Продаж квартир: вулиця Юлії Здановської, 73-Г, Київ
7 оголошень по 2 квартирах
15.4 млн грн
102 695 грн/м²
вулиця Юлії Здановської, 73-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії Продам 4к квартиру з авторським ремонтом в ЖК Сонячна Брама біля метро Виставковий центр
Голосіївській район Правий Берег.
вул Здановськоі Юлії 73г (Ломоносова).
В будинку установлені додаткові джерела живлення електроенергії,що дає воду, опалення та можливість користування ліфтом!!!
Загальна площа квартири 150м2.
Поверх 11 з 13.
Комфортне двостороннє планування.
Три окремі спальні 19м2, 24м2, 20м2
Вітальня 25м2
Два санвузли 4м2 та 10м2.
Кухня 16м2 з виходом на балкон.
Ремонт в європейському стилі.
Використані якісні матеріали для оздоблення квартири. Побутова техніка світових брендів: пральна машинка, духова шафа Electolux, мийка Franke, холодильник side by side Samsung,телевізор Samsung, сантехніка Valero s Bosh, змішувачі Hansgrohe, кондиціонери Panasonik, установлена система фільтраціі води- зворотній Осмос. Меблі фірми Blest.
Комплекс бізнес класу.
На території знаходиться паркінг, укриття.
В підʼїзді охорона 24/7, відеонагляд.
Інфраструктура розвинена : медичні, спортивні центри, продуктовий супермаркети Novus, кавʼярні, салони краси, відділення банку, Нової Пошти, садочки, школи.
600 м до метро Виставковий Центр та парка, поруч великий спорт комплексу Sport Life с басейном.
10 хвилин на авто до Печерська.
Продаж без довіреностей.
Квартира для тих, хто цінує затишок та комфорт для родини.
Спокійний мікрорайон Києва біля центра з розвиненою інфраструктурою.
Телефонуйте щодо придбання.
Розглянемо безготівковий розрахунок.
Гарні сусіди ЖК Лікоград, ЖК Венеція, ЖК Нова Англія.
Sale apartment
4 rooms ( 3 bedroom)
150 м2
Prise 370000$
4 кімнати
з ремонтом
150 / 90 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 13
2010 Рік будівництва
8.2 млн грн
100 164 грн/м²
вулиця Юлії Здановської, 73-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира з продуманим роздільним плануванням. Простора кухня має вихід на засклений балкон. Ремонт робився «для себе», без економії, з використанням меблів з натурального дуба, паркету (Чехія), плитки (Іспанія), сантехніки Villeroy & Boch та Hansgrohe. Встановлено інверторний кондиціонер Mitsubishi Electric. Квартира в чудовому стані.