Продаж квартир Смерекова вулиця, Львів

2 оголошення по 2 квартирах
12.7 млн грн
82 738 грн/м²

Смерекова вулиця

Квартира має правильне та функціональне планування з двома кімнатами, просторою спальнею та світлою вітальнею. Кухня велика, з виходом на терасу. Планування суміжне, прохідне. Стан ремонту - євроремонт. Інтерєр акуратний, житловий, з можливістю легко адаптувати під сучасний дизайн. Дворівнева частина відкриває великий потенціал для створення студії або окремої кімнати, з атмосферою мансарди та натуральним деревом. Будинок цегляний. Система опалення індивідуальне газове (котел). Всі комунікації підключені. Центральний водопровід, газ, електрика. Квартира мебльована. Є меблі на кухні, гардероб, телевізор. Пропозиція від АН. Детальніша інформація за телефоном. Будинок цегляний, тип будинку: Польський люкс (1937-1939 рр.). Тихий та обжитий підїзд. Є гостьовий паркінг. Розташована на затишній вулиці з хорошою доступністю до центру та всієї інфраструктури міста. Поруч зупинки громадського транспорту та супермаркет. Квартира дворівнева, загальною площею 152,9 м². Має простору відкриту терасу з панорамним видом на місто. Високі стелі (2,85 м). Деревяний паркет у хорошому стані. Є балкон та лоджія. Встановлено сигналізацію.
2 кімнати
з ремонтом
153 / - / 11.1 м²
цегляна
поверх 4 з 5
12.2 млн грн
79 806 грн/м²

Смерекова вулиця

Квартира має суміжно-прохідне планування. Стан житловий, доглянутий. Є мансарда, яка складається з вітальні, побутового приміщення з виводами каналізації та приміщення площею 45 м кв з вікнами по периметру. Опалення індивідуальне газове, з батареями, що мають регулятор. В підїзді встановлено домофон. Багато квартир в будинку працюють в подобовій оренді. Будинок збудований до 1917 року. В підїзді бетонні сходи. Квартира розташована в тихому історичному центрі Львова, біля підніжжя Високого замку. З вікон відкриваються шикарні краєвиди на місто та парк. Квартира має два великих балкони. З вітальні є вихід на мансарду. Санвузол роздільний, складається з ізольованих туалету та ванної кімнати. Є можливість для облаштування додаткового приміщення на мансарді.
3 кімнати
з ремонтом
153 / - / 11 м²
поверх 4 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
Купити квартиру Смерекова вулиця, Львів, продаж квартир