Продаж квартир: Ясинуватський провулок, 10, Київ
7 оголошень по 5 квартирах
генератор
3.8 млн грн
79 486 грн/м²
Ясинуватський провулок, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії! Продам 1к.кв. в новому будинку з ремонтом, ст.м.Деміївська!
Голосіївський р-н., Деміївка, ЖК The Lakes, пров.Ясинуватський,10, 21/25пов. монолітно-каркасного будинку, 47,5/16,9/12,6кв.м, якісний спецпроект 2019р.,
світла, тепла, простора, повнометражна квартира із якісним ремонтом, вирівняні стіни, склопакети, ламінат, кахель, нові батареї, труби та електропроводка, вбудована кухня із варильною поверхнею та духовкою,
с/в сумісний, нова якісна сантехніка, душкабіна, електричний бойлер, чотири контура електричної теплої підлоги – в кухні, санвузлі, холі та на балконі,
балкон – засклений та утеплений, перероблений в кабінет, є гардероб, вікна у двір, шикарний вид з вікна в бік Голосіївського лісу, подвійні двері, три ліфта, під`їзд з ремонтом, консьєрж, є генератор та сонячні панелі для ліфтів, водо- і теплопостачання, в будинку власна автономна котельня,
чудова інфраструктура та транспортна розв`язка – поряд магазини, салони, поштові відділення, кафе, ресторани, парки та озера, Автовокзал, Деміївський ринок, тощо, зупинки транспорту – 5хв. пішки, ст.м.Деміївська – 12хв. пішки,
ціна 85000у.е., без комісійних, 0509000009, 0673283528 Ярослав
1 кімната
з ремонтом
47.5 / 16.9 / 12.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 26
2018 Рік будівництва
генератор
2.5 млн грн
99 525 грн/м²
Ясинуватський провулок, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам квартиру пров. Ясинуватський, 10, ЖК The Lakes, сучасна новобудова в самому зеленому районі міста з розвиненою інфраструктурою: АТБ, мінімаркети, салони краси, аптеки, кавярні, піцерія, паб, хімчистка, стоматологія, дитячий і спортивний майданчики, великі Совські ставки. До м. Деміївська - 3 зупинки транспортом або 10 хв пішки.
Видова (вікна виходять на ставки), світла, простора 25/16/6 квартира розташована на17/25 поверсі утепленого будинка, повністю мебльована.Кутова вбудована кухня з вбудованою технікою - варочна поверхня, , витяжка, холодильник, обідній стіл та стільці.
Хол-вітальня, с/вуз сумісний, облицьований кахелем, пральна автомат, бойлер, должия засклена, МП вікна, на підлозі ламінат + кахель. Лічильники води, е/е, тепла. Власна котельня, придбали генератор.
Консьєрж, відеоспостереження, 3 швидкісних ліфта. Порядні сусіди, 5 квартир на поверсі.
З рієлторами не співпрацюю.
1 кімната
з ремонтом
25 / 16 / 6 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 26
2018 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
генератор
6.2 млн грн
82 660 грн/м²
Ясинуватський провулок, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування кімнат та роздільний санвузол. Виконано якісний капітальний ремонт «для себе» з використанням надійних матеріалів. Стан ремонту оцінюється як євроремонт.
Будинок обладнано індивідуальними лічильниками на тепло. Система опалення забезпечується власною котельнею. Встановлено бойлер для гарячої води. Будинок має генератор для забезпечення роботи ліфтів та системи опалення під час відключень світла, а також сонячні панелі на даху для стабільності енергосистеми.
У квартирі встановлено кондиціонер та посудомийну машину. Майже всі меблі залишаються за домовленістю. Встановлено німецьку сантехніку.
Розглядається продаж за програмами єОселя (3%% та 7%%). Документи повністю готові до угоди. Продаж без комісії.
Сучасний монолітно-каркасний будинок 2018 року в ЖК «The Lakes». Будинок має консьєрж-сервіс та відеоспостереження. Встановлено генератор, що забезпечує роботу ліфтів та системи опалення під час відключень світла. На даху встановлені сонячні панелі.
Будинок розташований поруч із рекреаційною зоною «Совські ставки». У пішій доступності знаходяться метро «Деміївська», ринок, супермаркети та зручна транспортна розвязка (пр-т В. Лобановського).
Квартира має чудовий панорамний вид на місто. Передбачена велика гардеробна. Є можливість придбати власний гараж поруч із будинком (продається окремо).
2 кімнати
з ремонтом
75.15 / - / 17.04 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 25
2018 Рік будівництва
генератор
6.4 млн грн
87 040 грн/м²
Ясинуватський провулок, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається сучасна двокімнатна квартира з якісним дизайнерським ремонтом. Планування роздільне. Санвузол: 2 і більше. Висота стелі 2.73 м.
Система опалення: Власна котельня. Комунікації: Центральна каналізація, Електрика, Центральний водопровід.
Квартира має вбудовані меблі та побутову техніка. Також є кондиціонер.
Будинок 2018 року, монолітно-каркасна конструкція, вентильований та утеплений фасад. У ЖК є ліфт та грузовий ліфт. Автономний електрогенератор.
До станції метро Деміївська 14 хвилин пішки.
Квартира має балкон, лоджію, ванну. Мультимедіа: Швидкісний інтернет, Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
74 / - / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 25
2018 Рік будівництва
власник
генератор
4.9 млн грн
101 835 грн/м²
Ясинуватський провулок, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується простора 1-кімнатна квартира, фактично євродвушка, з ремонтом в стилі Pinterest. Зручне планування передбачає спальне місце в кухні-студії та окрему спальню. Квартира в стані євроремонту.
Квартира дуже тепла і без опалення. В будинку є власна котельня, генератор на будинок (для ліфтів, опалення, води) та сонячні панелі. Встановлені лічильники, окремий договір з ДТЕК.
Всі меблі вбудовані на замовлення та залишаються. Є гардеробна кімната. З техніки наявні: бойлер, кондиціонер, пральна та посудомийна машини, холодильник, духовка та варильна панель від ТОП брендів Samsung, Indesit, Hansa. Тепла підлога в зоні балкону.
Продаж від власника. Можливий торг. Тільки повідомлення.
Житловий фонд 2011-2020-х років. В будинку є ОСББ, генератор, сонячні панелі, власна котельня. Є консьєрж та вантажний ліфт.
Поруч розташовані озера для відпочинку. До метро Деміївська 10 хвилин пішки, до автовокзалу 15 хвилин, до центру міста 20 хвилин пішки.
Квартира має площу 48 м² (50+ м² за рахунок балкону). Є гардеробна кімната. Страхування квартири.
1 кімната
з ремонтом
48 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 25
2018 Рік будівництва