Код обєкта: 381569. АН "Атланта".
Продаж 2 км квартири по вул. В. Великого в Дублянах у сучасному ЖК Royal Park.
Загальна площа квартири 76.83, житлова 30.91 м2, кухня 25.28 м2. Двостороннє планування. Розташована на зручному 4 поверсі з 8 поверхової секції, що перебуває на завершальному етапі будівництва. Запланована здача в експлуатацію на кінець року.
Функціональне правильне планування, Роздільні кімнати, простора кухня-студія з двома вікнами (зонована кухня і зона відпочинку), 2 санвузли. Хороша проникність денного світла, завдяки панорамним вікнам. Вікна на вулицю та внутрішнє подвіря.
Автономне будинкове опалення- твердопаливна котельня. Один ліфт ( 1-8 поверх). Підземний та гостьовий паркінг. Перший поверх житлового комплексу пропонує широкий ряд комерційної пропозиції. Ідеальний варіант для інвестиції під оренду чи особистого проживання.
Розвинута інфраструктура району сприяє комфортному проживанню. Поруч все необхідне: стоматологія, піцерія, дитячий садок, магазини, АТБ неподалік, навчальні заклади, зупинка громадського транспорту, парк Малиняк.
Є можливість купити паркомісце до квартири 16.75м2 , ціна : 7500$
Продаж по переуступці!
Є відео огляд даної квартири!
Телефонуйте за деталями, організуємо показ!
Продаж SMART квартири на 1 поверсі 22 м2 + 6 м2 тераса разом маємо квартиру на 28 м2 в ЖК Royal Park, розташованого в м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 3. Вікна виходять у двір, , чудово підійде для здачі, або власного проживання. Будинок на завершальному етапі, здача - кінець 2025 року, в підвалі є підземний паркінг-укриття, поруч кілька вже заселених будинків, з комерційними приміщеннями, (дитячий садок, перукарня, супермаркет, пункт видачі Епіцентр, піцерія, стоматологія, барбершоп). Поруч АТБ, Нова пошта, стадіон, зупинка громадського транспорту, (до центру Львова 10-15 хв) ідеальна локація для комфортного життя. Завдяки компактним параметрам, і плануванню, Ви отримаєте унікальне і бюджетне житло, що на сьогоднішній день дуже важливо при здачі в оренду.
Продаж по договору Переступати, Власник .При потребі є відео! Дзвоніть.
Планування роздільне з роздільним санвузлом. У квартирі зроблено дизайнерський ремонт від компанії LPS Architets за авторським проєктом.
Є власна котельня та індивідуальне опалення. У квартирі встановлено кондиціонер та підігрів підлоги.
Квартира мебльована, є меблі на кухні та гардероб.
Є можливість докупити паркомісце та кладову в підземному паркінгу (не входить у вартість квартири).
Квартира розташована в новобудові Роял Парк, збудованій після 2021 року. ЖК має ліфт, консьєрж-службу та госп. приміщення.
Квартира розташована біля парку.
У квартирі встановлено панорамні вікна. Є Wi-Fi та швидкісний інтернет. Додатково є комора.
Продаж по переуступці. Є відеоогляд квартири.
Чудова новобудова поруч із парком.
До центру Львова лише 15 хвилин на авто. Поруч зупинка "Аграрний університет", безліч магазинів, кафе, барів, ресторанів, стадіон, дитячі майданчики. 500 м до Київської траси, поруч ринок Галицьке перехрестя. Поруч найбільший торгово-логістичний центр.
Шикарна 3-кімнатна квартира з окремими кімнатами та просторою кухнею-вітальнею. Є два санвузли, гардероб та лоджія.
Проведені всі мережі. Є генератор альтернативного живлення.
Можливе розтермінування на 3 роки. Здача в експлуатацію вже цієї осені.
Вікна виходять на дві сторони: парк і у внутрішній двір.
Квартира розташована поруч зі Львовом - всього 15 хвилин їзди. Заселена комерція: садочок, піцерія, магазини, стоматологія. Поблизу є школа, АТБ, нова пошта, ресторан.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Ремонт під чистову обробку.
Є індивідуальне газове опалення. Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу.
Квартира не мебльована.
Вже оформлені документи - свідоцтво на право власності.
Квартира розташована в новобудові, збудованій після 2021 року.
Квартира має шикарну велику терасу з відмінним виглядом.
Квартира після будівельників з роздільним плануванням і суміжним санвузлом. Є балкон, лоджія, тераса та панорамні вікна.
Квартира підключена до центрального водопроводу, електрики, центральної каналізації. Є власна котельня.
Квартира не мебльована.
Переуступка. Здача обєкта планується на 2025 - початок 2026 року.
Житловий фонд від 2021 року. ЖК Royal Park має відеоспостереження, паркувальне місце, гостьовий паркінг, підземний паркінг, ліфт та вантажний ліфт.
Квартира розташована в хорошій локації з розвиненою інфраструктурою. До центру Львова 15 хвилин їзди машиною.
Квартира чудово підійде для власного проживання або під оренду.