Продажа квартир в ЖК AUROOM SPARK
43 оголошення по 11 квартирах
5.3 млн грн
113 913 грн/м²
Навроцкого улица, 39
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ | AUROOM SPARK | з готовим ремонтом
Пропонується квартира у зданому ЖК AUROOM SPARK. Будинок частково заселений, інфраструктура функціонує.
Планування:
• Передпокій — 7.6 м²
• С/в — 5.1 м²
• Спальня — 13.9 м²
• Кухня/вітальня — 20.2 м²
• Місце під робочий стіл
Обєкт підходить як для власного проживання, так і для здачі в оренду — значна частина оздоблювальних робіт вже виконана, що скорочує строки та бюджет до заселення.
Детальна інформація та перегляд — за контактом.
1 кімната
без ремонту
46.6 / 13.9 / 20.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 9
2025 Рік будівництва
8.1 млн грн
113 205 грн/м²
Навроцкого улица, 37
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж двох кімнатної квартири в ЖК Auroom Spark, вул. Навроцького, 39.
• Загальна площа квартири 71,5 м2.
Площа кухні 19,9 м2.
Поверх 8/9
• Квартира світла, омебльована зі стильним дизайном і якісним ремонтом та новою технікою марки Bosch. Техніка вся нова та вбудована. Прально-сушильна машина. TV Samsung. Тепла електрична підлога по всюди де знаходиться плитка. Ліжко з підйомним механізму та розкладний диван.
Сучасна велика вмістима гардеробна!!!
• Підземний паркінг,
безпека: закрита територія, відеонагляд (камери), домофони / система контролю доступа
комфорт: дитячий майданчик, зона відпочинку, спортмайданчик, тераси / балкони
• Інфраструктура
Поруч:
- супермаркети: Метро, Арсен, Рукавичка
- зупинки транспорту: автобус, тролейбус
- школи: 82, Барвінок, гімназія ЛНВК, садок
- фітнес клуб Ліга, басейн Водан
2 кімнати
з ремонтом
71.5 / 45 / 20 м²
поверх 8 з 9
2025 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
6.4 млн грн
45 521 грн/м²
Навроцкого улица, 37
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дворівнева квартира в ЖК «Аурум» (вул. Навроцького)
Новобудова, будинок вже введений в експлуатацію
5–6 поверх
Площа: 140 м²
Клас житла: комфорт
Простора дворівнева квартира з вдалим плануванням у сучасному житловому комплексі. Якісне будівництво та комфортним середовищем для проживання.
Висота стелі — 2.8 м
Індивідуальне опалення
Цегляні стіни
Монолітно - каркасна технологія будівництва
Утеплення - пінополістирол
Підземний та гостьовий паркінг
Дитячий майданчик на території
Зручний район із розвиненою інфраструктурою
Будинок зданий, можна оформляти право власності. Поруч є все необхідне для комфортного життя.
Переуступка
5 кімнат
без ремонту
140 / 110 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 7
2025 Рік будівництва
5.7 млн грн
124 751 грн/м²
Навроцкого улица, 37
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ
Адреса — місто Львів, вулиця Навроцького, 4. ЖК AUROOM SPARK
Кількість кімнат — однокімнатна квартира.
Поверх — 5 з 9
Тип будинку — новобудова. Матеріал стін — цегла.
Загальна площа — 45,75 м², житлова — 14,83 м², кухня — 15,98 м².
В квартирі зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка відомих брендів.
Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел.
З підігрівом підлоги по всій площі.
Балкон — один.
Санвузол — один, суміжний.
Особливості даної квартири — квартира із сучасним ремонтом та якісним наповненням. Наявна також гардеробна кімната, продаж по переуступці прав .
Поруч з будинком: приватна школа у будинку, дитячий садок, супермаркети Арсен та Сільпо, Макдональдс, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту, тощо.
Код обʼєкта: 4793
1 кімната
з ремонтом
45.75 / 14.83 / 15.98 м²
поверх 5 з 7
2025 Рік будівництва
8.1 млн грн
113 205 грн/м²
Навроцкого улица, 37
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 2-кім квартири в ЖК Auroom Spark, вул. Навроцького (бічна Зеленої / пр. Червоної Калини)
Пропонується стильна та повністю укомплектована 2-кімнатна квартира з продуманим плануванням.
Площа — 71,5 м²
Поверх — 8 з 9
Право власності
Планування:
– простора кухня-вітальня
– окрема спальня з гардеробною
– друга кімната (дитяча / кабінет / гостьова)
Квартира повністю готова до проживання:
Вмонтована кухня з технікою: холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, посудомийна машина
Обідня зона
Телевізор
Спальня з двоспальним ліжком (підйомний механізм) та косметичним столиком
Друга кімната з шафою та розкладним диваном
Комфорт:
– індивідуальне опалення
– тепла підлога
– багато підсвітки, що створює атмосферу затишку
Квартира не потребує додаткових вкладень — заїжджай і живи.
Вартість - 183 000$
Є відеоогляд.
Телефонуйте.
2 кімнати
з ремонтом
71.5 / 36 / 20 м²
поверх 8 з 9
2025 Рік будівництва
4.9 млн грн
115 859 грн/м²
Навроцкого улица, 35
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж в НОВОБУДОВІ 42/14/16м поверх 9/9
Ціна 110 000$
Продається 1 кімнатна квартира по вул. Навроцького в ЖК Auroom Spark по вул. Навроцького, квартира з гарним ремонтом, сучасне планування з кухнею-студією та ізольованою кімнатою, також є гардероб, техніка Bosch, якісна фурнітура, відкритий балкон, дизайнерські підїзди, гостьовий та підземний паркінг, гарна квартира
1 кімната
з ремонтом
42 / 14 / 16 м²
поверх 9 з 9
2025 Рік будівництва
6.4 млн грн
45 919 грн/м²
Навроцкого улица, 37
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Терміново родається дворівнева, 4-кім квартира в Auroom Spark
Загальна площа квартири 139.7м2/71.51м2/15м2
Гарне планування, простора кухня з виходом на відкритий балкон, три ізольовані кімнати, два санвузли, два гардероби, при бажанні можна робити перепланування.
Індивідуальне газове опалення 2-ох функційний котел.
Будинок введено в експлуатацію, запущені всі комунікації і також запущений ліфт
Продаж по переуступці
Є можливість купити паркомісце в підземному паркінгу та кладовку
За детальною інформацією телефонуйте
Ціна 145 тис дол.
4 кімнати
без ремонту
139.7 / 71.5 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 7
2025 Рік будівництва
6.4 млн грн
103 119 грн/м²
Навроцкого улица, 39
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вигідна пропозиція. Продаж 2 кім. Квартири, ЖК " AUROOM SPARK"
Продаж 2 кімнатної квартири. Нова пропозиція на ринку. Квартира на стадії завершення ремонту. Продуманий та красивий дизайнерський проект.
Пропонуємо до вашої уваги чудову можливість придбати простору двокімнатну квартиру по вул. Навроцького 39, ЖК " AUROOM SPARK ".
Будинок зданий в експлуатацію. Готова до продажу!
Фото віазуалізації.
Деталі:
- Площа: 62,2 м²
- Поверх: 1 / 9.
- Індивідуальне газове опалення.
- Ціна м² -2330$.
- Вартість: 145 000 $.
Михайло, Seven Riel
2 кімнати
з ремонтом
62.2 / 31.5 / 15 м²
цегляна
поверх 1 з 9
2025 Рік будівництва
6 млн грн
117 540 грн/м²
Навроцкого улица, 35
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 1-кімнатної квартири у ЖК Auroom Spark
Площа: 50.8 м²
Поверх: 6
Стан: на стадії ремонту
Переваги:
• Можливість завершити ремонт під власний смак
• Продумане планування
• Сучасний житловий комплекс
• Ідеальний варіант для проживання!
1 кімната
з ремонтом
50.8 / 16.4 / 15.8 м²
поверх 6 з 9
2025 Рік будівництва
6 млн грн
117 540 грн/м²
ул. Навроцкого, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування з просторою кухнею, що має вихід на відкритий балкон, та окремою спальнею. Санвузол суміжний. Стан ремонту - на стадії ремонту, авторський проект.
Система опалення індивідуальна газова. В квартирі є підігрів підлоги.
Квартира мебльована. На кухні є меблі.
Ідеально для комфортного проживання або інвестиції.
Сучасний житловий комплекс із якісним будівництвом та закритою територією, що забезпечує безпеку мешканців. До послуг мешканців підземний і наземний паркінг.
Квартира має панорамні вікна, відкритий балкон, кондиціонер та підігрів підлоги.
1 кімната
з ремонтом
50.8 / - / 15.8 м²
цегляна
поверх 6 з 9
6.4 млн грн
45 521 грн/м²
ул. Навроцкого, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира дворівнева з роздільним плануванням. Стан ремонту - після будівельників, без меблювання.
Система опалення - індивідуальне газове.