Квартира двостороння. Зроблено перепланування з просторою кухнею-вітальнею. Є 2 окремі спальні кімнати, 2 санвузли, величезний утеплений балкон площею 10 кв.м., суміщений з кухнею-вітальнею і одночасно відокремлений роздвижною системою скляних вікон в підлогу. Якісний дизайнерський проект.
Тепла підлога в санвузлах, кухні та на балконі. Двозонний лічильник електрики, лічильники на воду і тепло. Бойлер 150 л з можливістю програмування роботи.
На кухні встановлена якісна брендова техніка Electrolux, включаючи холодильник Bosch 70 см шириною та 2 м висотою, посудомийну машину, індукційну плиту, витяжку та подрібнювач харчових відходів. У санвузлах встановлена сантехніка Grohe з термодатчиками. У кожній кімнаті та коридорі є великі вбудовані шафи-купе. Якісні «парящі» стелі з підсвіткою та регулюванням світла. Кондиціонери в усіх кімнатах. Барна стійка та столешниця виконані з кварцу.
Без комісії для покупця.
На поверсі лише 5 квартир, немає 1-кімнатних. Є два ліфта.
Гарно розвинена інфраструктура. Неподалік розташовані ТЦ Retroville, дитячі садки та школи, маркети та кафе, великий ліс та озеро.
Квартира робилася "для себе" виключно з якісних матеріалів. Дуже тепло зимою навіть без включених батарей, так як квартира в центрі будинку і гарно утеплена. За окрему плату пропонується єдина на поверсі комора, облаштована стелажами для зберігання. У коморі взимку тепло, а літом прохолодно.