Продаж квартир: Васильківська вулиця, 2, Київ
6 оголошень по 3 квартирах
без комісії
$ 69.5 тис.
2 242 $/м²
Васильківська вулиця, 2
Голосіївська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії!
Мінімальне оформлення!
Вул. Васильківська 2
Можливий продаж під сертифікат!
Дуже класна локація! 2 хв пішки метро Голосіївська.
Дуже тепла та затишна. Хороше планування.
На підлозі плитка та ламінат. В коридорі містка шафа купе. Велика кімната зі зручним диваном, шафою купе та комодною системою. Є дві лоджії. Санвузол з якісною сантехнікою та майже новим великим бойлером. Кухня з необхідними меблями та технікою. Гарний вид.
Поруч дитячий садочок, супермаркети, великий Голосіївській парк з озером. Зупинка громадського транспорту. Поруч новобудови, вул. Здановської ( Ломоносова), Васильківська, Деміївська, проспект Голосіївський
1 кімната
з ремонтом
31 / 19 / 8 м²
панельна технологія
поверх 2 з 10
1975 Рік будівництва
$ 90 тис.
1 875 $/м²
Васильківська вулиця, 2
Голосіївська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та євроремонт. Всі комунікації, включаючи електрику та сантехніку, були замінені на нові. Вікна виходять у двір, що забезпечує тишу.
У квартирі встановлено газ, бойлер та кондиціонер. Система опалення централізована. Всі комунікації, включаючи електрику та сантехніку, нові. Є лічильники.
Квартира продається з меблями.
Документи на квартиру у власності більше 3 років. Квартира готова до продажу.
Будинок побудований у 80-90-х роках. У квартирі є балкон, який був розширений і має вихід із зали. Система опалення централізована. У підїзді є ліфт. Будинок має відеоспостереження.
Чудове місце розташування: метро Голосіївська в 100 метрах, парк в 300 метрах. Поруч знаходяться магазини, поліклініка (дитяча та доросла), банк, озеро, школа та дитячий садок - все в межах 5 хвилин пішки.
Квартира розташована всередині будинку, що робить її теплою. Вікна виходять у двір, забезпечуючи тишу. Двір великий, чистий та доглянутий.
2 кімнати
з ремонтом
48 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 4 з 9
1975 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 89 тис.
2 051 $/м²
Васильківська вулиця, 2
Голосіївська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування та роздільний санвузол. Ремонт виконано за авторським проєктом, що свідчить про чудовий стан помешкання. Встановлено металопластикові вікна.
Система опалення централізована. Всі комунікації замінено. Є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та газ. Передбачено вивіз відходів.
Квартира продається з меблями. Мультимедіа включає кабельне/цифрове ТБ, телевізор та Wi-Fi. На кухні є меблі.
Будинок типу "Чешка". В квартирі є балкон та лоджія. Передбачено ліфт. Є гостьовий паркінг.
Квартира розташована біля метро Голосіївська (1 хвилина пішки). Поруч проходить асфальтована дорога.
В квартирі встановлено кондиціонер та ванну. Передбачено комфортне проживання завдяки наявності меблів на кухні.
1 кімната
з ремонтом
43.4 / - / 7.7 м²
панельна технологія
поверх 9 з 9
1975 Рік будівництва