Продаж двокімнатних квартир мкр. Дністерська, Львів
50 оголошень по 14 квартирах
4.5 млн грн
58 959 грн/м²
вулиця Івана Раковського, 24
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ!
Продаж 2 кімнатної квартири у ЖК Five Address
Квартира розташована на 3 поверсі з 16.
Загальна площа - 76,13 м2, кухня - 11,16 м2.
Світло 9 кВт
Індивідуальне будинкове опалення
Будинок на етапі здачі, можна робити ремонт
Точна адреса комплексу: вулиця Івана Раковського, 24А (бічна вулиця Зеленої)
За детальною інформацією телефонуйте
2 кімнати
без ремонту
76.13 / 31.81 / 11.16 м²
поверх 3 з 16
генератор
5.2 млн грн
55 094 грн/м²
вулиця Івана Раковського, 24
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ КВАРТИРИ 0-ЦИКЛ
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Адреса — місто Львів, вулиця Раковського, 24.
Кількість кімнат — двокімнатна квартира.
Поверх — 8 з 10.
Матеріал стін — цегла.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Загальна площа — 93.75 м², житлова — 36.09 м², кухня — 18.67 м².
Опалення — індивідуальне, газове.
Лоджія — одна.
Санвузли — два.
Будинок вводиться в експлуатацію в 3 кварталі 2026 року.
Продаж по переуступці прав.
Особливості даної квартири — ЖК бізнес класу Five address. Квартира правильного планування, складається з двох спалень та кухні - вітальні. Великі панорамні вікна, які виходять на північ та захід. В будинку за проектом гарний підїзд, наявний підземний паркінг. Усі двори є виключно пішохідними. На території передбачені сучасні дитячі та спортивні майданчики, комфортні зони відпочинку з лавками, озелененням і ландшафтним дизайном. У дворах також будуть висаджені дерева, кущі та квіти, які надають простору затишку і природної краси. Для безпеки мешканців територія ЖК «Five Address» закрита від сторонніх, знаходиться під цілодобовою охороною та відеонаглядом. Всі будинки мають резервне живлення від генератора.
Поруч з будинком: На першому поверсі будинків передбачені комерційні приміщення, де розташуються магазини, кафе, аптеки чи інші сервіси. Поруч зупинка громадського транспорту, супермаркети, ринок, Арсен, Макдональдс, Метро.
Ми надаємо повний цикл: девелопмент, дизайн проект, ремонт та подальший продаж, або професійне управління нерухомістю для задачі в оренду.
Код обєкта: 5370
2 кімнати
без ремонту
93.75 / 36.09 / 18.67 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 11
2025 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
6 млн грн
74 999 грн/м²
Меблярська вулиця,
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кім.квартиру,ЖК на вул Меблярська 19а ZHK na vul. Meblyarsʹka 19а
"Дану квартиру можна розглянути під іпотеку Є-Оселя"
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 4-му поверсі, 4 ох поверхового будинку.
Загальна площа - 80 м.кв.,житлова - 40 м.кв., кухня - 17 м.кв.
Комплектація - Індивідуальне опалення ,двоконтурний газовий котел , розведений підігрів теплої підлоги в коридорах,кухнях та санвулах,утеплена та шумоізольвана підлога , залита чистова стяжка,оштукатурені стіни , високий рівень енергозбереження будинку забезпечує утеплювач стін товщиною 15см та 6 камерні вікна з 2 камерним енергозберігаючим склопакетом та якісною фурнітурою winkhaus(Німечинна) .Обладнана системами контролю та відеоспостереження, у підїздах IP-домофонія із системою контролю доступу
Бажаєте отримати додаткову інформацію або домовитися про перегляд? Не дзвонили або немає мережі ? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на питання в реальному часі.
Вартість квартири 135 тис. дол.+ агентські послуги 3.5%
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-256-522-RE.
2 кімнати
без ремонту
80 / 40 / 17 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 4
2025 Рік будівництва
2.7 млн грн
53 139 грн/м²
Зелена вулиця, 130
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🔵Продаж 2 кімнатної квартири вул. Зелена(р-н Липової Алеї)
Загальна площа-51м2, житлова-33,5м2, кухня-5,6м2. Квартира знаходиться на 5-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку. Відомчий будинок 60-х років.
Квартира складається з 2 ізольованих кімнат, просторого балкону, кухні, роздільного санвузла та коридору. Висота стелі-2,65м. Квартира не кутова. Опалення- центральне. Стан-частковий ремонт в кухні та в коридорі, кімнати та санвузол потребують ремонту.
Район з добре розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, школа, дитячий садок, 2 парки, зупинка громадського транспорту.
Чудовий варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду. Чистий продаж.
Є ВІДЕООГЛЯД
Вартість 61000$
2 кімнати
без ремонту
51 / 33.5 / 5.6 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1971 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.3 млн грн
64 247 грн/м²
вулиця Липова Алея, 11
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кім.квартиру,вул Липова Алея 11
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 9-му поверсі, 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 83м.кв.,житлова - 40 м.кв., кухня - 17 м.кв.
Цегляний будинок з ліфтом. Над квартирою — чердак площею 15 м.кв, що знаходиться прямо над нею — є можливість облаштувати дворівневу квартиру. Знизу — окремий підвал із власними дверима. Планування та стан: Велика кухня-студія .Дві ізольовані кімнати .Два балкони з виглядом на зелень .Залита стяжка, стіни вимуровані та поштукатурені. Квартира приватизована Ідеальний варіант для сім’ї або під інвестора — є простір для облаштування за власним проєктом, а також можливість розширення!Без ремонту
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та рос мовами.
Не додзвонилися чи не має мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири 120 тис. дол., агентські послуги 3,5%
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-138-812-RE.
2 кімнати
без ремонту
83 / 40 / 17 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
1985 Рік будівництва
4.9 млн грн
57 493 грн/м²
вулиця Івана Раковського, 24
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається сучасна 2-кімнатна квартира у ЖК Five Address. Площа –85 м². Поверх: 7 з 16 Квартира має зручне планування:дві ізольовані кімнати, кухня-вітальня, санвузол.Будинок введений в експлуатацію.У комплексі тривають завершальні роботи, старт ремонтів найближчим часом. Новобудова з сучасними під’їздами та якісним будівництвом. Чудовий варіант як для проживання, так і під інвестицію. Ціна – 1300 $/м² Загальна вартість – 110 000 $ Більше деталей за тел: 0976930785 Роман АН ʼʼГармонія Просторуʼʼ
2 кімнати
без ремонту
85 / 37 / 22 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 16
9.1 млн грн
111 077 грн/м²
вулиця Липова Алея, 13
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2кім квартири по Липова Алея (стадіон Україна), новобудова бізнес класу 2017 року.
поверх 2/10
площа 82/41/16
Кімнати ізольовані, велика лоджія.
Ремонт:
дорогі дубові двері,дубові фасади на кухні дубова паркетна дошка, німецькі крани,іспанська сантехніка,італійська плитка!
Поруч парк.
Ціна 2500$/м.кв
2 кімнати
з ремонтом
82 / 41 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 10
2017 Рік будівництва
4.7 млн грн
71 045 грн/м²
Меблярська вулиця,
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири у Львові, вул. Мемблярська (район Зеленої)
Загальні характеристики:
• Площа: 66,6 м²
• Поверх: 2
• Кількість кімнат: 2
• Опалення: індивідуальне газове
• Балкон: є
• Будинок: бізнес-клас, клубного типу
• Рік здачі: 2025 (введений в експлуатацію)
Підігрів підлоги у всіх не житлових кімнатах.
Пропонується до продажу простора та світла двокімнатна квартира у сучасному будинку бізнес-класу, розташованому у Сихівському районі Львова по вул. Мемблярська, 19, поблизу вул. Зеленої. Будинок збудований якісно, передбачено підземний паркінг та додаткові комірки для зберігання.
Локація дуже зручна для життя — поруч два парки (Погулянка та парк Снопківський), що створює затишну та зелену атмосферу. Вся необхідна інфраструктура в пішій доступності: садочки, школи, поліклініка, ринки, супермаркети, кафе та ресторани. До центру Львова — близько 10 хвилин на автомобілі.
Квартира ідеально підійде як для комфортного проживання, так і як вигідна інвестиція.
2 кімнати
без ремонту
66.6 / 31 / 17 м²
поверх 2 з 4
2025 Рік будівництва
4.4 млн грн
66 335 грн/м²
Меблярська вулиця,
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатної квартири, вул. Меблярська (район Зеленої), бізнес-клас
Загальні характеристики:
• Площа: 66,2 м²
• Поверх: 4 (останній, мансардовий)
• Кімнат: 2
• Висота стелі: до 3 м
• Балкон: є
• Будинок: клубний, бізнес-клас
• Паркінг: підземний (є можливість придбати)
Підігрів підлоги у всіх не житлових кімнатах.
Пропонується до продажу світла та простора квартира у клубному малоквартирному будинку в районі вул. Зеленої (вул. Меблярська). Розташована на останньому мансардному поверсі, що додає відчуття простору завдяки високим стелям та хорошому природному освітленню.
Будинок сучасний, з підземним паркінгом (використовується як укриття) та комірками для зберігання.
Район зелений та затишний — поруч парк «Погулянка» і Снопківський парк. Спальний район із розвиненою інфраструктурою: магазини, супермаркети, школи, садочки, кафе — все необхідне в пішій доступності.
Квартира добре підійде як для проживання, так і для інвестиції.
2 кімнати
без ремонту
66.3 / 31 / 16.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 4
2025 Рік будівництва
5.3 млн грн
60 026 грн/м²
вулиця Івана Раковського
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування з двома ізольованими спальнями площею 19,3 м² та 16,5 м², кухнею 25,8 м², ванною кімнатою 3,5 м², гостьовим санвузлом 1,7 м² та коридором 13,4 м². Також є тераса площею 6,5 м². Ремонт після будівельників, планування роздільне.
Система опалення індивідуальна, представлена найсучаснішим та найвигіднішим типом опалення — тепловим насосом. Передбачено централізоване газопостачання, центральний водопровід, центральну каналізацію, вивіз відходів та електрику. Встановлені лічильники.
Меблювання відсутнє. Мультимедіа не вказано.
Продаж без комісії для покупця. Вартість об’єкту зростає по мірі будівництва. Здача будинку запланована на 4-й квартал 2026 року.
Сучасний житловий комплекс бізнес-класу FIVE ADDRESS має закриту територію, підземний та гостьовий паркінги, відеоспостереження, консьєрж та охорону території. Будинок відноситься до житлового фонду від 2021 року. Передбачено ліфт.
Поруч розташовані спортивний стадіон «Україна» (490 м), супермаркет «Арсен» (660 м), міська клінічна лікарня №8 (215 м), Інститут біології тварин НААН (420 м), продуктовий маркет «Сільпо» (1100 м), парк Погулянка (860 м), парк Залізна вода (930 м), ТЦ «Шувар» (1890 м), оптовий маркет «Метро» (1500 м). Найближча зупинка муніципального транспорту знаходиться на відстані 175 м. Також поруч є Нова пошта (680 м).
Квартира має панорамні вікна. Утеплення стін виконано мінеральною ватою товщиною 120 мм. Передбачено терасу.
2 кімнати
без ремонту
89 / - / 26 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 11
3.5 млн грн
71 622 грн/м²
Білоцерківська вулиця
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з ремонтом, який потребує оновлення. Планування роздільне, санвузол суміжний. Ремонт - євроремонт.
Система опалення централізована, додатково встановлена газова колонка для підігріву води. Сантехніка та електрика нові.
Меблі по домовленості.
Торг.
Будинок з білої цегли, тип будинку - Чешка. Балкон, лоджія, меблі на кухні, душова кабіна.
Поруч з парком.
Вікна металопластикові.
2 кімнати
з ремонтом
49 / - / 8 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5
13.5 млн грн
155 507 грн/м²
вулиця Липова Алея, Будинок
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кімнатних апартаментів. Стан ремонту не вказано, але є панорамні вікна.
Інформація про меблі та техніку відсутня.
Ідеальний варіант для власного проживання або преміальної оренди.
Преміальний клубний комплекс Emily Apartments розташований серед парків, лише 10 хв до центру Львова. Комплекс має закриту територію, тишу, сервіс та максимальний комфорт. Всього 48 апартаментів. До послуг мешканців підземний паркінг, лаунж-зони, преміальний сервіс та сучасна архітектура. Територія охороняється, є відеоспостереження та консьєрж.
Розташований серед парків, лише 10 хв до центру Львова.
Апартаменти мають панорамні вікна. Комплекс забезпечує відеоспостереження, консьєрж, ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг та охорону території.
2 кімнати
без ремонту
86.89 / - / 27.43 м²
поверх 2 з 5
3.7 млн грн
49 185 грн/м²
вулиця Володимира Навроцького, 33
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування з двома ізольованими спальнями по 16 м.кв. та кухнею-вітальнею 23 м.кв. Передбачено два санвузли. Стан ремонту від будівельників, включає стяжку, штукатурку, встановлення котла для води та опалення, вікон, дверей, а також підведення комунікацій до квартири. Будинок на етапі монолітної конструкції.
Опалення індивідуальне газове. В квартиру заведені всі необхідні комунікації.
Продаж без комісії. Введення в експлуатацію заплановано на середину 2027 року.
Житловий фонд від 2021 року. ЖК Бузковий 2 передбачає наявність ліфта, підземного та гостьового паркінгу. В квартирі є гардеробна.
Розташована поблизу вулиць Зелена, Раковського, Пимоненка, що вказує на розвинену міську інфраструктуру.
Квартира має дві засклені лоджії. Передбачена гардеробна кімната.
2 кімнати
без ремонту
75 / - / 23 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 7
генератор
4.7 млн грн
59 493 грн/м²
вулиця Івана Раковського, 24
Парк "Погулянка"
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Преміальна 2-кімнатна квартира площею 79 м². Має дві ізольовані спальні, простору кухню-вітальню, два санвузли, функціональний коридор та балкон. Планування продумане, з правильними площами, що забезпечує комфорт для життя або інвестиції. Квартира без ремонту.
Кожна квартира має індивідуальне опалення. Передбачене резервне живлення від генератора. Встановлені лічильники.
Житловий комплекс бізнес-класу "Five Address" у Сихівському районі Львова. Комплекс має чітку концепцію приватності та безпеки із закритою територією без транзитного руху авто, цілодобовою охороною та відеонаглядом, системою безпеки Ajax. Передбачене укриття. Будинки зведені з цегли та керамоблоку, утеплені мінеральною ватою, з енергоощадним панорамним склінням. Усі квартири мають балкони або тераси. На території ЖК розташований власний сквер для мешканців, підземний паркінг з прямим доступом до ліфтів, а також комерційні приміщення для щоденних сервісів.
Квартира має балкон. Вікна панорамні, енергоощадні.
2 кімнати
без ремонту
79.18 / 39.65 / 17.59 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 16