараз здається). А при бажанні можна перепланувати, зробити кухню-вітальню. Санвузол сумісний.
Розташована в тихому районі міста між вул. Чкалова та Пограничною, але в шаговому доступі ринок на 3-й Слобідській, супермаркет АТБ, Сільпо, зупинка транспорту, пункт видачі питної води, дитячий садок.
Більше подробиць по телефону.
2 кімнати
без ремонту
36 / 18 / 11 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 1
1920 Рік будівництва
$ 61 тис.
762 $/м²
просп. Центральний, 172
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У квартирі вже дуже багато зроблено: проведено проводку, замінено батареї, стіни шпакльовані, зроблено шумоізоляцію. Є готовий дизайн-проєкт.
Дуже вигідний варіант.
2 кімнати
без ремонту
80 / - / 12 м²
поверх 6 з 15
2021 Рік будівництва
$ 40.5 тис.
900 $/м²
Колодязна вулиця
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в хорошому житловому стані з косметичним ремонтом. Кімнати роздільні, санвузол суміжний.
Система опалення централізована.
Є кладовка між поверхами. Велика засклена лоджія.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 7 м²
панельна технологія
поверх 6 з 9
$ 29 тис.
558 $/м²
Колодязна вулиця
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування санвузла та кімнат. Потребує ремонту.
Система опалення централізована.
Можливий торг.
Будинок цегляний, не кутова квартира. Гарний затишний двір.
Все необхідне поруч.
2 кімнати
з ремонтом
52 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 4 з 9
$ 50 тис.
676 $/м²
просп. Центральний, 172
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Стан ремонту - після будівельників, що дозволяє вільне планування.
Опалення здійснюється індивідуальними електрокотлами.
Продаж можливий тільки за готівку.
Будинок зданий та заселений. У ЖК Центральний є два ліфти та доглянутий двір.
Квартира розташована біля Дому вчителя на проспекті.
2 кімнати
без ремонту
74 / - / 12 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 14
2021 Рік будівництва
власник
$ 32 тис.
672 $/м²
3-тя Слобідська вулиця
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира в житловому стані з косметичним ремонтом. Планування роздільне.
Система опалення централізована. Центральна каналізація, центральний водопровід, газ. Є електрика.
Квартира мебльована. Залишається все, як на фото.
Будинок житлового фонду 91-2000-і роки. Є відеоспостереження, ліфт, паркувальне місце.
Квартира розташована в центрі міста, що забезпечує відмінне місце розташування. Поруч асфальтована дорога.
Є балкон, лоджія, ванна. Мультимедіа включає кабельне/цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Встановлено кондиціонер.
2 кімнати
з ремонтом
47.6 / - / 7.6 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
$ 53 тис.
666 $/м²
Центральний проспект, 172
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 кімнати та кухню площею 12.5м2. Стан ремонту - після будівництва, що означає вільне планування від будівельників. Санвузол суміжний.
Опалення індивідуальне електричне. Встановлено лічильник день-ніч, 3 фази, із заведеною потужністю 17,5 кВ. Централізоване газопостачання, центральний водопровід та центральна каналізація.
Меблювання відсутнє.
Житловий комплекс "Центральний" має закритий двір, дитячий майданчик та власну стоянку для паркування. Відеокамери забезпечують безпеку.
Квартира розташована в центрі міста, поруч є парк.
Квартира має два балкони. Система опалення індивідуальна електрична. Є можливість підключення газу. Асфальтована дорога веде до будинку. Ліфт працює.
2 кімнати
без ремонту
79.6 / - / 12.5 м²
поверх 5 з 15
2021 Рік будівництва
$ 64 тис.
928 $/м²
ул. 1-Слобідська, 30/1, 32
ТРЦ CityCenter
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до придбання великогабаритна двокімнатна квартира у центрі міста Миколаїв, у Житловому Комплексі Премєр Хаус. Планування квартири вільне, що дозволяє реалізувати власні дизайнерські рішення. Ремонт після будівельників, що надає можливість зробити оздоблення на власний смак. Санвузол суміжний.
Будинок новий, сучасний, енергоефективний. Система опалення індивідуальна електрична. Забезпечення водою здійснюється через власну скважину з подачею чистої води гарної якості. Також підключені центральний водопровід та каналізація. Електрика, вивіз відходів та асфальтована дорога є.
Інформація про наявність меблів та техніки відсутня в оголошенні.
Квартира пропонується до придбання. Запрошуємо на перегляд.
Житловий комплекс Премєр Хаус має свою зачинену територію з дитячим майданчиком та зеленими насадженнями. Передбачено місце для паркування автомобіля. Третя секція будинку вже здана.
Поруч з будинком є все необхідне для комфортного життя: парк для прогулянок, продуктові магазини, супермаркети Сільпо та АТБ, Сіті Центр, зупинка транспорту, школа та дитячий садок, відділення пошти.
Квартира розташована у новому сучасному енергоефективному будинку. Передбачено балкон та лоджію.
2 кімнати
без ремонту
69 / - / 13.8 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 10
$ 55 тис.
1 122 $/м²
вулиця Марка Кропивницького, 129
ТРЦ CityCenter
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з суміжним санвузлом. Євроремонт.
Встановлено бойлер. Система опалення - власна котельня.
Квартира мебльована та укомплектована технікою. Є кондиціонер.
Квартира тепла. Є балкон і кладовка на 8 поверсі.
2 кімнати
з ремонтом
49 / - / 12 м²
поверх 10 з 10
$ 42 тис.
933 $/м²
3-тя Слобідська вулиця
ТРЦ "Південний Буг"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з ремонтом, євроремонт. Дві окремі кімнати, роздільне планування санвузла. Суміжний санвузол.
Система опалення централізоване.
Залишаються меблі та техніка.
Можна придбати по сертифікату.
Центр зуп 3 Слобідська.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 8 м²
поверх 7 з 9
$ 62 тис.
1 016 $/м²
вул. Марка Кропивницького/ вул. 1-а Слобідська
ТРЦ CityCenter
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має просторе сучасне планування з квадратним холом, роздільними кімнатами та сумісним санвузлом. Ванна кімната простора. Квартира у хорошому стані з євроремонтом. Є лоджія з кухні.
Квартира має власну котельню, що дозволяє економити на опаленні.
Квартира повністю мебльована та укомплектована технікою.
У дворі є парковка.
Квартира розташована в пішій доступності до всіх необхідних обєктів інфраструктури.
2 кімнати
з ремонтом
61 / - / 12 м²
поверх 4 з 10
$ 35 тис.
538 $/м²
вул. Маршала Василевського, 42
Миколаївський зоопарк
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира після будівельників, що означає відсутність ремонту та можливість реалізувати власні дизайнерські рішення.
Усі комунікації в робочому стані. Встановлено двоконтурний газовий котел для опалення та гарячої води.
Будинок новобудова.
Можливість отримати відео квартири за запитом.
2 кімнати
без ремонту
65 / - / 10 м²
поверх 8 з 10
$ 69.9 тис.
1 092 $/м²
вул. Маршала Василевського, 42
Миколаївський зоопарк
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається простора 2-кімнатна квартира з роздільними кімнатами, що забезпечують приватність. Ремонт на стадії завершення, виконано основні капітальні роботи за європейськими стандартами, включаючи нову електропроводку та професійно виведену сантехніку. Залишилося доробити дрібниці та завезти меблі.
Квартира має індивідуальне газове опалення з сучасним двоконтурним котлом, що забезпечує комфорт та економію. Також є центральна каналізація, центральний водопровід, газ та електрика.
Меблювання: Ні. Потрібно завезти меблі.
Можливість завершити інтерєр «під себе». Можливість купівлі за домовленістю.
Квартира розташована в ЖК «Мрія» — одній з найкращих новобудов міста, цегляному будинку 2021 року побудови. Будинок має закритий двір з відеоспостереженням, сучасний дитячий майданчик, альтанку для відпочинку та зону барбекю. Передбачено безкоштовні місця для паркування біля будинку. Є ліфт.
Поруч розташовані школа та дитсадок.
Квартира має власну комору на поверсі. Встановлено підігрів підлоги та панорамні вікна.
2 кімнати
з ремонтом
64 / - / 18 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 9
$ 35.5 тис.
541 $/м²
вул. Маршала Василевського, 42
Миколаївський зоопарк
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування та знаходиться у стані після будівельників.
Система опалення індивідуальна газова. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід.
Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.
2 кімнати
без ремонту
65.6 / - / 10 м²
цегляна технологія
поверх 6 з 10