Продажа квартир в ЖК Леви Міста
7 оголошень по 5 квартирах
6.4 млн грн
88 200 грн/м²
Стрыйская улица, 45-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2 к Квартири яка використовується під оренду офісу закритого типу, деталі по телефону .
2 кімнати
з ремонтом
73 / 38 / 13 м²
цегляна
поверх 1 з 16
2019 Рік будівництва
5.2 млн грн
106 497 грн/м²
Стрыйская улица, 45-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК Леви Міста по вул.Стрийська,45 (перехрестя Наукова-Стрийська).Будинок введений в експлуатацію у 2019 р. Квартира розташована на 6-му поверсі. Загальна площа 49,10 кв.м Вікна виходять на вул.Стрийську, вигляд з вікна на парк Боднарівка, також поруч знаходиться відпочинкова зона Ducks Lake. Чудова шумоізоляція. Індивідуальне газове опалення. Встановлений котел. Є всі необхідні меблі та ПТ: газова варильна поверхня, духова та мікрохвильова печі, кондиціонер, холодильник, пральна машина. Секція заселена повністю. Ремонти не ведуться.
Рік введення в експлуатацію: 2 019.
Поверховість: 10
Загальна площа: 49.10 м²
Площа кухні: 11 м²
1 кімната
з ремонтом
49 / 18 / 11 м²
цегляна
поверх 6 з 10
2019 Рік будівництва
6.2 млн грн
85 180 грн/м²
ул. Стрыйская / ул. Хуторовка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж гарної 2 кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом!
✅Стрийська вулиця, 45
✅загальна площа - 73 м2цегляний будинок. ✅У квартирі зроблений ремонт з дорогих матеріалів.
✅У спальні є меблі з натурального дерева
✅поверх 10/10
✅є балкон
Поруч магазини ,ТЦ,автовокзал ,кіоски ,Сільпо ,АТБ ,лікарні ,ринок ,зупинка транспорту та все ,що необхідне для комфортного проживання!
2 кімнати
з ремонтом
73 / 40 / 20 м²
цегляна
поверх 10 з 10
5.6 млн грн
61 509 грн/м²
Стрыйская улица, 45-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний. Стан ремонту - без ремонту, підготовлено під фінішне оздоблення: стяжка, заведена електрика, виводи для опалення зроблені. Кімнати ізольовані, кухня простора. Панорамні вікна.
Індивідуальне опалення (електричний котел, радіатори). Заведена електрика, інтернет. Встановлені лічильники.
Продаж від власника. Право власності оформлене. Можливий продаж за програмою "єОселя".