Продаж квартир в ЖК Венґлінський
47 оголошень по 13 квартирах
5 млн грн
88 822 грн/м²
Пасічна вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — Львів, Пасічна, 84в.
Кількість кімнат — однокімнатна квартира.
Поверх — 8 з 9.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Загальна площа — 55.89 м², житлова — 20.66 м², кухня — 18.05 м².
Опалення — індивідуальне, газове.
Санвузол — один, суміжний.
Лоджія — одна, засклена.
Будинок вводиться в експлуатацію в 2 кварталі 2026 року.
Особливості даної квартири — будинок знаходиться поруч з парком Погулянка. Житло обладнується індивідуальними газовими котлами, що забезпечують безперебійну роботу опалення і гаряче водопостачання. Система теплих підлог передбачена у кухні, коридорі та санвузлах. Проєктом передбачено комерційні приміщення та підземний паркінг з ліфтом. На закритій прибудинковій території облаштують дитячий майданчик та зони відпочинку. А додатковою перевагою стане власний вихід в парк «Погулянка» прямо з будинку.
Поруч з будинком: продуктові супермаркети, магазини, кафе, аптеки, відділення Нової пошти, дитячий садочок, загальноосвітні школи №42 і №82, поліклініка.
Ми надаємо повний цикл: девелопмент, дизайн проект, ремонт та подальший продаж, або професійне управління нерухомістю для задачі в оренду.
Код обєкта: 5564 (8)
1 кімната
без ремонту
55.89 / 20.66 / 18.05 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 9
2026 Рік будівництва
4.7 млн грн
86 601 грн/м²
Пасічна вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1 кімнатної квартири по вул Пасічна. Без комісії.
Площа 54,21 м2
Поверх 6 з 9
Ціна 1950 $м2
Квартира у елітному жк з виглядом на парк Погулянка.
В наповнення входить штукатурка всіх стін,заведені усі комунікації,чистова стяжка, тепла підлога там де плитка, додаткова шумоізоляція,двоетапне очищення води,мультизонна система кондиціонування, індивідуальне газове опалення ( котел ),рушникосушка, радіатори.
По плануванні гардероб, санвузол,кухня вітальня, спальня з лоджією.
Також, в жк буде камінна лаундж зона, консьєрж сервіс,переговорна кімната для зустрічей,підземний паркінг, та багато комерцій та шоурумів.
Поруч розвинена інфраструктура, є дитячий майданчик, магазини, школа,садок.
Все для вашого затишку та комфорту.
ЖК Венглінський це сучасний житловий комплекс преміум класу. Поєднує в собі комфорт,якість, а також престижну локацію біля парку.Купивши цю квартиру Ви будете точно задоволені та забезпечені комфортними умовами і якісним сервісом ЖК.
1 кімната
без ремонту
54.21 / 14.33 / 22.78 м²
поверх 6 з 9
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
11.7 млн грн
97 482 грн/м²
Пасічна вулиця, 84
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж у новобудові ЖК Венґлінський від забудовника IKON DEVELOPMENT пентхаусу загальною площею 119.83 м2 з терасою фактичною площею понад 54 м2.
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
СПІВПРАЦЮЮ З КОЛЕГАМИ
Елітний дворівневий видовий пентхаус з лоджією та величезною терасою понад 54 м2 та виглядом на парк Погулянка, у вартість якої входить: чистова стяжка, штукатурка всіх стін, котел Vaillant, батареї, рушникосушки, підігрів підлог у коридорі, кухні та санвузлах, мультизональна система кондиціонування, двоетапне очищення води, посилена шумоізоляція між поверхами, якісні вікна, броньовані утеплені двері, оптоволоконний інтернет та система кондиціонування. Ціна $ 2200 за м2, здача в експлуатацію запланована на 4 квартал 2025 року.
Вихід в парк з території будинку, консєрж-сервіс, переговорна кімната в лобі, камінна зала і відпочинкова зона на першому поверсі, посилені системи безпеки, альтернативні джерела живлення, зарядні станції для електромобілів.
МОЖЛИВО ЗАМОВИТИ УСІ ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ і отримати повністю готову для проживання квартиру.
Для придбання присутні інші варіанти квартир
3 кімнати
без ремонту
119.83 / 42.61 / 13.35 м²
цегляна
поверх 8 з 9
2025 Рік будівництва
3.9 млн грн
97 837 грн/м²
Пасічна вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1‑кімнатна квартира 39,5 м² — ЖК «Венглінський», преміум‑клас
Продається однокімнатна квартира площею 39,5 м² у будинку преміум‑класу «Венглінський»
Поверх: 9 із 10
Стан від забудовника + тепла підлога, централізоване кондиціонування
Здача будинку: 2 квартал 2026 року
Поруч житловий комплекс «Тіффані» з розвиненою інфраструктурою
Від будинку одразу вихід у парк «Погулянка»
Для тих, хто цінує комфорт, зручність та екологічність
Продаж по переуступці (за рахунок клієнта)
Додатково є варіант на 6 поверсі — 50 м²
Ідеальний вибір як для власного проживання, так і для інвестиції у преміальну нерухомість.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
1 кімната
без ремонту
39.5 / 15 / 10 м²
поверх 9 з 10
6.6 млн грн
87 934 грн/м²
Пасічна вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кім квартири в житловому комплексі бізнес класу Венглінський
Локація: вул. Пасічна, 84в (поруч парк Погулянка, ЖК Tiffany)
Площа квартири: 75 м2
Поверх: 5 з 9
Наповнення:
- Чистова стяжка
- Штукатурка усіх стін
- Індивідуальне опалення (двоконтурний газовий котел, сталеві радіатори, рушникосушка)
- Тепла підлога (коридор, кухня, санвузли)
- Мультизональна система кондиціонування
- Додаткова шумоізоляція між поверхами
- Двоетапне очищення води
- Оптоволоконний інтернет
- Світлотіньові панелі на балконах.
У будинку продумане сучасне та стильне лобі, в яке входить: камінна зала, бібліотека, лаундж-зона, закрита переговорна кімната, калясочна, вбиральня, консьєрж.
Також на території комплексу передбачені: дитячий та спортивний майданчик, зони відпочинку з гамаками, велопаркінг.
Є підземний паркінг, ліфт спускається до підземного паркінгу.
Здача будинку 2 кв. 2026р.
Вартість - 1980$/м2
Є відеоогляд.
Зацікавила квартира - пишіть, оглянемо.
2 кімнати
без ремонту
75 / 33.08 / 16.52 м²
цегляна
поверх 5 з 9
2026 Рік будівництва
5.4 млн грн
84 381 грн/м²
Пасічна вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Пропонуємо на продаж двокімнатну квартиру у новому ЖК бізнес класу ВЕНГЛІНСЬКИЙ (67)
Адреса - Пасічна 84в
Будинок - Бізнес класу
Поверх - 6 з 9
Кількість кімнат - 2
Загальна площа - 64,25м2
Житлова площа - 30,42 м2
Кухня - 14,25м2
Санвузол - роздільний
Лоджія - 1
Опалення - двоконтурний котел
У вартість квадратного метра входить: чистова стяжка, штукатурка всіх стін, всі комунікації заводимо у квартиру, індивідуальне газове опалення (котел Vaillant, батареї, рушникосушка), тепла підлога (коридор, кухня, санвузли), мультизональна система кондиціонування, додаткова шумоізоляція між поверхами, двоетапне очищення води, консєрж - сервіс, переговорна кімната в лобі, камінна зала з відпочинковою зоною в зоні першого поверху.
Особливістю даної квартири є те, що воно знаходиться в неймовірній та зручній локації, з чудовим краєвидом на місто.
Вартість 1 м2 - 1900$
Розтермінування безвідсоткове і можливе до кінця 4 кварталу 2026 рокуЗ першим внеском 30%
Також в будинку є підземний дворівневий паркінг, де можна придбати паркомісце.
Здача 2 квартал 2026 року
Звертайтесь, підберемо хороший варіант
2 кімнати
без ремонту
64.25 / 30.42 / 14.25 м²
поверх 6 з 9
7.3 млн грн
88 822 грн/м²
Пасічна вулиця, 84в
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кім квартири в житловому комплексі бізнес класу Венглінський
Площа квартири: 82,5 м2
Поверх: 3 з 9
Наповнення:
- Чистова стяжка
- Штукатурка усіх стін
- Тепла підлога (коридор, кухня, санвузли)
Здача будинку 1 кв. 2026р.
Вартість - 2000$/м2
Є відеоогляд.
Зацікавила квартира - пишіть, оглянемо.
3 кімнати
без ремонту
82.5 / 45 / 12 м²
цегляна
поверх 3 з 9
5.9 млн грн
82 205 грн/м²
Пасічна вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кім квартири у ЖК Венґлінський, вул.Пасічна
Опис:
Площа квартири: 71,31 м2
Поверх: 5 з 9
Наповнення:
- Чистова стяжка
- Штукатурка усіх стін
- Тепла підлога (коридор, кухня, санвузли)
Здача будинку 2 кв. 2026р.
Вартість - 1850$/м2
Є відеоогляд.
Зацікавила квартира - пишіть, оглянемо.
2 кімнати
без ремонту
71.31 / 35.45 / 19 м²
цегляна
поверх 5 з 9
5.2 млн грн
88 822 грн/м²
Пасічна вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОПОЗИЦІЯ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!!
Продаж 1 кім. квартири у будинку бізнес класу ЖК Венґлінський.
Забудовник: IKON Development.
Адреса: вул. Пасічна 84В, поруч з парком Погулянка.
Площа квартири - 58,33 м2.
Поверх - 7/8.
Здача - 2 квартал 2026 року.
Ціна за м2 - 2000 $.
- всі комунікації заводимо у квартиру;
- індивідуальне газове опалення (котел Vaillant, батареї, рушникосушка);
- тепла підлога (коридор, кухня, санвузли);
- мультизональна система кондиціонування.
Наповнення у комплексі:
- додаткова шумоізоляція між поверхами;
- двоетапне очищення води;
- консєрж - сервіс;
- переговорна кімната в лобі;
- камінна зала з відпочинковою зоною в зоні першого поверху.
Можливе безвідсоткове розтермінування до кінця 4 кварталу 2026 року
З першим внеском 30%.
За деталями телефонуйте!
1 кімната
без ремонту
58.33 / 21 / 18 м²
поверх 7 з 9
4.7 млн грн
86 601 грн/м²
Пасічна вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОПОЗИЦІЯ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!
Продаж однокімнатної квартири у новобудові бізнес класу.
ЖК Венґлінський - від забудовника IKON Development, розташований за адресою м. Львів, вул. Пасічна 84В.
Площа квартири становить - 54,14 м2.
- тепла підлога (коридор, кухня, санвузли);
- можливість підключення до мультизональної системи кондиціонування (кухня та кімната).