Продаж квартир: проспект Валерія Лобановського, 126-Г, Київ

22 оголошення по 5 квартирах
6.6 млн грн
64 007 грн/м²

проспект Валерія Лобановського, 126-Г

Деміївка. БЕЗ КОМІСІЇ продам 3-кімнатну квартиру 105 м² + ПАРКОМІСЦЕ у подарунок. Усі кімнати роздільні. У будинку є укриття! Не підвал, а нормальне укриття, що зараз дуже корисно. Немає шуму з вікон. Надійний монолітно-каркасний будинок із цегляними стінами. Поруч є озеро. Площа: 105 м² Планування: 3 окремі кімнати, простора кухня, 2 санвузли. Оснащення: Повністю мебльована, з усією необхідною побутовою технікою. У квартирі є ще комора для зберігання речей. Будинок: Цегляний, теплий. У підїзді 2 ліфти та консьєрж 24/7. РАЗОМ З КВАРТИРОЮ новому власнику іде також власне ПАРКОМІСЦЕ, парковка охороняється, з шлагбаумом. Тому можете забути про проблеми з парковкою. Укриття під будинком. На території є дитячий майданчик. Розташування: 1.3 км до метро «Деміївська» (16 хв пішки), поруч із будинком зупинка громадського транспорту та продуктові магазини. Велика класна простора квартира, в якій можна одразу заїхати і жити, або реалізувати свої ідеї в плані дизайну та втілити цим самим свою мрію. Телефонуйте, питайте що цікавить, можемо легко організувати перегляд і швидко вийти на угоду! Продажем займається спеціаліст Олексій Швець.
3 кімнати
з ремонтом
103 / 60 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 16
2005 Рік будівництва
генератор
11.5 млн грн
59 893 грн/м²

проспект Валерія Лобановського, 126-Г

Це місце, де збуваються мрії. Пентхаус знаходиться по вулиці Валерія Лобановського 126-Г, на поверсі 16-17. Загальною площею 192 квадратних метри плюс тераса. Планування: Перший рівень: - величезна вітальня з діючим каміном, який створює неперевершену атмосферу для сімї та друзів - простора кухня з виходом у лоджію - гардеробна - ванна кімната - дві спальні Другий рівень: - ще одна спальна кімната - кабінет з лоджією - ванна кімната - тераса Особливості ремонту: Сучасний, вишуканий, елегантний та функціональний дизайн, що поєднує розкіш, практичність та комфорт. Технічне оснащення: - є технічна можливість встановити генератор та сонячні панелі для повної автономії. В підʼїзді відеоспостереження, консʼєрж, два ліфти. Поряд школа, дитсадок, магазини и все необхідне для комфортного проживання. А ще: Два паркомісця в подарунок! Можна довго балакати, але краще прийти та хоча б один раз побачити. За бажанням відправлю Вам презентацію з відео. Дзвоніть зараз - не проґавте найкращу пропозицію!
5 кімнат
з ремонтом
192 / 109 / 16 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 17
2005 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
6 млн грн
56 885 грн/м²

проспект Валерія Лобановського, 126-Г

Планування квартири роздільне. Ремонт під чистову обробку. Система опалення централізована. Центральний водопровід, електрика, центральна каналізація. Меблювання відсутнє. Без комісії для покупця. Будинок спецпроекту 2005 року, матеріал стін - керамзито-бетон. Підїзди охайні, є кодовий замок, консьєрж. Парковка безкоштовна та платна. Затишний двір. До метро Деміївська - 10 хвилин пішки. Поруч кінцева трамваю 1, 11, автобуса 20. До центру Києва - 10 хвилин. У пішій доступності Совські ставки, поруч з будинком озеро Совські стави. Квартира має грати на вікнах, балкон, паркет, встановлені склопакети, броньовані двері, сигналізацію. Гарний варіант для бізнесу або житла, немає проблеми з паркінгом, чудове місце розташування.
3 кімнати
без ремонту
105 / - / 6 м²
цегляна
поверх 1 з 18
2005 Рік будівництва
7.5 млн грн
48 525 грн/м²

проспект Валерія Лобановського, 126-Г

Продається дворівнева чотирикімнатна квартира з плануванням "Пентхаус". Усі кімнати роздільні. Ремонт виконано за авторським проєктом. У квартирі є вода, газ та опалення. Встановлені лічильники. Квартира продається з меблями та технікою. Можливий продаж за державними програмами. Цегляний будинок 2007 року побудови із залізобетонними перекриттями, що забезпечують відмінну тепло- та шумоізоляцію. У будинку два ліфти. Розвинена інфраструктура, поруч магазини та школи. Піша доступність до метро Деміївська. Висота стелі становить 2,75 м. У квартирі є робочий камін, два санвузли (ванна, душова кабіна, біде) та два засклені балкони.
4 кімнати
з ремонтом
155 / - / 14.3 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 18
2005 Рік будівництва
власник
4.6 млн грн
46 003 грн/м²

проспект Валерія Лобановського, 126-Г

Видова квартира з ремонтом. Планування роздільне, суміжний санвузол. Ремонт типу євроремонт. Система опалення індивідуальна електрична. В квартирі встановлено бойлер. Є лічильники. Квартира мебльована. Встановлено 4 кондиціонери DEKKER. Ціна 107 000 $, можливий торг. Мінімальні вкладення і Ви отримаєте сучасний простір для життя чи оренди. Будинок 2007 року. Велика парковка - вистачає всім мешканцям. Є охорона території, гостьовий паркінг, паркувальне місце. Працює ліфт. Є пожежна сигналізація. Метро Деміївська 10 хв. пішки. Панорамний вид з вікон на зелений масив, без шуму проспекту! Квартира розташована на південну сонячну сторону, тому в квартирі протягом дня світло, взимку тепло. Великий санвузол, господарчий блок, гардероб. Є балкон та лоджія.
3 кімнати
з ремонтом
101 / - / 17.4 м²
цегляна
поверх 15 з 17
2005 Рік будівництва