Продажа квартир улица Кавалеридзе, Львов

8 оголошень по 2 квартирах
5.8 млн грн
76 564 грн/м²

улица Кавалеридзе, 27

Код обєкта: 366310. АН "Атланта". 2-кімнатна квартира з мансардою у Львові. вул. Кавалерідзе. 75,4 м² + підвал 6,5 м². 2 паркомісця на закритій парковці 5 поверх. 2 кімнати, простора кухня з балконом, роздільний санвузол. Індивідуальне газове опалення, тепла підлога, кондиціонер. Продається з меблями та технікою. Мансарда: можна об’єднати з квартирою або зробити окрему оселю. Просторий підвал + 2 власні паркомісця. Район тихий, усе необхідне поруч. Квартира в оренді — показ за домовленістю. Телефонуйте — чудова пропозиція для життя чи інвестиції! Код 366310
2 кімнати
з ремонтом
75.4 / 35 / 20 м²
цегляна
поверх 5 з 5
2008 Рік будівництва
4.2 млн грн
58 578 грн/м²

улица Кавалеридзе

Пропонується 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира в житловому стані, готова до заселення. Встановлені пластекові вікна, паркет на підлозі, в кімнатах-шпалери. Є все для комфортного проживання: сантехніка, кухонні меблі. Система опалення централізована. Комунікації включають електрику, газ, центральний водопровід. Встановлені лічильники. Квартира мебльована. Є кухонні меблі. Ідеальний варіант для сімї. Квартира розташована в панельному будинку. У загальному коридорі є тепла підлога, що є дуже зручно для сушіння взуття. Також є велика комора між поверхами з полицями. Утеплений фасад. До квартири є підвал. Добре розташована - поруч магазини, школи, транспорт. Кімнати просторі та світлі. Велика кухня та два балкона на дві сторони квартири. Встановлені пластекові вікна, паркет на підлозі. Є тепла підлога в загальному коридорі. Є велика комора між поверхами з полицями. Утеплений фасад. До квартири є підвал.