Продається 1 кімнатна квартира в Миколаєві, мікрорайон Ліски. Хороший житловий стан, меблі та техніка залишаються новому власнику. На все лічильники, труби сантехніки поміняні. Квартира тепла, в середині цегляного будинку. Документи готові до продажу. Поруч ринок Івушка, супермаркети АТБ та Таврія В магазини, парк Ліски, 52 школа, зупинки маршрутів 75, тролейбуса 2 та інших. Можливий продаж по сертифікату Є відновлення! До зустрічі на показі!
мкр. Корабельний, вул. Океанівська, район Лікарні; 9\9; 50.5/28.6/7.5; цегляний; не кутова; кімнати роздільні; чешка; просторий коридор,- (площею= 9 м. кв.); санвузол роздільний; лоджія,- (площею= 4 м. кв.; засклена деревяною рамою; вихід із спальної кімнати); всі вікна змінені на склопакети; квартира містить,- (лічильники на все; кондиціонер; бойлер); загальний стан квартири- під ремонт; зручне місцерозташування будинку відносно інфраструктури і комунікацій; 15000 у. о.
Продаю 1к квартиру, неподалік від площі Перемоги, поруч біля Будівельного ринку. Квартира чиста та світла, розташована в цегляному будинку, не кутова, на 5 поверсі з 5. Санвузол суміжний. Поруч є ринок, магазини, зупинки транспорту. Гарний варіант за комфортну ціну. Телефонуйте!
Продається 1 кімнатна квартира на вулиці Кузнецька/ Садова. Чудовий житловий стан, зроблений ремонт на кухні та в кімнаті. Лічильники. Телефонуйте!
P. S. Приймаю заявки на продаж та оренду вашої нерухомості! Зі мною вигідно та безпечно співпрацювати. Допомога у підготовці документів. Якщо не відповіла залишайте заявку на viber, telegram звяжусь.
Терміновий продаж 1-кімнатної квартири по пр.Центральному.
Квартира розташована на 5-му поверсі 5 поверхового цегляного будинку, загальною площею 32м2. Санвузол обєднаний, вікна столярка, балкон не засклений.Квартира під ремонт.
Дах у хорошому технічному стані.
Квартира розташована на 5 поверсі 5 поверхового цегляного будинку, не кутова.
Підігрів води - колонка .
Санвузол суміщений , є комора .
Поруч парк , магазини , школи , садки , аптеки , рінок .
Затишний , спокійний район
Запрошуєм на перегляд і покупку Вашей квартири .
Продаж 1к.кв Вул.12 Повздовжня 1а
Квартира розташована на 9 поверсі 10 ти поверхового панельного будинку
Загальна площа 31 м2 житлова 16 кухня 7
Квартира під ремонт! Телефонуйте!
Ціна: 15.500$
Продаю квартиру в гостинке на 2-ом этаже, две комнаты приватизированы. Жилая комната 12,5м2 и вторая комната 7,5 м2 используется как кухня, также можно пользоваться общей кухней в блоке. Есть бойлер и стиральная машина. Блок на три хозяина: коридор, кухня, ванная, туалет. Имеется две кладовых. Окна металлопластиковые. Квартира утеплена, находится в середине дома. Дом кирпичный очень теплый. По договоренности хозяин оставляет всю мебель. Хорошее расположение: рядом рынок, магазины, школы и детские сады. Удобная транспортная развязка. Приглашаю к просмотру и приобретению этой перспективной квартиры за приемлемую стоимость, звоните !
Продаю однокімнатну квартиру. Район ЛШМД. Жилкоп
Квартира розташована у теплому кам’яному будинку, в цокольному поверсі, по вулиці Корабелів.
Кімната 16,7 м., встановлено металопластикове вікно.
Кухня-коридор – 8,3 м.
Опалення централізоване.
Квартира потребує ремонту — відмінний варіант для втілення ваших мрій!
Великий загальний двір, є місце для паркування машини.
У шаговій доступності школа, магазини, зупинки транспорту, лікарня швидкої медичної допомоги.
Приходьте на перегляд та до вдалої покупки!
Продається однокімнатна квартира по Богоявленському проспекту (зупинка Універсам) на 1-му поверсі пятиповерхового цегляного будинку. Стан житловий. Всі зручності, санвузол, душова, компактна кухонка, холодильник, пральна машина, бойлер, також є додатково газова плита, місце на спільній кухні. Запрошую до перегляду та придбання невеликої квартири за доступною вартістю!
Продаю 1к. квартиру по проспекту Миру/Площа Перемоги, розташована на четвертому поверсі 5-ти поверхового будинку з білої цегли.
Квартира малосімейного типу, без ремонту, санвузол суміжний, бойлер, лічильники на воду та світло, не кутова, вікна деревяні, балкон засклений деревом, великий двір з дитячим майданчиком.
Прекрасне розташування будинку, поряд вся необхідна інфраструктура, супермаркети, магазини, школи, садочки, ринок, залізничний вокзал, зупинки громадського транспорту. Телефонуйте і приходьте на перегляд.
Продаю двокімнатну квартиру на землі. Район ЛШМД. Жилкоп
Квартира розташована у теплому кам’яному будинку.
Дві суміжні кімнати – 12 м. та 11 м.
В одній з кімнат встановлено металопластикове вікно.
Опалення автономне – одноконтурний котел.
Підігрів води – бойлер.
Каналізація - центральна.
Квартира потребує ремонту — відмінний варіант для втілення ваших мрій!
Залишаються всі меблі та техніка.
Загальний двір, є власне госпприміщення (сарай).
У шаговій доступності магазини, зупинки транспорту, лікарня швидкої медичної допомоги та все необхідне.
Приходьте на перегляд та до вдалої покупки!
Продаю срочно 1комн.кв Террасная р-н Яхтклуба, 4этаж 4этажного дома, балкон застеклен, счетчики на все, газовая колонка, мебель, крыша после капремонта, жилое состояние 11000у.е
Продам 1 к/к, центр, район БСМП, жилкоп, 1/2эт. каменный, первый этаж несколько углублен в цоколь, площадь 27м2., состояние начатого ремонта, все удобства, окна металлопластиковые, трубы поменяны, кухня совмещена с коридором, толщина стены один метр. Двор большой, есть место для парковки автомобиля.
В пешей доступности школа, детский сад, аптеки, магазины, городской транспорт, рынок, супермаркет и другое.
Звоните! Приглашаем к просмотру и покупке.
Квартира находится в мкр. Лески на ул. Ген.Алмазова ( Ген. Карпенко) на 1-м этаже 5-тиэтажного панельного дома. Общ пл.34 м2, комната -17м2, кухея -6 м2.
Состояние жилое , без последних лет ремонта. Балкона нет. Фасадная часть.
Вполне может подойти как под жилье, так и под офис.
Звоните, будем рады вашему звонку, ответим на любой интересующий Вас вопрос!
Продається чудова однокімнатна квартира на 7 по-версі 9-поверхового будинку за Фуршетом, у самому центрі Корабельного району.
Квартира дуже світла, тепла та затишна. Вікна МПО. Кондиціонер. Квартира в хорошому житловому стані, чиста та акуратна. Труби пластикові. У ванній гарна плитка та сантехніка. Є своя міжпове-рхова комора зі стелажами. Чистий підїзд.
Чудове місце для життя! Найзручніше розташування: супермаркети, зупинка, лікарня, школи, дитячі садки, ринок, сквер, палац культури, піцерія, о 2-5хв. ходьби.
Запрошую на перегляд та до покупки! Є відеоогляд.
Квартира має суміжне планування з прохідними кімнатами. Санвузол суміжний. Потребує капітального ремонту. Балкон не засклений.
Квартира має централізоване опалення та газову колонку.
Квартира продається без меблів.
Будинок цегляний.
Квартира розташована у житловому фонді 80-90-х років.
Квартира з високими стелями. Є можливість зробити кухню-студію. Кухня розрахована на 2 господарів. Ремонт у житловому стані.
Централізоване опалення. Комунальні послуги. Проведені асфальтована дорога, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Дуже хороший район. Поблизу знаходяться тролейбусна та маршрутна зупинки, музична школа та Музей флоту.
2 кімнати
з ремонтом
33 / - / 4 м²
поверх 3 з 3
574 тис. грн
22 073 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1к квартири жилкоп Погранична/3 слобідська на 1 поверсі з 1
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. У квартирі зроблено косметичний ремонт.
Квартира має централізовану систему опалення.
Квартира продається без техніки та меблів.
Можливий продаж за сертифікатом.
Будинок типу "Сталінка". Двір на 3 хазяї.
Квартира має гарне розташування.
Вікна металопластикові. Є кімната та кухня.
Квартира типу сталінка з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Після косметичного ремонту перебуває в житловому стані.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральним водопроводом, центральною каналізацією, газом та електрикою.
Квартира мебльована.
Риелторів просять не турбувати.
Квартира розташована в 4-поверховій сталінці.
Квартира з житловим станом. Планування малосімейне з гостьовою кімнаткою. Санвузол суміщений.
Квартира обладнана централізованим опаленням, газом, центральним водопроводом, центральною каналізацією та електрикою.
Квартира мебльована. На кухні є меблі.
Продаж повязаний з виїздом власника. Без торга.
Цегляний будинок з ліфтом.
Квартира під ремонт з вільним плануванням. Суміжний санвузол.
Можливий торг. Продаж від власника.
Цегляний будинок. Квартира розташована на сонячній стороні.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Неподалік знаходяться школи, дитячі садки, магазини, супермаркети, ринок. Відмінна транспортна розвязка, можна доїхати на громадському транспорті в будь-яку точку міста.
Квартира тепла і суха, не цвіте. Дуже чистий і акуратний підїзд, затишний двір. Балкон площею 7.8 кв.м.